Krzysiek KXN

16.09.2018 - 18 30 WYŚCIG TESTOWY SIlverstone

6 postów w tym temacie

Obowiązkowo discord i potwierdzamy tam obecność kto będzie :) https://discord.gg/gBBvnW

Start oficjalny sezonu - 23.09.2018 - Australia GP

Asysty pozostają takie jak w regulaminie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje spostrzeżenia po wyścigu testowym: 1) Moim zdaniem powinniśmy jeździć na średniej kontroli trakcji. Na pełnej to jest jazda po szynach. Zastanowiłbym się nawet nad wyłączeniem ABSu. Za to zmniejszyłbym jeżeli jest możliwość uszkodzenia, bo nie jesteśmy przecież jakimiś pro kierowcami i zdarzać się będą różne incydenty które dobrze by było gdyby nie zmuszały do zjazdu do pit stopu po byle jakim kontakcie. 2) Mam nadzieję że tyle napierdzielania w mikrofon nie będzie już na naszych normalnych wyścigach. Pogadać sobie możemy przed wyścigiem, po , ale w trakcie dajcie się skupić na jeździe. 3) W jaki sposób rozwiążemy sprawę incydentów na torze skoro w tej grze nie ma możliwości zapisania powtórki tak jak zawsze robiliśmy to w PC2? Wczoraj ktoś wypadł z toru po czym wjechał na niego stając w poprzek toru tak że nie miałem żadnej możliwości na ominięcie. Łup i całe przednie skrzydło na czerwono, musiałem zjechać do pitu i miałem po wyścigu. Wiem że to był test race ale to samo może się zdarzyć w normalnych wyścigach. 4) Ogólnie to bardzo spoko się to zapowiada więc czekam na niedzielny wyścig i na cały kalendarz żeby było wiadomo kiedy jedziemy po jakim torze. Dzięki, pozdro 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co mi się wydaje to kalendarz zgodny z F1 i mam nadzieje że @KXN założy mistrzostwa online do ligi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

W ten sposób bez powtórek ogarniesz incydenty. :) A uszkodzeń nie zmniejszajmy bo na tym polega cała zabawa, żeby na siebie uważać. A nie tłuc się bo uszkodzeń nie ma.

I zgadzam się z @TimberPL, że podczas wyścigu powinniśmy wszyscy wyłączyć mikrofony bo to strasznie rozprasza. Najlepiej włączyć mówienie przy użyciu przycisku. :)

Edytowane przez Shadow_18_08
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taa. :) Tak jest najlepiej. Jeśli oczywiście nie ma możliwości nagrania powtórki, to jedyne wyjście pozostaje nagrywać na żywo wyścig.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz