Mariusz Bee

Assetto Corsa Competizione ACC

3 posty w tym temacie

Wrazenia z Assetto Corsa Competizione . Jeśli już ktoś zakupił to proszę o podzielenie się na temat wrażeń z jazdy, wrażeń wizualnych ;)  (grafika jaki model, procki itd jaki FPS) bezie to pomocne dla potencjalnych chętnych zakupić Early Access ACC ,czy sprzęt da radę itd. poniżej na screenie jak będą wyglądać updaty wersji EA do wersji Gold i jak będzie rosła cena ;) 

41547310_2703520736340894_31131986779093

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak to działa? im później kupisz tym więcej zapłacisz ale i więcej masz? czy gdy kupie teraz to i tak dostanę to wszystko? bardzo jestem ciekaw tej gry, chciałbym kupić jeden symulator i na nim się coś szkolić, jak widać niestety project cars 2 nie wystarczy, a czy w assetto też jest taki system rankingowy, który bierze pod uwagę bezpieczeństwo jazdy itd?  czy to rzeczywiście symulator w którym warto pokładać nadzieję na jedną grę na dłuższy czas jak to było z rfactor 2 itd? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak kupisz teraz to wszystko dostajesz co wyszło do tej pory jak i wszystko co będzie zapowiedziane aż do wersji Gold . Już nic więcej potem nie musisz płacić, no chyba że kiedyś wyjdą płatne Dlc

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Ja ostatnio gdzieś zassałem wersje piracką , pojeździłem trochę i jak wcześniej byłem sceptyczny to teraz coraz bardziej mi się podoba i jeździ się naprawdę wyśmienicie, jedyny minus na tą chwilę to marna optymalizacja , która jednak się po we powoli poprawia . Ale na moim Gtx 1080 i i7 3770 w deszczu ciężko uzyskać stabilne 60FPS z pełnym gridem i na full detalach. Ale się poprawia bo w pierwszych relesach było około 40/45fps w takich warunkach a teraz już od 50 do 60 więc sporo lepiej. W słońcu jest okej

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.