Sign in to follow this  
Followers 0
XaV

Sierpniowy Multip latformowy Challenge Project Cars Polska

11 posts in this topic

[align=center]Zaczynamy z drugą rundą Multi platformowego Challengu. Każdy użytkownik forum (PC, X1,PS4) może wziąć w nim udział. Zawody mają na celu wyłonić najszybszego kierowce na forum,

ale też dać możliwość porównania czasów między sobą/platformami . Hot-Lap jest przez miesiąc.

Czasy zbieramy do 30 sierpnia 23:59.[/align]

[align=center]Warunkiem poprawności czasówki jest umieszczenie filmiku i screena z czasem . Filmik jest po to żeby było wiadomo że czas został osiągnięty

zgodnie z liniami toru, a nie na zasadzie kto lepiej tnie tongue.png. Chcemy promować czystą jazdę a nie naukę ścinania biggrin.png[/align]

[align=center]Na ten miesiąc Auta to grupa GT4 (kazde auto do wyboru) i tor Dubai Autodrome International. Czas robimy w Próbie czasu i takież foto zamieszczamy (najlepiej)[/align]

[align=center]ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU[/align]

[align=center]Dubai_Autodrome_Logo_General_Use.jpg[/align]

[align=center]International-track-dubai.jpg[/align]

Topel, czas niezaliczony, 0:29 co to za wyjazd?

Topel, czas niezaliczony, 0:29 co to za wyjazd?

Zapatrzyłem się na dziewczynę, dlatego tak wyjechałem;p;)

temat do dyskusji jest tutaj  http://pcars.com.pl/showthread.php?tid=100 bo ten jest tylko do zamieszczania czasów. Każdy kolejny post w temacie z czasami, nie związany z treścią (czasami) będę kasował. :exclamation:POWAŻNIE NIE PISAC MI TU NIC NIE ZWIĄZANEGO Z TEMATEM :@:exclamation: