krampz GT

Dyskusja na temat multiplatformowych ewentów

40 postów w tym temacie

Tutaj rozmawiamy o tym ewencie jak i zgłaszamy wszelkie wątpliwości itd ;)

Jesli czasówki mają być robione w rankingach bez ingerencji w auto to pasuje o tym napisać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli już wiemy wchodzimy w próbę czasową i jazda :D druga sprawa co z ust auta dozwolony własny setup..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W rankingach nie da się zmieniać ustawień auta, przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego pasuje wyjaśnić czy ma to być czas z np wolnego treningu czy z próby w rankingach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z Rankingu najlepiej ale to pierwszy taki ewent więc na razie na luzaku ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krampz jak odpalasz próbę czasową na danym torze w danym aucie i np: masz już zapisanego seta na ten tor do danego auta to on automatycznie się wczytuje :D Widzę, że Mariusz R8 zrobił czas na default setup :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przeniesione :D

@Tomessi skąd wiesz że na def setupie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze trochę ten trwa Brands Hatch Indy i pojawi się kolejny w połowie lipca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie wspomagacze dostępne jak dla mnie absurd. Wszystko powinno być wyłączone włącznie z ABS i zablokowany widok ze środka wtedy by było widać kto jest naprawdę dobrym kierowcą. To ma być symulator a nie NFS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w lidze Ci nie przeszkadza że ludzie jadą jak chcą?? Ten ewent jest for fun, i jak widać wcale się nie cieszy jakoś wielką popularnością, jak dasz takie obostrzenia jak sobie tu życzysz to kto pojedzie? I jak na razie nie zamieściłeś żadnego czasu a masz jakieś pretenchy  :@ chciałeś zaznaczyć swoją obecność? czy jak?. Jak masz jakieś sugestie,zastrzeżenia to proszę Cię pisz w tym temacie ,a nie w temacie do zamieszczania czasów :exclamation:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mariusz napisała wszystko i na temat, ale jeśli jesteś takim super kierowcą to dlaczego nie możesz sam zrobić super okr z wszystkim na OFF..? Może to będzie akurat jakiś wyznacznik dla kogoś aby Cię pobić w wyzwaniu z wyłączonymi asystami :D także działaj..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w związku z tym że jesteście nie reformowalni to przeniosłem tutaj, chociaż miałem skasować :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnej dziewczyny nie denerwujcie się,  czemu mój post został tak źle odebrany i to że tak piszę to muszę być super kierowcą? Nie wiem tylko co za przyjemność z jazdy jest jak wszystko jest powłączane kmera z za auta po prostu bez sensu.  Ta gra to symulator ale macie rację jak by nie było wspomagaczy to by było mało graczy bo niewielu by sobie z tym radziło.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jestem zwolennikiem wyłączenia wszystkich elektronicznych pierdół tylko kamera z kokpitu plus manualny shifter, ale nie każdy posiada.. także zapewne te wspomagacze są dopuszczone aby turniej cieszył się większym zainteresowaniem, a nie odstraszał :)

p.s. Na LB wszystkie pierwsze miejsca zawsze używają ABS i TCS i takich kosmitów ciężko jest wyprzedzić jeśli masz wszystko na OFF i śmigasz na słabym sprzęcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnej dziewczyny nie denerwujcie się,  czemu mój post został tak źle odebrany i to że tak piszę to muszę być super kierowcą? Nie wiem tylko co za przyjemność z jazdy jest jak wszystko jest powłączane kmera z za auta po prostu bez sensu.  Ta gra to symulator ale macie rację jak by nie było wspomagaczy to by było mało graczy bo niewielu by sobie z tym radziło.

Uważaj jak się zwracasz, zwłaszcza do mnie , bo ja nie jestem zadnym twoim "kolesiem" i za stary jestem na takie kiepskie żartobliwe zwroty, zwłaszcza od osób które w żaden sposób nie zyskały mojej sympatii, a takiej nie uzyskasz pisząc posty w tym tonie, (pierwszy i drugi) . Możesz to traktować jako oficjalne ostrzeżenie i jak nadal będziesz w moim odbiorze (odczuciu) obrażał mnie lub innych to dostaniesz czasowego bana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zanoś się bo nie masz o co ja nikogo tu  nie obrażam i nawet nie przeszło mi to przez myśl  a twój wiek nie ma tu najmniejszego znaczenia . A pisząc takie posty na forum sam poprawiasz swoją  reputację  . Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do któregoś z forumowiczów a w tym przypadku mnie to powinieneś użyć tak zwanego PW czyli prywatnej wiadomości bo tam się załatwia takie sprawy . Tak że jak masz coś jeszcze do napisania to wiesz gdzie zapraszam .

Ps . Jeżeli faktycznie uraziły cię te dwa słowa to bardzo przepraszam i kieruje je do całej reszty która by się o to nie obraziła :)  

Ps. To jest ostatni post umieszczony na forum w odpowiedzi na twój każdy następny o ile będzie potrzebny powędruje na twoje PW 

Ps. Pozdrawiam

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie mam propozycję o czasówkę na Nordschleife ... bez wspomagaczy kilka grup aut ... nie tylko jedna grupa ... czas raczej do końca roku żeby każdy mógł pojechać czym mu się podoba ;) ... co o tym myślicie??? Jako dodatkowy Event forumowy :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetny pomysł zdecydowanie jestem za :D kto nie lubi Nordschleife :D Można zapodać 3 - 5 auta różniej klasy i jazda do lasu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym raczej dał 5 klas... żeby nie ograniczać się do modelu [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze grupa 4 i A albo coś podobnego stare auta z dużą mocą ... OW mi osobiście nie leży :-P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pomysł fajny :D kto ma czas się tym zająć? Może Ty Tomessi, lub Hulk ?? Tor Nord to wiadomo a auta czy tam grupy byś już dobrał, zrobił temat i go pilnował :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mogę spróbować to ogarnąć oczywiście będę męczył o pomoc :P ... dzisiaj postaram się dobrać jakieś auta. A co do sprawdzenia czasów ... tutaj nie ma możliwości jakiegoś cięcia czy oszustwa :). Same wyniki tutaj niestety trzeba zadowolić się screen'em z Project CARS Leaderboards. Na PC jest jeszcze opcja sprawdzenia na stronie http://cars-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=697498609&vehicle=0 gdzie widać czy był setup default czy zmieniany i inne w tym kamera ... gdzie preferowałbym jednak onboard ;) ... no to zabieram się do robienia listy :).

Tomessi - jak znajdziesz chwilę można wspólnie "poprowadzić" Event.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to obostrzenia też dajcie takie jakie chcecie, nawet z tym onboard, tylko nie wiem jak to wygląda w przypadku chłopaków z PS4 czy u nich można to sprawdzić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hulk służę pomocą :D Na PC łatwo spr jaki czas bo jest LB.. na PS4 tylko pozostają nam print screen z LB, ale raczej nie da się ciąć na tym spokojnym oraz przyjaznym dla kierowcy torze ;)

Co do asyst.. hmmm może być problem ze spr na PS4. Kamerę zostawiłbym dowolną bo zapewne jest kilka osób co śmigają z maski ;)

Czas trwania eventu 1 miesiąc i zmiana na inne autka..? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz