boban666

WTCR

8 postów w tym temacie

Witam.Pojawił się fajny dodatek:

WTCR

Update details:
Download size = 634 MB
Client version = 0.3.0.6416
Client BuildID = 3033701
Dedi version = 45.0.695
Dedi BuildID = 3033704

Content:

• Alfa Romeo Giulietta TCR
  • Audi RS 3 LMS
  • Honda Civic TCR
  • Hyundai i30 N TCR
  • Peugeot 308 TCR
  • Seat Cupra TCR
  • Volkswagen Golf GTI TCR

Game:

• Added "Launch Control" key mapping. WTCR cars are currently the only cars featuring it.

Może by tak zrobić jakiś test w multi. Ja narazie pośmigałem "lewkiem"i całkiem przyjemnie się jeździ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A paczka to tylko auta czy też tory?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko auta , ale można potestować za darmo aaaa i możesz se kupić jedno wybrane autko w cenie coś kole 4 ojro :).Ja dziś znowu trochę potestowałem i świetnie się jeździ ,  z tym ,że ja zawsze uwielbiałem turystyki :D .Dziś na publicznym  serwerze było z 30 osób i pierwsza 15 szła łeb w łeb  gdzie różnica między 1 o 15 miejscem wynosiła nie więcej niż 1s :). Samochody są bardzo podobne do siebie , ale takie było i jest założenie całego cyklu TCR :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A cała paczka ile kosztuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cała paczka coś koło 15 € i jest naprawdę fajna.... :D Kto nie lubi śmigać autami z prawdziwych serii :D ost odpaliłem RR3 i przy dobrze ust FFB to fajnie się śmiga.. ale grafa na ultra to już przeszłość.. nie wygląda źle, ale jednak słabo.. gra młodsza od iR ale wygląda jednak słabo.. no nic czekamy na GTR3 ;) ale pierwsza kolejność  to obowiązkowo ACC :drivingauto:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co może we wrześniu coś się tu urodzi z tym WTC-erm :D ?.Co do grafy do weź sobie podrasuj w "nvidia inspector". Sam się mocno zdziwiłem że idzie jeszcze trochę polepszyć , i według mnie wcale tak źle nie wygląda ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie również grafika w RRE jest ok więc nie wiem o czym@Tomessi pisze . A co do ligi jakiejś fajnie by było jak by się udało coś zrobić.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to robimy sondę , kto co i jak :D i startujemy. Powysyłać info na "sąsiednie" portale i gotowe :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz