Maxsiu

Ciekawe filmiki związane z motoryzacją

21 posts in this topic

crash test V8 supercars

[video=youtube]

zachowanie auta bardzo ciekawe

Świetne nagranie z przejazdu na torze Spa-Francorchamps. Widok z perspektywy kierowcy BMW Z4 GT3 plus fachowy komentarz :D

Edited by Orzeł Motorsport
1 person likes this

W nawiązaniu do ostatniego fun race w AC. W realu to brutalny sport niczym boks :diabelek: Na końcu ładny spin :drinkwine:

911 marzenie z młodości :upup: jak wygram w lotto to sobie kupie hehe :drivingauto:

Jeszcze chyba gościu zapomniał dodać o dźwięku silnika generowanym z głośnika, ale to już choroba wielu marek :037:

U mnie 964 stałby sam :upup: Ale to się raczej nie wydarzy:th_dash1:

Z nowych modeli na żywo 991 Targa robi na mnie spore wrażenie... dopiero niedawno dowiedziałem się że taki jest:zwyciestwo:Tak się interesuję :shy:

964 u yee, ale ten filmik to mocno gejowski, na moim forum masz 2 dniowego bana ;P

Moc ale nie z głośników, G T:

Edited by Maxtoto112

GT to nie legenda, tylko wynalazek dla najbogatszych. 911 jest legendarne i bardziej dostępne. Nie trzeba być najbogatszym, wystarczy być bogatym :takaemotka:

Wynalazkami ciężko się parkuje. Gość znalazł fajne miejsce na chodniku i nie trafił. Brak czujników z przodu:2rower:

Mistrzostwo Świata...not!

Ile by kasy nie miał, za kółkiem jest niezłym klaunem :P

Powyższy filmik pokazuje, że powyżej pewnej mocy napęd RWD sprawia spore problemy. Pomijam tu nowoczesne auta z toną zaawansowanej elektroniki, wypaśnych kontroli trakcji itp. BMW zaczyna odjeżdżać dla Veyrona przy ilu, 200km/h? I to mając na tylnej osi jakieś Hoosiery, które są niedopuszczone do ruchu drogowego. Gdyby BMW miało nawet najlepsze streetowe opony, to pewnie taki pojedynek skończył by się inaczej.

W dzisiejszych czasach zwykły Veyron nie jest już autem o niebotycznych osiągach (patrząc przez pryzmat topowych aut różnych koncernów, nie naszych prywatnych wozideł). Ciekawe jest też to, że po naszych drogach jeździ troche aut, które zastukało by dla Veyrona w wyścigu równoległym.

Nie mniej jednak, efekty dźwiękowe w powyższym filmie są przekozackie, uwielbiam takie klimaty :upup:

1 person likes this

O 1.09.2017 o 18:32, KaczyVR6 napisał:

Kozak coo? E34 mistrz, ja zakochany w Roninie. Łepek niezły wariatos ja bym miał kupę w majtach bez kitu.

1 person likes this

Hihi, normalnie ORP Orzeł i ta płetwa z tyłu " Jeszcze Polska...". Dzik nie da się ukryć sesese :cool:

ROtary mad E36, ale bangla!!!

Edited by Maxtoto112

W budzie E36 to już widziałem chyba wszystko, łącznie z V8 z Audi ;)

Wczoraj już się bałem byłem jedną nogą w piekle 

IMAG0987.jpg

1 person likes this

to podły diesel takich obrotów nie uświadczysz , stara Toyota moja corolla G6 kurde do odcinki 9000 dotykała hlip hlip