angust

Liga z nagrodami

4 posts in this topic

Siemka,

organizuję ligę Project CARS na XOne. Sponsor funduje nagrody w postaci gry oraz gadżetów Assetto Corsa.

Start już w maju tak żeby wyłonić zwycięzców i dostarczyć nagrody przed premierą 3 czerwca. Być może więc będą 2 wyścigi w tygodniu.

Jeśli będzie zainteresowanie to sponsor jest skłonny ufundować też nagrody dla analogicznej ligi na PS4.

Chciałem się więc zorientować czy byłoby potencjalnie zainteresowanie bo ja gram na XOne.

Mam nadzieję że admini nie potraktują tego jako spam.

Z pozdrowieniami!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach, jeśli chcesz organizować lige na ps4 to zapewne zainteresowanie driverów z tego forum, uzależnione jest od tego kiedy będzie rozgrywana i jakie bedą jej zasady, jeśli chcesz organizowac je u nas, to jeśli chodzi o nasze forum to ważne aby nie kolidowała z terminem/dniem/godziną rozgrywania aktualnie trwających lig, chyba że zaczniesz ją robić po zakończeniu naszych głównych i będzie zainteresowanie to myśle że możemy dogadać ustawienie jej jako głównej, w razie pytań pisz na pw.

Natomiast jeśli chodzi o XOne to jeśłi masz pomysł na lige i chcesz ją pociagnąć na naszym forum to też jest temat do dogadania, bo jak widzisz u nas dzial na Xone leży od paru miesięcy, mimo iz sporo driverów z klocka sie rejestruje,  to jest wakat na Admina Xone i jest do wzięcia, jeśli sie chętny z odpowiednia ilością czasu i jako takim pojęciem jeśli chodzi o forum znajdzie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jakie dni obecnie jeździcie ligi?

Liga o której mowa musi się zakończyć ok końca maja po to żeby jeszcze przed premierą Assetto Corsa wyłonić zwycięzców i dostarczyć nagrody, przynajmniej te w postaci gier.

Jeśli już o nagrodach to założenie jest takie żeby każdy uczestnik mógł otrzymać choćby drobiazg. Wszystkie nagrody związane z grą Assetto Corsa.

Rozważam nawet 2 wyścigi w tygodniu, skłaniam się ku GT3 Endurance ale tu jest pole do konsultacji z zainteresowanymi uczestnikami.

Organizacyjnie zamierzam to ogarniać w swoim serwisie, chodzi o oczekiwania sponsora, cała liga, wszystkie jej podstrony będą obrandowane.

Prawdopodobnie będę potrzebował kogoś do pomocy na PS4, sponsor zadeklarował dla tej osoby upominek. Xboxa ogarnę osobiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now