Mariusz Bee

Czerwcowy Multiplatformowy Chellenge Project Cars Polska

19 posts in this topic

Od dziś startujemy z nową konkurencją typu Hot-Lap , Każdy użytkownik forum (PC, Xo,PS4) może wziąć w nim udział (nawet wskazane ::D)  . Zawody mają na celu wyłonić najszybszego kierowce na forum, ale też  dać możliwość porównania czasów między soba/platformami . Hot-Lap jest przez miesiąc.

Warunkiem poprawności czasówki jest umieszczenie filmiku i screena z czasem . Filmik jest po to żeby było wiadomo że czas został osiągnięty zgodnie z liniami toru, a nie na zasadzie kto lepiej tnie :P. Chcemy promować czystą jazdę a nie naukę ścinania :D

Na ten miesiąc Auta to grupa GT3 (kazde auto do wyboru) i tor Brand Hatch Idny. Czas robimy w Rankingu i takież foto zamieszczamy (najlepiej)

Piki co to pierwszy ewent więc tak bardziej na luzaku ;)

[align=center]logo%20gt3_zpsjug7gi5u.pngBrands-Hatch1_zpsmqanw7bs.jpg[/align]

[align=center]brand%20map%202_zpseuvtlc9o.jpg[/align]

[align=center]ZAPRASZAM DO RYWALIZACJI WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW  :D [/align]

[align=center]

1. Tomessi (Tomessi)            00:43:996(PC)
  2. Browar202 (browar202)      00:44:107 (PS4)
  3. Mariusz B (mariusz33pl)    00:44:390 (PC)
  4. Adi 1994 (Adi 1994)           00:44:689 (XO)
  5. Maxsiu (Majkaxa)                  00:45:172 (PS4) nie zatwierdzone

[/align]

DVR dodam jak sie pojawi w aktywnosciach i dowiem sie w jaki sposob mozna go wgrac na youtube, wiec na razie tylko screenshot.

Screenshot-Original.png?sv=2013-08-15&sr=c&sig=%2Bd6IblOz2Y%2FTxA85AhJqRccwZGm%2B%2BE5fS2%2B4g6AwttM%3D&st=2015-06-23T09%3A46%3A28Z&se=2015-06-23T10%3A51%3A28Z&sp=r&__gda__=1435056688_c304aab3a54bf42ba47512c317027cd8

Witam póki co zrobiłem czas 45,056 prosiakiem ale jak się poprawię wrzucę film. Pozdrawiam

KrzysieXoN czas nie jest zaliczony jako właściwy, 36 sek filmu jesteś 4 kołami poza torem, sorki. Wrzuć poprawny przejazd. Jak ktoś ma jakieś obiekcje, spostrzeżenia, reklamacje itd. to nie pisać tu tylko w wyznaczonym temacie http://pcars.com.pl/showthread.php?tid=100 

@Maxsiu i Krampz czekam na filmiki inaczej czasów nie uznaje :exclamation:

Gratuluję czasu tomessi, ja już nie mam czasu poprawić wyniku niestety muszę jechać w trasę. Powodzenia i do wyzwania lipcowego napewno postaram się pokazać w tabeli.

Dzięki browar, a już myślałem, że wstawiłeś posta z nowym czasem.. Mówię matko bosko jeszcze zszedł z czasem :P Dzięki za bardzo fajną i zdrową rywalizację o te kilka setnych i do następnego :D

ja jeszcze nie składam broni :D filmik potem wrzucę 

2015-07-03_00002_zps5kbulv9v.jpg