Sign in to follow this  
Followers 0
Patrykhka

Konfronacja Sim vs real

Czy podoba Ci się propozycja konfrontacji ?   3 members have voted

1. 1. Czy podoba Ci się propozycja konfrontacji ?

Please sign in or register to vote in this poll.

6 posts in this topic

Witam Was bardzo serdecznie.

Jestem nowy na tym forum, lecz mam do przedstawienia (tak sądzę) ciekawy wątek.

Zapraszam Was do zapoznania się z nowym projektem. Mianowicie konfrontacją symulatora z jazdą prawdziwym autem. W tym filmie pokażę wam Mitsubishi Lancer Evo X. Jeżeli temat się spodoba, na moim kanale będzie pojawiało się więcej, coraz szerzej rozwiniętych i jakościowo lepiej zrobionych konfrontacji. Oczywiście przedstawionym symulatorem jest Project CARS!

[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=GyKiWOFfT5o

Fajna inicjatywa ;) pozazdrościć furki ;) to czekam na porównanie, jak się ma gra do reala

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Czekam z niecierpliwością na kolejne materiały!

Świetny pomysł!

Generalnie mało oglądam materiałów o grze, czy motoryzacji w necie, ale polubiłem kanał Yorkiego, bo mimo, że nie czuję się jakoś super w j.angielskim, to nawet jak połowę jedynie rozumiem, to i tak świetnie mi się go słucha. Poniżej filmik, gdzie tylko przez moment pojawia się okienko z widokiem z gry dla porównania, ale jak zawsze bardzo ciekawie opowiada - tym razem o podobieństwach i różnicach.

Dzięki bardzo za miłe słowa. Przyjmuje wszystkie uwagi, by kanał był jak najbardziej profesjonalny, a cały materiał był przejrzysty i ciekawy. :rolleyes:

@SeaAngel Dzięki za link. Na pewno mi się przyda. Tak jak zauważyłeś, wszystko na tym kanale jest w języku angielskim, nie ma za bardzo konkretów w naszym ojczystym języku na całym YT.