24 postów w tym temacie

Panowie wczoraj odpaliłem F1 2018 i niestety nie pograłem za wiele bo utknąłem na ustawieniach. Kierownice itd sobie ogarnąłem, ale nie mogę nigdzie znaleźć ustawienia manualnej skrzyni biegów itd. Dlatego moja prośba, czy może ktoś podrzucić ustawienia do tej gry? Bo ja nie mam nerwów do takich rzeczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

musisz wejść w w ustawienia >asysty czy jakoś tak , wszystko masz w opcjach do ustawienia, a opcję możesz wywołać w kazdej niemalże chwili, tam masz takie opcje jak , włączenie ABS,TCS, Linie pomocy na torze, czy pit stop ma być "manualny" czy automatyczny itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie nie mogłem tego nigdzie znaleźć. Poza tym miałem wrażenie że bolid jedzie jak po szynach, żadnego uślizgu. Wieczorkiem usiąde to spróbuje sobie ustawić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Timber,ja też z paroma rzeczami mam kłopoty i uważam,że te wszystkie opcje i ustawiania w grze są beznadziejnie schowane i czasami naprawdę sporo czasu trzeba poświęcić,żeby coś znaleźć. Niby opisy gry są,ale brak takiego zrozumiałego opisu wszystkich funkcji i możliwości dotarcia do nich...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mariusz Ban ja nie widzę nigdzie takiego ustawienia. Jest schemat sterowania, kalibracja itd ale nigdzie o systemach, manualnej skrzyni. WTF?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Menu pauzy potem w prawo zakładkę w preferencje i pierwsze z góry asysty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy a jak zmienic w trakcie kariery poziom trudnosci?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Szaman

pomiędzy sesjami (sesjami ze zmianą toru/lokalizacji) pojawia cie się w prawym dolnym rogu takie 3 kreski to znaczy że możesz wejść w opcje jak w nie wejdziesz to możesz zmienić długość sesji i trudność SI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki obawiam sie ze do ligi to jestem za cienki jeszcze i bym narozrabial wam na torze jeszcze a druga sprawa mam chwilowo nadereane wiazadla i przykurcz miesni i jezdze w ramach rehabilitacji na 50% moich mozliwosc narazie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Tzn. jestem w discordzie ,z lewej na dole jest mój nick ale nic wpisać nie mogę...

Edytowane przez jarrino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po lewej masz zakłądki czat itd klikasz na którąś i mozesz pisac normalnie :)

@Szaman najwyzej o tier 2 albo na fun race dołączysz:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piszę tutaj, bo nie chcę robić spamu w zapisach. Mógłby ktoś wysłać link do discorda? Bo ten, który jest w zapisach/regulaminie nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@jarrino powinieneś móc pisać w kanałach F1 na discord i kanałach ogólno - informacyjnych bo masz już nadaną rangę . Jak masz jeszcze jakieś problemy to pisz, postaramy się pomóc :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Koledzy ,macie na uwadze jakieś sesje treningowe przed sezonem? ,dobrze by było jak bysmy trochę razem poupalali  :kierowcaw:

Edytowane przez Yelon65

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

coś tam @KXN wspominał o jakimś fun race ale szczegółów nie znam , trzeba go wywołać do tablicy :45chill:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja póki co uczę się tej gry bo w żadną F1 wcześniej nie grałem ale jakiś fun race można zrobić. Ja dziś o 21 będę sobie jeździł więc jakby było kilka osób to można coś pojechać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja właśnie w przerwie obiadowej zakupiłem, może wieczorkiem postaram się coś poćwiczyć :) jak nie bedzie tragedii to się jakoś dopiszę do ligi ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze to nie chodzi mi o funrace bo mimo woli jakaś napinka mięśni jest ,tylko o wspólne treningi razem, teraz jest mozliwość ustawienia na serwerze trybu treningu, uważam że w lidze lepiej jak 20 kierowców jest objeżdżonych niż 10 ,no i mieć w lidze 20 mistrzów jazdy i zachowań na torze,myślę że takie wspólne treningi zbliżą nas do tego.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie mogą być takie treningi, ale dalej to już do Pana Organizatora trzeba ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz