Sign in to follow this  
Followers 0
krzochalski

League Racer - apka do zarządzania ligami

5 posts in this topic

Zająłem się jakiś czas temu tworzeniem apki do zarządzania ligami simracingowymi (normalne wyścigi też by się dało ogarnąć). Ja się czegoś nowego nauczę i może ktoś na tym skorzysta. Miałem wcześniej demo - prototyp, ale serwis na którym oparłem logikę po stronie serwera zrobił się dość drogi więc postanowiłem, że napiszę całość aplikacji sam.

Gdzieś w okolicach września chciałbym Wam pokazać pre-alphę tego, co zrobiłem. Jakby dobrze poszło i pomoglibyście mi z pomysłami to może od nowego roku mielibyśmy całkiem spoko system do rozgrywania lig, który będzie sam przeliczał punkty za wyścigi, tworzył klasyfikację kierowców, zespołów, samochodów i robił jeszcze inne rzeczy.

Dla nerdów:
Apka będzie działać w oparciu o RESTowe API więc nie powinno być problemu z jakąś integracją z forum. Stack jakiego używam w tej chwili to Node.js (feathersjs framwork), MongoDB i kliencka apka w angularze.
Znalazłem w internetach apkę, która poprzez REST pobiera dane wyścigu z pozycjami kierowców w formacie JSON ( https://cars-rest-api.com/ ). Jak dobrze pójdzie to spróbuję to zintegrować to z tym, co mam teraz :)

Mam jeszcze kod starej apki prototypu. Jakbyście byli zainteresowani to w przyszłym tygodniu mogę ją odpalić z przykładowymi danymi i pokazać screeny.


To jak już mam czyjąś uwagę, to zapytam :)
1. Wolicie, żeby użytkownik sam rejestrował się w systemie na konkretne ligi poprzez swoje konto w apce. Czy przydzielimy adminów, którzy będą się tym zajmowali na podstawie zgłoszeń na forum?
2. Opieram theme apki o framework Bootstrap 3, możecie zagłosować na wariant kolorystyczny apki wybierając jeden z wariantów na ( https://bootswatch.com/ ). Moimi faworytami są Paper i Darkly.

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam trzymam za was Kciuki bo to chyba z Piciem robicie (robiliście) i aplikacja taka  by była fajna jak by się dało połączyć z logami z gry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj pracowałem nad panelem admina, można już dodać społeczność oraz ligę. Dziś wieczorem dodam możliwość zalogowanemu userowi zapisać się na ligę.

Ji9zwTd.png

JnhNNZd.png

jkJriC1.png

Edited by krzochalski
Dodano screenshot
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakbyście byli zainteresowani to udostępniam mini roadmapę dla apki w formie historyjek użytkownika. Jakby czegoś brakowało albo macie jakieś pomysły na rozwój to będę wdzięczny za podzielenie :).

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YZjIHu7-LWpY7iLinlKb5w6HjqII-MvjVb5Oov_bPxA/edit?usp=sharing

Na zielono zaznaczone są rzeczy, które są już wdrożone.

Edited by krzochalski
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0