krampz GT

Dyskusja na temat multiplatformowych ewentów

40 posts in this topic

Tutaj rozmawiamy o tym ewencie jak i zgłaszamy wszelkie wątpliwości itd ;)

Jesli czasówki mają być robione w rankingach bez ingerencji w auto to pasuje o tym napisać ;)

Czyli już wiemy wchodzimy w próbę czasową i jazda :D druga sprawa co z ust auta dozwolony własny setup..?

W rankingach nie da się zmieniać ustawień auta, przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego pasuje wyjaśnić czy ma to być czas z np wolnego treningu czy z próby w rankingach.

z Rankingu najlepiej ale to pierwszy taki ewent więc na razie na luzaku ;)

Krampz jak odpalasz próbę czasową na danym torze w danym aucie i np: masz już zapisanego seta na ten tor do danego auta to on automatycznie się wczytuje :D Widzę, że Mariusz R8 zrobił czas na default setup :)

przeniesione :D

@Tomessi skąd wiesz że na def setupie?

jeszcze trochę ten trwa Brands Hatch Indy i pojawi się kolejny w połowie lipca

Wszystkie wspomagacze dostępne jak dla mnie absurd. Wszystko powinno być wyłączone włącznie z ABS i zablokowany widok ze środka wtedy by było widać kto jest naprawdę dobrym kierowcą. To ma być symulator a nie NFS.

A w lidze Ci nie przeszkadza że ludzie jadą jak chcą?? Ten ewent jest for fun, i jak widać wcale się nie cieszy jakoś wielką popularnością, jak dasz takie obostrzenia jak sobie tu życzysz to kto pojedzie? I jak na razie nie zamieściłeś żadnego czasu a masz jakieś pretenchy  :@ chciałeś zaznaczyć swoją obecność? czy jak?. Jak masz jakieś sugestie,zastrzeżenia to proszę Cię pisz w tym temacie ,a nie w temacie do zamieszczania czasów :exclamation:

Mariusz napisała wszystko i na temat, ale jeśli jesteś takim super kierowcą to dlaczego nie możesz sam zrobić super okr z wszystkim na OFF..? Może to będzie akurat jakiś wyznacznik dla kogoś aby Cię pobić w wyzwaniu z wyłączonymi asystami :D także działaj..

w związku z tym że jesteście nie reformowalni to przeniosłem tutaj, chociaż miałem skasować :P

Spokojnej dziewczyny nie denerwujcie się,  czemu mój post został tak źle odebrany i to że tak piszę to muszę być super kierowcą? Nie wiem tylko co za przyjemność z jazdy jest jak wszystko jest powłączane kmera z za auta po prostu bez sensu.  Ta gra to symulator ale macie rację jak by nie było wspomagaczy to by było mało graczy bo niewielu by sobie z tym radziło.

1 person likes this

Ja też jestem zwolennikiem wyłączenia wszystkich elektronicznych pierdół tylko kamera z kokpitu plus manualny shifter, ale nie każdy posiada.. także zapewne te wspomagacze są dopuszczone aby turniej cieszył się większym zainteresowaniem, a nie odstraszał :)

p.s. Na LB wszystkie pierwsze miejsca zawsze używają ABS i TCS i takich kosmitów ciężko jest wyprzedzić jeśli masz wszystko na OFF i śmigasz na słabym sprzęcie.

Spokojnej dziewczyny nie denerwujcie się,  czemu mój post został tak źle odebrany i to że tak piszę to muszę być super kierowcą? Nie wiem tylko co za przyjemność z jazdy jest jak wszystko jest powłączane kmera z za auta po prostu bez sensu.  Ta gra to symulator ale macie rację jak by nie było wspomagaczy to by było mało graczy bo niewielu by sobie z tym radziło.

Uważaj jak się zwracasz, zwłaszcza do mnie , bo ja nie jestem zadnym twoim "kolesiem" i za stary jestem na takie kiepskie żartobliwe zwroty, zwłaszcza od osób które w żaden sposób nie zyskały mojej sympatii, a takiej nie uzyskasz pisząc posty w tym tonie, (pierwszy i drugi) . Możesz to traktować jako oficjalne ostrzeżenie i jak nadal będziesz w moim odbiorze (odczuciu) obrażał mnie lub innych to dostaniesz czasowego bana.

Nie zanoś się bo nie masz o co ja nikogo tu  nie obrażam i nawet nie przeszło mi to przez myśl  a twój wiek nie ma tu najmniejszego znaczenia . A pisząc takie posty na forum sam poprawiasz swoją  reputację  . Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do któregoś z forumowiczów a w tym przypadku mnie to powinieneś użyć tak zwanego PW czyli prywatnej wiadomości bo tam się załatwia takie sprawy . Tak że jak masz coś jeszcze do napisania to wiesz gdzie zapraszam .

Ps . Jeżeli faktycznie uraziły cię te dwa słowa to bardzo przepraszam i kieruje je do całej reszty która by się o to nie obraziła :)  

Ps. To jest ostatni post umieszczony na forum w odpowiedzi na twój każdy następny o ile będzie potrzebny powędruje na twoje PW 

Ps. Pozdrawiam

1 person likes this

Panowie mam propozycję o czasówkę na Nordschleife ... bez wspomagaczy kilka grup aut ... nie tylko jedna grupa ... czas raczej do końca roku żeby każdy mógł pojechać czym mu się podoba ;) ... co o tym myślicie??? Jako dodatkowy Event forumowy :).

Świetny pomysł zdecydowanie jestem za :D kto nie lubi Nordschleife :D Można zapodać 3 - 5 auta różniej klasy i jazda do lasu :D

Ja bym raczej dał 5 klas... żeby nie ograniczać się do modelu [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze grupa 4 i A albo coś podobnego stare auta z dużą mocą ... OW mi osobiście nie leży :-P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

pomysł fajny :D kto ma czas się tym zająć? Może Ty Tomessi, lub Hulk ?? Tor Nord to wiadomo a auta czy tam grupy byś już dobrał, zrobił temat i go pilnował :D

Ja mogę spróbować to ogarnąć oczywiście będę męczył o pomoc :P ... dzisiaj postaram się dobrać jakieś auta. A co do sprawdzenia czasów ... tutaj nie ma możliwości jakiegoś cięcia czy oszustwa :). Same wyniki tutaj niestety trzeba zadowolić się screen'em z Project CARS Leaderboards. Na PC jest jeszcze opcja sprawdzenia na stronie http://cars-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=697498609&vehicle=0 gdzie widać czy był setup default czy zmieniany i inne w tym kamera ... gdzie preferowałbym jednak onboard ;) ... no to zabieram się do robienia listy :).

Tomessi - jak znajdziesz chwilę można wspólnie "poprowadzić" Event.

No to obostrzenia też dajcie takie jakie chcecie, nawet z tym onboard, tylko nie wiem jak to wygląda w przypadku chłopaków z PS4 czy u nich można to sprawdzić

Hulk służę pomocą :D Na PC łatwo spr jaki czas bo jest LB.. na PS4 tylko pozostają nam print screen z LB, ale raczej nie da się ciąć na tym spokojnym oraz przyjaznym dla kierowcy torze ;)

Co do asyst.. hmmm może być problem ze spr na PS4. Kamerę zostawiłbym dowolną bo zapewne jest kilka osób co śmigają z maski ;)

Czas trwania eventu 1 miesiąc i zmiana na inne autka..? :D