Sign in to follow this  
Followers 0
Mariusz Bee

WRC 6

3 posts in this topic

Ostatnio sobie kupiłem z promocji na cdeys WRC 6 za 79 zeta i powiem że gierka fajna, oficjalna licencja, oficjalne bryki, Os ponoć odwzorowane na podstawie danych GPS, co mogło by sie okazać prawdą bo podobieństwa zauważyłem na Portugalskim OS Fafe ;). Osy są dość długi i nie któr jedziemy nawet koło 10 minut autami Junior WRC , grafika jest nie równa ale są rajdy gdzie to naprawdę piknie wygląda, fajne efekty cżąsteczkowe kurzu. oświetlenie , odwzorowanie tras i aut. Co do sterownia puki co nie mogę się dogadać moją Tx z tą grą ale się nie poddaje i ponoć fajnie się na kierce śmiga, ja gram na padzie i tez jest nie  najgorzej. Gry nie ma co porównywac do Dirta bo to inny target odbiorców, Dirt to hardkore sim a WRC6 to taki pół sim, albo arkade sim, łątwo nie jest jak w WRC6 ale nie tak trudno jak w Dirt rally, ale gra daje frajde przynajmniej mi ;).

poniżej kawałek mojego gampeplay z dodatkowym wtryskiwaczem graficznym sweet fx + reshade , od połowy Os wtryskiwacz wyłaczony i można porównać z grafiką jąką zrobił producent. Czekam na opinie co wygląda lepiej , mi się wydaje że z wtryskiwaczem ;) . Nie stety ale youtube zebiło i to grubo całą jakość filmu bo wygląda to z pięć razy lepiej ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi się wydaje, że na początku filmiku lepiej to graficznie wygląda. Chociaż jak ja sobie dłużej pogram, to takie smętniejsze kolory szybciej doprowadzają mnie do znużenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pograłem z tym modem i po pierwszych zachwytach, wywaliłem go, ciężko się jeździło na niektórych Os bo jakoś za ciemno i tak jak mówisz kolory jakieś depresyjne, chyba jednak przyjemniej się jeździ na takich cieplejszych kolorach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0