Mariusz Bee

F1 2016 od Codemaster

57 posts in this topic

Witajcie :D

Co sądzicie o nowej odsłonie Codemasters F1 2016 ,czy to będzie kolejny odgrzewany kotlet o wątpliwym smaku czy będzie to w końcu kolejna porządna gra wyścigowa i  z konkretną karierą jak to miało miejsce w odsłonie z 2013 roku?

Ja prawdę mówiąc odsłonę F1 2014 i 15 sobie darowałem bo to było dno i pół metra mułu i do pięt nie dorastąło świetnej F1 2013. Ale tegoroczna odsłona powiem szczerze że mnie nakręca po filmikach na zakup, powraca wirtualna Kariera, w końcu mamy okrążenie formujące, przed wjazdem do Pit Stop trzeba manualnie czyli samemu zahamować do odpowiedniej prędkości, co prawda dalej pit stop się odbywa automatycznie ale nie jest to jakoś wielką wadą ;) , duże możliwości zaplanowania strategi wyścigowej, ponoć  gra na najwyższym poziomie trudności (zero asyst) puka do świata symulatorów :D , fajnie pokazana otoczka i cyrk F1 , Virtualny seafty car :D. Na PC całkiem całkiem graficzka :D , zmienne warunki pogodowe :D . Ja przyznam szczerze jestem pełen nadziei i jestem nakręcony na tegoroczną odsłonę. Na koniec filmik który zaostrza apetyt na ten tytuł

Chyba będzie to pierwsza formułka, która znajdzie miejsce w moim kąciku z grami :D

Ja równierz czekam na tegoroczną edycję. Sezony 2014 i 2015 podarowałem sobie i od czasu do czasu jeżdżę w 2013. Nowa odsłona zapowiada się naprawdę ciekawie :)

Jak tam Panowie , grał ktoś?

Jestem wielkim fanem tej serii począwszy od 2010 do 2015 mam wszystkie części i ta będzie chyba pierwszą której nie kupię.

Dlaczego nie kupisz..? 

Z F1 zrobiłem sobie przerwę po F1 2014.. i Chyba F1 2016 zakupię ponieważ pierwsze recenzje są dobre :)

Dla mnie najlepsza seria to F1 2012.

Też  na 100 % jej nie przekreślam, poczekam trochę tak jak to było z F1 2015 po kilku aktualizacjach zrobiła się całkiem nie najgorsza.

Poczekam jeszcze ,niech wiecej recenzji bedzie, ale chyba w pierwszej kolejnosci kupię Asseto :D

F1 2016 wedle recenzji najlepsza część i o dziwo bez błędów, ja kupuje raczej soon bo się napaliłem jak szczerbaty na suchary.

Mam od wczoraj i po pierwszych jazda musze przyznać rację wszystkim dobrze opiniującym:) Jest bdb, nie za łatwo ale i bez przesady. Ffb mógłby być nieco lepszy...bez kerbow go dosyć słabo czuć ale nie jest źle. Przypomina mi to wszystko Dirt Rally czyli baaardzo miłe zaskoczenie. Ja zdecydowanie polecam!

Prawdopodobnie jutro dostane w swoje łapki to napiszę swoje odczucia :D chyba trzeba się zastanowić nad kupnem obręczy F1 od Thrusta ;)

Wczoraj kupiłem i grałem do czwartej nad ranem, tak mnie wciągnęła :D Najlepsza F1 w jaką grałem (miałem wcześniej tylko 14-tkę i 15-tkę). Szkoda tylko, że z powodu jakichś bugów muszę grać na dziadowskim dźwięku (48000 Hz) i na klawie.

Panowie smaku robicie ;) Ale teraz Assetto wychodzi i mam pre ordera i pewnie mnie to pochłonie w całości :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj kupiłem i grałem do czwartej nad ranem, tak mnie wciągnęła  Najlepsza F1 w jaką grałem (miałem wcześniej tylko 14-tkę i 15-tkę). Szkoda tylko, że z powodu jakichś bugów muszę grać na dziadowskim dźwięku (48000 Hz) i na klawie.

To co za kierownicę masz??

Sprawdź tutaj http://steamcommunity.com/app/391040/discussions/0/355043117510522039/

Śledzę od jakiegoś czasu kanał jednego z youtuberów, który gra w F1 od kilku lat i od premiery 2016 rozpoczął od razu karerię. Pojechał 7 wyścigów, 5 na poziomie legendarnym i ostatnie dwa na ultimate. Już kilkukrotnie zdarzyło się w czasie wyścigu, kiedy zostaje wypuszczony safety car, ai dziwnie się zachowują, potrafią się zatrzymać w miejscu bez żadnego powodu. Wówczas gracz ma do wyboru: równierz się zatrzymać lub ominąć parkujących i dostać karę. Są też nie dokonca realistyczne decyzje ai co do doboru opon kiedy pogoda się zmienia np. kiedy zacznie padać.

Liczę, że Codemasters to szybko naprawi, od czasu DiRT Rally pokazali, że słuchają graczy i potrafią się postarać tj. wypuścić szybko nie zbędne poprawki.

Edited by Orzeł Motorsport

11 godzin temu, Mariusz B napisał:

Ale poradzili... Uninstall Geforce Experience... to ja wole grać na klawie. Co do kiery to Thrustmaster F430 (kupiona za 90zł :D )

10 godzin temu, Orzeł Motorsport napisał:

Śledzę od jakiegoś czasu kanał jednego z youtuberów, który gra w F1 od kilku lat i od premiery 2016 rozpoczął od razu karerię. Pojechał 7 wyścigów, 5 na poziomie legendarnym i ostatnie dwa na ultimate. Już kilkukrotnie zdarzyło się w czasie wyścigu, kiedy zostaje wypuszczony safety car, ai dziwnie się zachowują, potrafią się zatrzymać w miejscu bez żadnego powodu. Wówczas gracz ma do wyboru: równierz się zatrzymać lub ominąć parkujących i dostać karę. Są też nie dokonca realistyczne decyzje ai co do doboru opon kiedy pogoda się zmienia np. kiedy zacznie padać.

Liczę, że Codemasters to szybko naprawi, od czasu DiRT Rally pokazali, że słuchają graczy i potrafią się postarać tj. wypuścić szybko nie zbędne poprawki.

Są jeszcze bugi z obrazem w lusterkach, z cieniami bolidów zostających na polach startowych... i wiele więcej bugów graficznych. 

No widzisz... on miał kilka razy SC albo VSC a ja ani razu mimo niektórych wypadków, które spokojnie na czerwoną by się kwalifikowały.

Edited by Tajemniczy303

No to kierownica powinna działać i to dobrze bo ma wsparcie, może zły profil wybierasz

Aaa i ponoć kiera jak nie działa w grze to trzeba ją wyłączyć i włączyć bez wychodzenia z gry ;)

Jak wchodzę w ustawienia sterowania to mam tylko klawę... Wypróbowałem wszystko a i tak nie działa. Dzisiaj jeszcze spróbuję coś pokombinować, ale na klawie w F1 jeździ się o wiele fajniej niż w pCars :)

Edited by Tajemniczy303

Zapewne dlatego, że pC to symulator, a F1 2016 to taki z przymrużeniem sim ;) bardziej simarcade..

Zwłaszcza jak się wszystkie asysty włączy to i na klawiaturze da radę

Panowie i jak ta Formuła?

Asseto okazało się klapą, więc przymierzam się do zakupu F1.Czy to jest update F1 2015 czy naprawdę coś zmienili?