XaV

Piątkowe ściganie.

45 posts in this topic

Do ustalenia ;) jeśli były by to okolice 19 to nie mogę obiecać że pojawię się za każdym razem ;) 

PS: wszystko byłoby przygotowane wcześniej i dopięte na ostatni guzik, ważne żeby było te 7 osób zapisanych, tak aby w razie nieobecności jednej czy dwóch wciąż opłacało się jechać :)

Edited by barteo1201

Piątek też mi przeważnie pasuję :D ale wole jednak godzinki typu 21.. Barteo działaj powoli może będzie większe zainteresowanie.. Ja tam tabelkę mogę zawsze pomóc zrobić :D

Piąteczek może być ale też tak po 20:00 . I podejrzewam że Darek by wrócił też bo mu piątki pasowały

Jeśli całość ma trwać dwie godziny to 20 jest najpóźniejszą godziną, która mi odpowiada. Sam pomysł jest świetny, bo jazda na luźno jest zawsze fajniejsza od takiej normalnej ligi gdzie przygotowania zajmują kilka godzin a wystarczy, że ktoś ma problem z internetem i po wyścigu (wspomnienia z Road America ;) )

Nie dwie godziny :P 30 minut :P ewentualnie wcześniejszy trening i jeśli zbierze się dużo chętnych to kilka rundek GT3 lub przygotowanie do niedzielnej ligi. Startujemy równo o 21:00 dlatego wszyscy powinny mieć już wszystko ustawione 10 minut wcześniej. 

21 to jest bardzo dobra godzina :D, dzieci śpią a ojciec leci :P

3 people like this

20 godzin temu, barteo1201 napisał:

Nie dwie godziny :P 30 minut :P ewentualnie wcześniejszy trening i jeśli zbierze się dużo chętnych to kilka rundek GT3 lub przygotowanie do niedzielnej ligi. Startujemy równo o 21:00 dlatego wszyscy powinny mieć już wszystko ustawione 10 minut wcześniej. 

To w takim razie źle zrozumiałem... Myślałem, że jednego dnia będziemy cztery wyścigi lecieć :D 

19 godzin temu, Dab_Dudek napisał:

21 to jest bardzo dobra godzina :D, dzieci śpią a ojciec leci :P

No widzisz. A u mnie będzie odwrotnie - ojciec śpi a syn leci ;) 

4 godziny temu, Tajemniczy303 napisał:

No widzisz. A u mnie będzie odwrotnie - ojciec śpi a syn leci ;) 

Albo już leciwy z Ciebie facio i 21 to późna godzina ( za to 4 rano na nogach )

Albo tata za młodu i trzeba już się dzielić z synem - zaraz zaczną sie wypady i tata znowu na kompa zasiądzie :D

Ja mam 2 dziewczyny więc o kompa to raczej bać się nie będę - za to strzelby trzeba szukać pomału :( 

A ja znowu mam dwóch chłopaków hehe więc jakieś swaty może w przyszłości ;) 

3 godziny temu, Dab_Dudek napisał:

Albo już leciwy z Ciebie facio i 21 to późna godzina ( za to 4 rano na nogach )

Albo tata za młodu i trzeba już się dzielić z synem - zaraz zaczną sie wypady i tata znowu na kompa zasiądzie :D

Ja mam 2 dziewczyny więc o kompa to raczej bać się nie będę - za to strzelby trzeba szukać pomału :( 

Niee. Źle mnie zrozumiałeś. Ojciec śpi, a syn (czyli ja) leci.

Ja obecnie poza niedzielami raczej mam ciężko (generalny remont kończący się przeprowadzką) - pewnie w piątek zajrzę czasami, czy inne dni na poćwiczenie z kimś też się czasem trafią, ale na pewno nie dam rady się pojawiać tak regularnie, jak dotąd.

MIŁEGO ŚCIGANIA!

Edited by SeaAngel

21 godzin temu, Tajemniczy303 napisał:

Niee. Źle mnie zrozumiałeś. Ojciec śpi, a syn (czyli ja) leci.

a kurde to faktycznie źle hehe 

czy coś dziś ktoś lata czy nic ??

witam, ja dziś ok 21 chętnie bym pojeździł

jak co to będę na "steamie"

Panowie tak sobie pomyślałem... Mamy solidny skład 10-12 chłopa może by tak zrobić dodatkową ligę w piątek??? Ogólnie nie patrząc to mało jest tego śmigania, a po lidze DTM jest mały niedosyt ;) Tak naprawdę organizujemy tylko jedną ligę co tydzień i chyba to jednak za mało...

Jeśli piątek nie pasuje kierowcą z niedzielnej ligi to może znajdzie się jakiś chętny na piątkowe regularne ściganie.. :)

Co Wy na to Panowie???

p.s. Może Clio Cup :D 8-10 rund na krótkich torach (regulamin identyczny jak w DTM i GT4 SERIES) :D

Start wyścigu godz 20:00 bądź 21:00

Dla mnie może być i liga i auto tylko do Clio trzeba same krótkie tory dac bo inaczej uśniemy na długich prostych ;)