Mariusz Bee

Dyskusja o Lidze

7 posts in this topic

@PMC Adi masz gdzies jeszcze do Nissana GTR ten lepszy (poprawiony) setup , bo przeinstalowałem system i poszły się ebać setupy ,a ten ostatni co gdzies dawałeś był fajny.

Dzięki panowie za super emocje. Sam siebie zaskoczyłem , ale nie było Nissanów , także myśle , że uczciwie będzie jak napisze , że 1 wyscig ukonczyłem na 5 (3) miejscu , a drugi ma 3 (1) miejscu :D. Ludzie i wbijać , po naprawde super ściganko jest.

Zandvoort.

Race 1 - zakwalifikowałem się chyba na 3 miejscu więc nie najgorzej. Start w miarę spoko, utrzymałem p3 goniąc Darka i Pawła jednocześnie uważając na czającego się za mną Krzycha. Przez 10 minut siedziałem na zderzaku Pawła po czym zaczynał mi powoli odjeżdżać, jednocześnie ja odjeżdżałem Krzyśkowi. I tak sobie jechaliśmy do mety, choć muszę przyznać że tempo było szalone a Paweł nie chciał popełnić żadnego błędu. Pogodzony z 3 miejscem na ostatnim kółku usłyszałem komunikat o żółtej fladze przede mną i jak się okazało problem miał Darek jadący na p1, a że z Pawłem nie byliśmy jakoś ultra daleko to daliśmy radę go wyprzedzić. Na koniec p2, spoko.

Race 2 - start z odwróconej kolejności czyli z końca stawki. Zacierałem ręce na fajną walkę od startu do mety. Wszystko było w miarę spoko aż na chyba 3 okrążeniu mój komp postanowił wyjść do pulpitu i zapytać mnie czy schemat kolorów windowsa mi się podoba czy może zmienić? No idealnie w czas! Straciłem na tym około 25 sekund, nawet nie wiem czy w coś walnąłem jak zminimalizowało mi grę. Spadłem na ostatnią pozycję z potężną stratą. Próbowałem coś odrobić i jechać kwalifikacyjnym tempem ale niestety poziom mojego wkur****a szybko osiągnął maksymalny poziom i o kręceniu dobrych czasów nie było mowy, a i bliski byłem sprawdzenia trwałości bandy na końcu prostej startowej. Mogło być dwa razy podium i fajna walka w drugim wyścigu ale niestety pech.

Dzięki za fajne ściganko i do zobaczenia na Spa :)

Witam wszystkich.

Dawno mnie tu nie było :fajnie:

Zakupiłem w końcu kompa i z checią dołączył bym do was, ale jestem zielony w tą grę, co muszę dokupić żeby z wami polatać?

I jak możecie dać mi jakieś ustawienia pod FFB do T500  i wogóle jakieś rady co i jak. Z góry dzieki.

W poniedziałek odbieram sprzęt i z checią wieczorem bym coś pojeździł.

Edited by KaczyVR6

w sumie zostały trzy wyścigi , to kup na poczatek jeden tor (nastepny wyscig jest na nurburgring) do tego potestuj sobie za darmo auta gt3 i wybierz sobie jedne ktore najbardziej ci odpowiada , a jak ci sie spodoba to wtedy kupisz jakies paczki torow , czy tam samochodów.

http://game.raceroom.com/store/tracks/all/nurburgring

http://game.raceroom.com/store/cars/gtr-3

Kazde z aut , można podestować na darmowym torze ktory jest dolaczony do gry

Tu moze cos znajdziesz https://www.racedepartment.com/threads/raceroom-racing-experience-wheel-ffb-settings-thread.106914/#post-2024910

Ja tam znalazlem fajne ustawienia dla G25

Edited by boban666
1 person likes this

@KaczyVR6 Siema. Dawno Cię tu nie było ,a i kompa składałeś chyba ze dwa lata LOL :D . Teraz jest chyba jakaś wyprzedaż w RaceRooma , to trzeba w grze kupowac, 50% ja polecam kupić European track pack i jakąś furę GTR3 (tu Prosche jest świetne i łatwe w prowadzeniu, setupy jak coś są ;) ) 

Albo inną (mercedes AMG Gtr3 ma bana u nas jak i Ford GT) przed zakupem możesz w sklepie odpalić test Drive. Auto plus tory wyniesie Cię myślę że ze 40 ziko może trochę więcej. Generalnie zapraszam na naszego Discorda bo tam się więcej dzieje ;) https://discord.gg/P75QU9S

i szybciej dostaniesz odpowiedz ;) . Pozdro 

1 person likes this