KaczyVR6

T500RS wyłącza się przy kontrach- PS4

9 posts in this topic

Na wstępie witam wszystkich...trochę czasu mnie tu nie było :)

Problem jak w temacie czyli przy szybkiej kontrze kiera sie wyłącza, musze ją odłączyć od prądu i konsoli na 1 min i po ponownym podłączeniu wszystko działa. 

I jeszcze jedna rzecz dziwna sie dzieje...kiera stała z pół roku nie ruszana i teraz przy uruchamianiu jak sie kalibruje robi to jakoś inaczej jak kiedyś...wcześniej obracała sie szybko w lewo do opory i odrazu do prawej i szybko na środek, teraz przy każdym obrocie zatrzymuje sie na około 3 sekundy....  Soft wgrany jest najnowszy. 

Jak ktoś się z tym spotkał proszę o pomoc. Dzieki

Widzę , że to forum chyba umarło...bo odpowiedzi tak dużo że nie wiem którą wybrać....:0shoot:

forum ,jak to forum, Discord przejął formę forum i tam większość dyskusji się odbywa. Podobnie jest na forzamotorsport.pl. NA forum tylko od czasu do czasu pojawiają się informację.

Co do twojego problemu to hmm , na pewno kiera cos odpierdziela hehe... wygląda jak by silnik sie przegrzewał skoro się wyłącza. Jak nie masz gwarancji to rozbierz i przeczyść wentyle w obudowie kierownicy, Możesz tez włączyć wiatrak na stałe, ale to będzie dość głośno  i sprawdzić czy też tak się dzieje z wiatrakiem na ON. Jak włączyć wiatrak to poszukaj w instrukcji kierownicy lub na stronie thrustmaster, bo nie pamiętam jak się to robiło. Być może Wiatrak CI padł i nie chłodzi silnika.

1 person likes this

Rozkręcałem i czyściłem wszystko co sie dało, wiatrak śmiga dobrze, a problem pojawia się nawet zaraz po uruchomieniu...hmm podejrzewam że chyba nadchodzi jej koniec.Dzieki Mariusz , coś jeszcze pokombinuje, zmierze prąd na silniku, napisze też do Thrustmastera. Na jednym z forum doczytałem że Thrustmaster daje dożywotnią gwarancje, ale coś nie chce mi się w to wierzyć.

Tak też myślałem, że wszyscy na discordzie , ja go skasowałem, dla mnie to morderca formu :buuu:.

Edited by KaczyVR6

Próbowałeś na starszym sofcie ?

1 person likes this

Tak.

Jak zaczeła świrować podlączylem pod apke i okazało się że mialem stary soft chyba 43 i wgrałem nowy 47 i problem nie znikł.

1 person likes this

Ważne że działa znowu .

1 person likes this

Przeczyściłem wszystko w środku (kurzu po tych paru latach sie nazbierało) i odpukać grałem z dwie godziny w Dirt4 , ani razu się nie wyłączyła a nie oszczędzałem jej. Zobaczymy co to dalej będzie, ale jestem dobrej myśli.

ja swoją też muszę przeczyścić bo kiedyś mi się nie właczał wiatrak a teraz potrafi się właczyć nawet po klikunastu minutach