Gustaw

Czym jeździmy na co dzień + zdjęcie

57 posts in this topic

Nasze Auta w Realu - jak mówi temat z czego korzystamy czym jeździmy fajnie by było do rzucić jakieś foto.

(u mnie to będzie park maszyn :) mojej wspólnej plus żony i teścia bo razem prowadzą gospodarstwo rolne/sadownicze będzie i pospolity ursus i lambo :) case i 20-sto kilkoletni tranist i inne ) - zrobię foto to napiszę ładnie wszystko. 

zapraszam do tematu. 

3 people like this

Dużo śniegu tam jeszcze u was ;) tej VR6 już nie masz rozumiem ? 

Ja z takich ciekawostek miałem kiedyś z 97' Corolle G6 po fabrycznym tuningu. 

na "2" pognała do 100 , 6 skrzynia full opcja łezka w oku się kręci 

rollka.jpg

Edited by Gustaw
3 people like this

Dobra jak pisałem moja żona z teściem prowadzi gospodarstwo sadowniczo/rolne porzeczka, agrest, rabarbar takie tam tematy. 

Mówię w gwoli ścisłości ja nie rolniczę czasem coś tam pomogę ale przeszło 11 lat pracuje w reklamie, poligrafii na produkcji i w "obsłudze klienta"

Polecę po łebkach ...

IMAG0611.jpg

Tranist 20 kilka lat 2,5d nie do zajechania nadwozie robione niestety już 2-3 razy :)

IMAG0614.jpg

Ursus jeszcze Dziadka :) 30 parę lat cały czas na chodzie wjedzie wszędzie gdzie większe ciągniki nie dadzą rady bo są za cięzkie

IMAG0621.jpg

Ładowarko-Koparka ulubieniec dzieciaków. wyszła cało ze stłuczki z moją starą mazdą 3 u mnie niestety zderzak zarysowany.

IMAG0612.jpg

Radiowóz w wersji cywilnej niezawodny na co dzień łupie dziennie min. 60 km do pracy i z powrotem

IMAG0616.jpg

Huyndai Tuscon z przeceny na raty 10x0 % 

IMAG0619.jpg

Nowy w domu na sezon do wożenia ludzi jeszcze do poprawy maska i zdrzecz z przodu w weekend może go już okleję częściowo folią.

IMAG0613.jpg

Case niby nowy ale straszny łub co chwilę coś problemy wieczne z hamulcami zapowietrza się i potrafi zblokować je na amen napraw gwarancyjnych miał bez liku :(

IMAG0627.jpgIMAG0628.jpg

Lamborghini 2.0 Diesel :) od 10 lat zero problemów tu z opryskiwaczem przednim do środków chemicznych 

IMAG0629.jpg

Różowy Merc S600 mojej córci pełne ledy z przodu dotwarza nawet dwa kawałki plus klakson pneumatyczny.

Jest jeszcze od groma maszyn typu opryskiwacze itd. z ciekawostek Kombajn do zbieranie porzeczki i agrestu...

6 people like this

Śnieg bo zdjecia w marcu robione....

Tak VRka sprzedana niestety żałuje tego no ale cóż... miała z 200 koni po moich małych przeróbka ( spolerowane kanały dolotowe w głowicy...stożek, strumienica i kolega trochę przy kompie grzebał)....licznik zamykała czyli 260 km/h...teraz mam w planach E30is kupić i zrobić swapa z E36 motor 2.8 wsadzić , wywalić wszystko ze środka zostawić tylko siedzenie i do Driftu, ale to plany może na nastepny rok.

No Gustaw garaż to masz ciekawy ...od maszyn rolniczych po transporter kończąc na suvie nice :D

rozumiem że tylko z kaczym mamy jakieś pojazdy w realu ?

dopisywać się Panie i Panowie prosimy...

http://www.abload.de/img/rckleuchtentp3r.jpg

Moje pierwsze auto. Nie mam swoich zdjęć jego, ale (poza naklejkami i nieseryjnym wydechem) wyglądało tak samo. Same lampy TRESER były warte połowy tego auta. Pod maska już niezbyt ciekawie, 2.0 115koni. Samochód wyglądał szybciej, niż jeździł.

==========================================================================================

Audi a4 b5 1.8T 1999r. polift nowe LPG Białystok - image 1

Drugie auto. 1.8T i w serii 150KM. W między czasie doszły mody na 210/310 i finalnie miałem już osprzęt żeby zrobić okolice 250koni, lecz zauważyliśmy z żoną że robi się w nim ciasnawo (dwójka małych dzieci). Auto sprzedałem, a po nim przyszła kolej na A6 C5 z 2.7BiT pod maską i automatem..... który swoją drogą wcale taki zły nie jest ;) Zdjęć nie mam, zrobię przy okazji.

Gustaw, u mnie w obecnym aucie na dwójce rozpędza się do ~140km/h. Przy 100km/h na piątym biegu mam ~1700obr/min, a więc z dużej górki teoretycznie pojechał bym licznikowe 400km/h :ph34r::P

Marzy mi się, że kiedyś będę mógł sobie kupić zabawkę z VRT pod maską i w haldexie. bardzo wdzięczne silniki, piękne brzmienie. Szkoda, że na marzeniach się pewnie skończy.... :S

Edited by Med
2 people like this

Aaa i zapomnialem o moim małym warjacie....i jego super motor...:D

20160213_103827.jpg

2 people like this

+ 30km/h do v max jak się tak złożył elegancko już prawidłowe odruchy są :D

1 person likes this

Ta...a jak się wykłada na łukach....hehe mały Valentino Rosi rośnie :D

Displaying IMG_20170530_150211_HDR.jpg

Obecny dupowóz, czyli 2.7BiT + Tiptronic + Quattro. 250Km/350Nm

Ale za parkowanie nalezy sie kk. :D

2 people like this

Med wrzuć jeszcze raz zdjęcie bo nic nie widać....:ph34r:

Uuu moce dobre, moje Muranko to 3.5 V6 Benzyna 240 KM ,320NM, 4WD na zajefajnej bez stopniowej skrzyni CVT z sześcioma biegami tiptronic....ten sam motor montowany jest w Nissanie 350Z i 370Z tylko tam ma 280 KM, do Murano Japońce zmiejszyli moc ze względu na skrzynie....ale przy wadze 2 tony autko jest naprawdę dynamiczne...chyba przez tą skrzynie CVT naprawdę jest rewelacyjna...licznik zamyka 230 Km/h...na suva to myślę, że jest dobrze.:D

48 minut temu, Khasius napisał:

Ale za parkowanie nalezy sie kk. :D

Tak parkują u mnie pod pracą (przyjeżdżają na 6.00), a ja się tylko dostawiam w wolna lukę (przed 7.00) ;P

14 minutes ago, Med said:

Tak parkują u mnie pod pracą (przyjeżdżają na 6.00), a ja się tylko dostawiam w wolna lukę (przed 7.00) ;P

65141263.jpg

(bez obrazy) :D.

Swoja droga to w UK plus jest taki, ze widac jak ludzie sie staraja. Czesto nawet po 4-5 razy facet poprawia, co by w liniach idealnie stac.

A w Londynie jak zaparkujesz na krawężniku to mandacik ,odrazu bez gadania....:D

A to mój pocisk 1.4 16v i zabójcze 98 kunia śmigam nim drugi miesiąc oczywiście podtlenek LPG i za 90zeta robię 460 km w mieście a w trasie pewnie 550/600 ubezpieczenie na rok jak za rower 389 zł 😈. Fura świeżo po myciu i woskiwaniu. Auto fajne dużo miejsca i pełno schowków. c1d99306ab127907642072d9bf78bd39.jpg144c63f993d2b10d450a4623967bda49.jpgaf213badfaf4b25a4b674ce19b979a38.jpg

3 people like this

U mnie "rodzina" w pełni sztaplarka z magazynu na zbiory dołącza to parku maszyn i traffic oklejony szyby tył i światła tył 

IMAG0654.jpg

IMAG0655.jpg

1 person likes this

Dupowóz - 528iA, DOHC R6 -192 KM, Felga styling 32, M-zawias, M-kiera, Kontury fotele, 10l/100 V-max = 220 
33b0g7s.jpg

Black Widow - 740iA, DOHC V8, 286 KM, Felga styling 101, Zawias B12 Pro-kit, 13l/100 V-max = 250

http://i67.tinypic.com/35k4dwk.jpg

Edited by Maxtoto112
2 people like this

Max, nie miałeś wcześniej przypadkiem E34 z V8 ? Co się z nim stało ? To chyba dobra lokata kapitału była :cool:

1 person likes this

Była była, ale została pogrzebana, niestety, szkoda szkoda... a skąd te dane Med?

11 godzin temu, Maxtoto112 napisał:

Była była, ale została pogrzebana, niestety, szkoda szkoda... a skąd te dane Med?

Dane na temat wartości auta ? Czy o Twoim byłym garażu? :cool:

Jeżeli to pierwsze, to po prostu coś tam sobie sledze rynek. Topowe (albo te o szczebel niżej, jak u Ciebie) odmiany danego modelu, które zdobyły odpowiedni status (czyt. stały się kultowe) już nie tanieją. 

Kiedyś wrzucałeś zdaje się filmiki, jak gdzieś tam z ekipą jechaliście/ wracaliście z Nurba :rolleyes:

Na filmie jest Black Widow, więc coś tu kręcisz :), skąd wiesz że miałem e34 i to z v8?

I to był touring ? Na granturismo.amiga.pl musiałeś w takim razie jakieś foto czy coś wrzucać jego, a ja z filmikiem coś pokrecilem :0dirol:

Med,Med,Med czyli Medmaxx te ksywy zmieniacie jak podkolanówki potem kto? co?To nie wiadomo :)

No raczej tam wrzucałem jej foty, coś tam bije ale nie wiadomo w którym kościele ale miło że coś pamiętasz ja na pewno też zapamiętam Medmaxxa.

To był turas i woził starego na SPA w 2008 roku, gdyby żył to by dalej stał pod domem, rysa na łbie i żal zostanie jak i wszystkie boki i bąki wykręcone też, wyglądem i rykiem miażdżyła mi kolana - straszny to kozak był. Teraz już takich nie widać a ceny idą tylko w górę święta racja. 

23h36vs.jpg

1 person likes this

Aktualizacja zdjęć ?:037:Ile pali to Murano? Jeździsz na 95/98/LPG ?