XaV

Sierpniowy Multip latformowy Challenge Project Cars Polska

11 postów w tym temacie

[align=center]Zaczynamy z drugą rundą Multi platformowego Challengu. Każdy użytkownik forum (PC, X1,PS4) może wziąć w nim udział. Zawody mają na celu wyłonić najszybszego kierowce na forum,

ale też dać możliwość porównania czasów między sobą/platformami . Hot-Lap jest przez miesiąc.

Czasy zbieramy do 30 sierpnia 23:59.[/align]

[align=center]Warunkiem poprawności czasówki jest umieszczenie filmiku i screena z czasem . Filmik jest po to żeby było wiadomo że czas został osiągnięty

zgodnie z liniami toru, a nie na zasadzie kto lepiej tnie tongue.png. Chcemy promować czystą jazdę a nie naukę ścinania biggrin.png[/align]

[align=center]Na ten miesiąc Auta to grupa GT4 (kazde auto do wyboru) i tor Dubai Autodrome International. Czas robimy w Próbie czasu i takież foto zamieszczamy (najlepiej)[/align]

[align=center]ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU[/align]

[align=center]Dubai_Autodrome_Logo_General_Use.jpg[/align]

[align=center]International-track-dubai.jpg[/align]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Topel, czas niezaliczony, 0:29 co to za wyjazd?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Topel, czas niezaliczony, 0:29 co to za wyjazd?

Zapatrzyłem się na dziewczynę, dlatego tak wyjechałem;p;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

temat do dyskusji jest tutaj  http://pcars.com.pl/showthread.php?tid=100 bo ten jest tylko do zamieszczania czasów. Każdy kolejny post w temacie z czasami, nie związany z treścią (czasami) będę kasował. :exclamation:POWAŻNIE NIE PISAC MI TU NIC NIE ZWIĄZANEGO Z TEMATEM :@:exclamation:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz