Sign in to follow this  
Followers 0
gabdob

Garaż

26 posts in this topic

Na wstępie chciałbym się przywitać.

Jestem początkującym użytkownikiem angielskojęzycznej wersji Project Cars.

Mam pytanie - jak w trybie online wybrać do wyścigów samochód z garażu ?

Chyba wiem w czym problem - nie zapisuje mi się w garażu wybrany model - tylko dlaczego ?

Pozdro.

Za każdym razem jak wejdziesz i wyjdziesz z online to musisz wybierać ponownie samochód

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

No tak,ale nie wchodząc do online,tylko bezpośrednio do garażu,to tam wybieram samochód,wersję,ustawienia samochodu,to on mi się tam nie zapisuje.Jak wyjdę z garażu i do niego powrócę to jest ciągle ten sam jakiś tam inny samochód,ale nie ten wybrany przy poprzedniej wizycie w garażu.

Musisz wybrać samochód będąc w online,w taki sam sposób jak wybierasz w singlu

Witam ponownie.

Nie do końca rozumiem istoty tego garażu,bo kiedy wybiorę swój ulubiony samochód i zmienię jego ustawienia po swojemu to mi się to nie zapisze na stałe? I rozumiem, że w garażu mogę mieć tylko jeden wóz?

Wydaje mi sie ze nie zaznaczasz przypisz do torow. Ustawienia przypisujesz do torow. Jak zaznaczysz do wszystkich to bedziesz mial na wszystkich te ustawienia i pozniej podczas jazdy na konkretnym torze wprowadzane zmiany zapisza sie tylko na tym torze na ktorym aktualnie jezdzisz.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

garaz jest tylko po to zeby zarządzać ustawieniami auta.

jak chcesz je zapisać to naciskasz X poźniej wybierasz tor lub wszyskie tory a następnie klikasz Kwadrat i w tedy zapisuje ustawienia

Dzięki za odpowiedzi,spróbuję to ogarnąć w grze.

A tak wogole to na Project Cars przesiadlem się z Forzy i jakoś ciężko mi to ogarnąć,ale cóż zmiana na PS4 tego wymagała.

Pozdrawiam.

Dzięki.

Jeszcze jedno pytanie,chociaż nie związane z garażem,czy przerwy między wyścigami online są zawsze takie długie?

Czy to od czegoś zależy?

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Można kliknąć żeby przyspieszyć ale to musi większość ludzi w lobby kliknąć

1 person likes this

Aha,dzięki.

Pytań ciąg dalszy.

Jeżeli w opcjach gry mam włączone ABS,kontrola stabilności,kontrola trakcji,to czy grając online te systemy pozostaną włączone ?

Bo zauważyłem,że gracz tworzący wyścig jakby decyduje o włączeniu/wyłączeniu tych systemów.

Czy to dotyczy tylko jego samochodu ?

Pozdrawiam.

Dzięki,czyli poniekąd ja w tym momencie,nie mam wpływu na ustawienia tych systemów :-( To w takiej sytuacji pozostaje szukać innego lobby gdzie nie będzie blokad tych systemów?

Albo uczyć się jeździć bez systemów, wtedy nic cie nie zaskoczy ;)

A może wiesz,na czym jeżdżą najlepsi gracze Project Cars,na padzie czy kierownicy? Bo jeżeli chodzi o społeczność Forzy, z którymi miałem styczność,to tylko pad,na kierownice patrzyli z pogardą,no i rzeczywiście najlepsze czasy kręcili na padach.

Z tego co pamietam z FM4 to najlepsi latali na kierownicach,chyba że się coś zmieniło. Na Project Cars tylko kierownica,nie ma szans wykręcić światowego czasu na padzie,ta gra jest mocno symulacyjna i pewnych rzeczy nie przeskoczysz,np grzanie opon od pykania w gałkę.Wiec kierownica i dużo dużo treningu

Witam ponownie

Może pytanie trochę odbiegajace od tematu,jak wziąć udział w wyścigach,które organizujecie?

Zakladacie jakieś pokoje? Czy jest do nich jakiś dostęp z menu gry? Nie bardzo wiem jak to "ugryźć"

Poczytaj forum!Są odpowiednie działy pozakładane

Staram się szukać za pomocą szukajki,lupy,tylko pokazuje brak wyników,to co,czytać całe forum,bo nie wiem czy zasady dotyczące dołączenia do organizowanych wyścigów,są różne dla innych platform.Dobra będę szukał.A może chociaż na takie pytanie mi ktoś odpowie,tworząc lobby w online ,w opcjach,jest do ustawienia poziom umiejętności przeciwkow, czyli co będzie filtrować lepszych lub gorszych zawodników online,którzy będą chcieli dołączyć?

Dodaj Tomka do kontaktów na Psn i dostaniesz zaproszenie do sesji wyścigowej. Zapisz się do ligi która Ci odpowiada, możesz do obu. Obserwuj forum kiedy zapowiedziane są treningi. Bądź na Psn w dniu wyścigu, treningi i dostaniesz zaproszenie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

1 person likes this

Tomek to Tomkatto?

Pozwolę sobie wrócić do tematu garażu.

Otóż powiedzmy,że opanowałem zapisywanie ustawień samochodu.

Narazie większych zmian nie wprowadzam,ale dziś postanowiłem zmniejszyć pojemność zbiornika paliwa i ilości paliwa w zbiorniku.

Jeździłem na krótkiej Monzie,więc pomyślałem - po co tyle paliwa.

No i oczywiście problem jest tego typu,że startuje zawsze z pełnym,tzn 95l.,bakiem,a w ustawieniach mam bak 60l,a w baku 40l.

Podpowiedzcie o co chodzi,bo może ja jednak źle zapisuje te ustawienia ? Nie wiem...............  :(