Mariusz Bee

Czerwcowy Multiplatformowy Chellenge Project Cars Polska

19 postów w tym temacie

Od dziś startujemy z nową konkurencją typu Hot-Lap , Każdy użytkownik forum (PC, Xo,PS4) może wziąć w nim udział (nawet wskazane ::D)  . Zawody mają na celu wyłonić najszybszego kierowce na forum, ale też  dać możliwość porównania czasów między soba/platformami . Hot-Lap jest przez miesiąc.

Warunkiem poprawności czasówki jest umieszczenie filmiku i screena z czasem . Filmik jest po to żeby było wiadomo że czas został osiągnięty zgodnie z liniami toru, a nie na zasadzie kto lepiej tnie :P. Chcemy promować czystą jazdę a nie naukę ścinania :D

Na ten miesiąc Auta to grupa GT3 (kazde auto do wyboru) i tor Brand Hatch Idny. Czas robimy w Rankingu i takież foto zamieszczamy (najlepiej)

Piki co to pierwszy ewent więc tak bardziej na luzaku ;)

[align=center]logo%20gt3_zpsjug7gi5u.pngBrands-Hatch1_zpsmqanw7bs.jpg[/align]

[align=center]brand%20map%202_zpseuvtlc9o.jpg[/align]

[align=center]ZAPRASZAM DO RYWALIZACJI WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW  :D [/align]

[align=center]

1. Tomessi (Tomessi)            00:43:996(PC)
  2. Browar202 (browar202)      00:44:107 (PS4)
  3. Mariusz B (mariusz33pl)    00:44:390 (PC)
  4. Adi 1994 (Adi 1994)           00:44:689 (XO)
  5. Maxsiu (Majkaxa)                  00:45:172 (PS4) nie zatwierdzone

[/align]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DVR dodam jak sie pojawi w aktywnosciach i dowiem sie w jaki sposob mozna go wgrac na youtube, wiec na razie tylko screenshot.

Screenshot-Original.png?sv=2013-08-15&sr=c&sig=%2Bd6IblOz2Y%2FTxA85AhJqRccwZGm%2B%2BE5fS2%2B4g6AwttM%3D&st=2015-06-23T09%3A46%3A28Z&se=2015-06-23T10%3A51%3A28Z&sp=r&__gda__=1435056688_c304aab3a54bf42ba47512c317027cd8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam póki co zrobiłem czas 45,056 prosiakiem ale jak się poprawię wrzucę film. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz może będzie lepiej widoczny czas :)[video=youtube]

573caa77b8fe2_ProjectCARS_20150624191858

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KrzysieXoN czas nie jest zaliczony jako właściwy, 36 sek filmu jesteś 4 kołami poza torem, sorki. Wrzuć poprawny przejazd. Jak ktoś ma jakieś obiekcje, spostrzeżenia, reklamacje itd. to nie pisać tu tylko w wyznaczonym temacie http://pcars.com.pl/showthread.php?tid=100 

@Maxsiu i Krampz czekam na filmiki inaczej czasów nie uznaje :exclamation:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratuluję czasu tomessi, ja już nie mam czasu poprawić wyniku niestety muszę jechać w trasę. Powodzenia i do wyzwania lipcowego napewno postaram się pokazać w tabeli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki browar, a już myślałem, że wstawiłeś posta z nowym czasem.. Mówię matko bosko jeszcze zszedł z czasem :P Dzięki za bardzo fajną i zdrową rywalizację o te kilka setnych i do następnego :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jeszcze nie składam broni :D filmik potem wrzucę 

2015-07-03_00002_zps5kbulv9v.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!