Slynqq

Problem z ustawieniem Dirt 4

7 postów w tym temacie

Witam, mam taki problem, że w żaden sposób nie mogę ustawić Dirta 4. W Dirt Rally doskonale czuje samochód, wszystko działa płynnie i szybko. W dirt 4 mam wrażenie jak by gra miała mało fps (a ma dużo) jest mało płynna, kierownica wydaje się reagować z opóźnieniem, w żaden sposób nie mogę przejechać sprawnie odcinka. Chciałem go zwrócić ale niestety 14 dni od zakupu już minęło bo nie grałem w niego właśnie przez to. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też coś mi się kojarzy że Krk coś podobnego. Spróbuj grę odpalić pełen ekran ale w oknie. Lub zmiejsz detale gry. Może masz też ustawione wyprzedzanie klatek do v sync np na dwie to zmień na 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chodzi o to, że gra daje rade na maksa i fps jest wporządku, v sync wyłączony a nawet widać jak kierownica w kokpicie laguje.. nie da się grać

dałem wszystko na minimum, niby wydaje się lepiej ale dalej dziwnie się jeździ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A masz jakiś program typu msi afterburner? On też czasem potrafi zrobić bałagan. Albo nVidia experience. Jak masz to odinstaluj i zobacz wtedy. Zobacz też czy w win 10 masz wyłączony DVR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie mam tych programów, dvr też wyłączony, kwestie wydajności ogarnąłem, ale zostaje dziwne sterowanie względem rally 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a sterowniki masz najnowsze, updaty windowsa, i frameworksy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, wydajnościowo ogarnąłem :) tylko nie wiem jak ogólne odczucie pojazdu zrobić jak w rally.. ale jakoś FF i wszystko inaczej czuje, jak by to auto pływało 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz