Sign in to follow this  
Followers 0
Mariusz Bee

WRC 6

3 posts in this topic

Ostatnio sobie kupiłem z promocji na cdeys WRC 6 za 79 zeta i powiem że gierka fajna, oficjalna licencja, oficjalne bryki, Os ponoć odwzorowane na podstawie danych GPS, co mogło by sie okazać prawdą bo podobieństwa zauważyłem na Portugalskim OS Fafe ;). Osy są dość długi i nie któr jedziemy nawet koło 10 minut autami Junior WRC , grafika jest nie równa ale są rajdy gdzie to naprawdę piknie wygląda, fajne efekty cżąsteczkowe kurzu. oświetlenie , odwzorowanie tras i aut. Co do sterownia puki co nie mogę się dogadać moją Tx z tą grą ale się nie poddaje i ponoć fajnie się na kierce śmiga, ja gram na padzie i tez jest nie  najgorzej. Gry nie ma co porównywac do Dirta bo to inny target odbiorców, Dirt to hardkore sim a WRC6 to taki pół sim, albo arkade sim, łątwo nie jest jak w WRC6 ale nie tak trudno jak w Dirt rally, ale gra daje frajde przynajmniej mi ;).

poniżej kawałek mojego gampeplay z dodatkowym wtryskiwaczem graficznym sweet fx + reshade , od połowy Os wtryskiwacz wyłaczony i można porównać z grafiką jąką zrobił producent. Czekam na opinie co wygląda lepiej , mi się wydaje że z wtryskiwaczem ;) . Nie stety ale youtube zebiło i to grubo całą jakość filmu bo wygląda to z pięć razy lepiej ;)

Też mi się wydaje, że na początku filmiku lepiej to graficznie wygląda. Chociaż jak ja sobie dłużej pogram, to takie smętniejsze kolory szybciej doprowadzają mnie do znużenia.

Pograłem z tym modem i po pierwszych zachwytach, wywaliłem go, ciężko się jeździło na niektórych Os bo jakoś za ciemno i tak jak mówisz kolory jakieś depresyjne, chyba jednak przyjemniej się jeździ na takich cieplejszych kolorach.