Sign in to follow this  
Followers 0
TimberPL

Dyskusja o lidze DTM

5 posts in this topic

Zapraszam do dyskusji o lidze, propozycje, skargi, zażalenia, rozmowy po wyścigu, wrażenia itp.

Z obowiazkowym PITem to moze 40 min. wyscig bysmy jechali a terminarz co 2 tyg. Wyscig.

Mogli byśmy zrobić jeden wyścig 40 min z obowiązkowym pitem i w mojej ocenie wtedy pit miałby jakiś sens, ale z drugiej strony format dwóch wyścigów z odwróconym gridem w race 2 bardzo fajnie się sprawdził w lidze GT3, dlatego zdecydowaliśmy się przy tym zostać. Obowiązkowy pit stop wprowadziliśmy aby jeszcze bardziej urozmaicić wyścigi, na pewno na wyścigu testowym pit będzie obowiązkowy, zobaczymy jak to będzie wyglądało, jak będzie słabo to zdejmiemy pit stop.

Tak jak wczoraj był testowy, to wydaje mi się, że bardzo w porządku to wygląda z obowiązkowym pit stopem. Więc uważam, że ma powodu by zrobić wyścig bez niego. Gorzej, że po wyjeździe z pit stopu gra weszła do menu :) Ale ścigałem się tak naprawdę z ulicy bo dopiero w piątek przyjechało mi nowe mocowanie kierownicy do biurka także fajna zabawa była przez te kilka okrążeń.

Też mi pit odpowiadał. Pit trwa koło 4s plus przejazd, także nie zabiera wiele rozgrywki a wprowadza urozmaicenie taktyczne.