konji

RUNDA 2 | IMOLA| 22.07.2018 | GODZ 20:00 (TRENING 19:30)

10 posts in this topic

43473838691_f79779a618_h.jpg

Zapraszamy na Rundę 2 "Renault Sport Trophy" PMC Season 3

Tor:  Imola

Czas wyścigu: 60 min (2x25min)

Niedziela 22.07.2018

GODZINA 20:00 (trening 19:30)

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Trening – Czas startu: 12:00, Długość sesji: 30min

Kwalifikacje – Czas startu: 13:00, Długość sesji 15min

Wyścig – Czas startu: 14:00, Długość sesji 60 min

Data wirtualna- 22.07.2018

Tryby pogody –  Rzeczywista (z serwera)

Trening i Kwalifikacje - Rzeczywista (z serwera) 

PRZEBIEG RUNDY

Trening godz. 19:30 (czas trwania 30min)

1) Kwalifikacje godz. 20:00 (czas trwania 10min)

1) Wyścig godz. 20:10 (czas trwania 25min)

2) Kwalifikacje godz. 20:40 (czas trwania 10min)

2) Wyścig godz. 20:50 (czas trwania 25min)

pit stop NIE JEST obowiązkowy

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

Discord:  https://discord.gg/awBAR4T
Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda  swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego

Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC

Serwer dedykowany: simracing-academy.pl hasło: pmccup

unknown.png?width=640&height=488
Zróbcie sobie setupy pod deszcz na wszelki wypadek. Może być ciekawie :D

Powrót do biznesu po długiej przerwie. Dzięki za ściganko dzisiaj. Przed wyścigiem celem moim było być w top 3-5, ale po kwalifikacjach cel był jeden - top1. Na treningu na deszczu wypracowałem fajną linie wyścigową przez co nawet 1:47 byłem w stanie zrobić. Kwalifikacje były dla mnie szokiem bo przyczepność miałem 2x lepszą niż normalnie. 1:38 zrobiłem ale i tak zadowolony nie byłem bo jechałem luzno aby sie nie wyłozyć, a 1:37 było bez problemu do zrobienia. 1 Wyścig - deszczyk. Sorki za to wystrzelenie na starcie, sam troszke nie ogarnąłem sytuacji bo jechałem 80km/h a sie okazało ze wszyscy do 50km zwalniali i sie troche pogubiłem. Karma za to? Błąd na 4/5 zakręcie, obrocik i spadek na 2 miejsce od końca. No to trzeba było gonić.. Włączyłem GOD MODE i szybciutko na 2 pozycje. Systematycznie goniłem @Katana375 ale zabrakło z 10/15 minut. Za duzo moich błędów. 2 kwalifikacje na sucho - znów nr.1 . Start 2 wyscigu - utrzymanie pozycji ale niestety znów polecialem po jakimś czasie, spadłem za @MaXyM no i bedac od niego szybszym zjazd do lewej przy 1 zakrecie, ale hamulce zblokowałem, chciałem uniknąć zderzenia z nim wiec pojechałem prosto ale masz ci los tam jechał i on ;.; No i spadek na koniec stawki, znó odrobianie strat, w koncu doszedłem do @konji @TimberPL i @MaXyM ale ale nie mogłem jechac szybciej bo auto zaczeło mi wariować, na deszczu masakrycznie uciekał mi tył. W końcu konji i timber popełnili błędy, to czas na walke z MaxyM.. No i ze byłem znów szybszy przymierzałem sie do niego z ostroznoscia, ale zaskoczył mnie wolną prędkością na jednym z zakretów i delikatnie go stuknąłem (znów hamulce..) na szczescie krzywdy mu duzej mam nadzieje nie wyrządziłem, poczekałem az wyjdzie przede mnie i zaczelismy znowu ściganko. Jechałem tak za nim wiecej niz pare kółek, bo tym razem nie chciałem mu zepsuć wyścigu. I tak jechałem za nim k*pe czasu az w koncu stwierdziłem ze trzeba spróbować. No i sie udało, MaxyM trzymał się za mną, a mi tyłek tak uciekał ze ciągle sie ratowałem aby nie było obrotu. Uwaga do @RiffMajster uważaj jak cie dublują bo straciłem przez blok twój około 2-3 sekund w 1 wyścigu a ktoś tam jeszcze chyba miał przygode. Tak czy inaczej:

2x top1 quali 

2x- miejsce 2 w wyścigach. Niedosyt bo przez błędy przegrałem ten wyścig, ale po tak długiej przerwie jestem zadowolony było fajne ściganko i dużo sie działo. Przepraszam tych, którym mogłem zaszkodzić i dzieki za walke pozostałym!

Wyścigi bardzo przyjemne, było co robić z kim powalczyć i kogo pościgać. Spadek pozycji głównie z własnych błędów poza wyścigiem drugim gdzie po starcie i wyprzedzeniu chyba prawidłowo dwóch spinujących kierowców musiałem zaczekać i oddać dwie pozycje.

No i prośba ogólna. Mimo, że gra pozwala wyjechać szerzej to jednak prosiłbym nie nadużywać takich możliwości a widziałem, że co najmniej trzech kierowców w tym samym miejscu notorycznie wyjeżdżało bardzo szeroko :D

Wyniki (to są miejsca według, których wypełniłem główny skoroszyt z wynikami)
unknown.pngunknown.png

20180722210439_1.jpg

20180722213616_1.jpg

20180722201158_1.jpg

20180722204449_1.jpg

1 person likes this

Wyścig 1: kwalifikacje kompletnie mi nie poszły i w wyścigu start z ostatniego miejsca. Wyścig bez większej historii, starałem się jechać stabilnie i popełnić jak najmniej błędów, ostatecznie skończyłem na 6 miejscu. Całkiem spoko, ale walki na torze było tyle co nic.

Wyścig 2: kwalifikacje skończyłem na 3 miejscu, szok :fajnie: Wyścig bardzo fajny, było z kim powalczyć, tempo miałem niezłe ale błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Straciłem przez nie dwie pozycje i ogólnie na tempie wyścigowym. Będąc pod presją niestety je popełniałem, ale ogólnie to i tak jestem zadowolony bo dojechałem na 5 miejscu i w sumie nie było źle. Trochę fajnej walki z @borates @konji i @Krzysiek KXN

:thankyou: Panowie, no i oczywiście dla podwójnego zwycięzcy :23_130_2: @Katana375 i reszty podium :23_129_8: Do pościgania na 'Prawy Zakręt Ringu' 

Ja dzis mialem "deszczowy dzien" :)

Najpierw DirtRally, 6 etapow w deszczu, a teraz Imola. Tor ktory nie nalezy do mych ulubionych.

Wlasciwie w ogole sie do niego nie przygotowywalem. Wpadlem tak goscinnie. Widzac deszcz w ogole sie zastanawialem czy jechac. Bo PC2 ma deszcz zwalony. I dziwie sie ze jeszcze nikt tego oficialnie nie napisal: brak wysychania best line przy lekkim deszczu (mrzawce)??? Juz pomijam fakt plywania auta w kaluzach wody... No nic...

R1. Qual P5. Troche zdziwiony bylem ze tak dobrze. Jak w ciagu tygodnia czytalem jak bijecie WRy to oczekiwalem umieszczenia w ogonie. Start chaotyczny.. lider zamiast przyspieszac do 80km/h to zwalnial. Wyszedl nam prawie standing start. Na green dobrze wystartowalem. Po chwili za mna siadl Konji ale odpadl. Wiecej nie pamietam ;) dojechalem na P3

R2. Qual na suchym.. z kazdym okrazeniem jechalem szybciej i szybciej... na 2-3 lapy do konca bylem 6. Urywalem w kazdym okrazeniu po 0.5 i ciagle szosty ;) Dopiero na ostatnim lapie (poczas ktorego dobiegl czas kwalifikacji) wskoczylem na P4. Start dobrze. Czysto w pierwszych zakretach. Niestety okrazenie pozniej na T1 atakowal @KXN. Zrownal sie ze mna ale przestrzelil... wypychajac nas z toru. Ja pojechalem dalej dostajac komunikat ze mam kogos tam przepuscic co sie stalo zanim sie rozpedzilem. Ale KXN zostal z tylu. Chwile scigalem  @Katana375 a co wazniejsze oddalilem sie od P4 ktore bylo uwiklane w swoja walke. Niestety cisnac popelnilem blad na dohamowaniu do Tosa. Zblokowalo mi tylne kola i nie udalo sie auta wyprostowac. Katana mi tam odskoczyl, ale co gorsza zblizyl sie peleton, ktory prowadzil @konji. Niestety i tym razem nie mial szczescia, i jak sie obejrzalem to juz go nie bylo. W polowie wyscigu dopadl mnie @KXN, z ktorym odbylem nierowny pojedynek. DLugo sie trzymalem, chyba na 3 okr przed koncem "zrobil mnie" na Variante Alta. Bardzo sie nie bronilem bo wiedzialem ze jest duuuzo szybszy i mu sie nalezy. Poza tym koncentrowalem sie na walce z autem ;) Bo w tych warunkach to nie taki "pikus". Dowiezone P3 to i tak sukces.

Czy mnie oko nie myli, czy P3 w obu wyscigach jest identyczne?

BTW @konji upominajac w sprawie wyjazdow miales na mysli zakret Piratella? Raz mnie tam pokaralo... myslalem ze moge sobie tak szeroko wyjechac i kontunuowac jazde.. tyle ze na przedluzeniu safe zone jest trawnik :) no i troche mnie poszamotalo ;)

Edited by MaXyM

Tak tak Piratella, lecieliście tam szeroko okrążenie za okrążeniem :D W ogóle zauważyliście, że deszczowy tor był mniej restrykcyjny jeśli chodzi o kary a suchy czepiał się byle pierdoły?

Ja kilka razy wyjechałem szerzej na Piratella, ale każdy mój wyjazd to była strata czasowa, jak się źle złożyłem i wyjechalem szeroko to traciłem tam średnio 0,5 - 1 sek niż jakbym pojechał prawidłowo. Zdarzało się że kilka okrążeń przejechałem o 2 - 2,5 sek od swojego najlepszego kółka stąd nie byłem w stanie powalczyć o podium, ale wystarczyło żeby dojechać na 5 miejscu.

9 hours ago, konji said:

W ogóle zauważyliście, że deszczowy tor był mniej restrykcyjny jeśli chodzi o kary a suchy czepiał się byle pierdoły?

Mialem takie wrazenie ale... nie jechalismy wyscigu na suchym a tylko practice/qual. A te sesje sa na pewno bardziej restrykcyjne od wyscigu bez wzgledu na pogode

9 hours ago, konji said:

Tak tak Piratella, lecieliście tam szeroko okrążenie za okrążeniem

Bo auto nie skrecalo wiec to byla strata ;) Wyglada na to ze kierujacemu klawiatura auto skreca lepiej ;)