tomessi

8 RUNDA | SAKITTO GP | 13.05.2018 | GODZ 20:00 (KWALIFIKACJE 19:30)

52 postów w tym temacie

6 godzin temu, TimberPL napisał:

@Lukas juz 1:38:5 zrobił, a jeszcze sporo czasu do wyścigu, no czekam kto zejdzie poniżej 1:38 ;) 

nie wiem czy sie da bo rekord astonem gte jest własnie 1:38 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Lukas 1:37:439 ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Juz prawie cie mam @Lukas ;) Ale mi odchodzisz na 3 ostatnich prostych i nie wiem jak to mozliwe bo ja przed t1 zamykam limiter.

Ale czuje sie jak w F1... to troche za szybko dla mnie

Edytowane przez MaXyM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MaXyM 1.4 sek straty to raczej nie jest 'prawie Cie mam' ;)

Ja jak narazie 1:39.6, myślę że maks jakie może zrobie to wysokie 1:38, ale to co Lukas pojechał to klękajcie narody

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o to ze cale okrazenie jade prawie na zderzaku jego ghosta a po Spoon mi odjezdza. Ale juz jestem blisko. jeszcze zeby sie udalo dojechac okr ;)

No i ciekawe czy @Lukas pojedzie na tym secie w wyscigu. Bo mocno ostry musi ten set byc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę.. proszę ładnie tor wzbudził emocje :D też dziś zasiądę do małego treningu i zobaczymy co tam wyjdzie. W sumie jeden z moich ulubionych torów, ale mowa bardziej o Suzuce, a tu  mamy lekko zmodyfikowany tor, ale na pewno cała nitka toru sprawia frajdę :dresiarz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To u mnie jest podobnie z Lukasem po drugim sektorze odjezdza mi w sina dal :D i nie wiem jaaak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MaXyM set już pod wyścig, muszę tylko ciśnienia i temperatury dostosować 

Ogólnie możliwości samochodu i seta są na zejście poniżej 1:37 ale ja już więcej nie dam rady ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

No niezle... W takim razie zycze ci nierozwalenia auta podczas 2 godz szalenstwa ;)

Ja sam nie wiem. ten set ktory skrecilem ma potencjal... najwazniejsze nie bac sie przejezdzac 2 ostatnie zakrety na pelnym gazie ;) Ale jak nie trafisz to cie zewnetrzne kerby zabija ;)

Mnie sie wydaje ze jade permanentnym slidem. Nigdy nie jezdzilem tak autem GT :) Ale faktem jest ze im szybciej tym latwiej. Troche sie opony przegrzewają ale to nic... ;)

Edytowane przez MaXyM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Lukas odpaliłem wczoraj Twojego seta i kompletnie nie wiem jak Ty na nim robisz taki czas, nie potrafie na nim w ogóle jechać więc wróciłem do swojego, szukając jeszcze jakiś części sekundy do urwania i jak narazie udało mi się zrobić 1:39:2 ale też byłem po 4 piwkach i fajce i trochę słabo ogarniałem jazde :D Ale ten wyścig to będzie nie tyle walka o każdą część sekundy na okrążeniu, ale raczej na utrzymaniu koncentracji i trzymaniu stałego w miarę dobrego tempa. Tor ciasny, łatwo wypaść i przydzwonić, do tego w nocy zmienią się punkty dohamowań, temp silnika i opon więc może być różnie :) No i ten ostatni zjazd na prostą start/meta - komu się uda cały wyścig tam nie wypaść ten szczęśliwy ;) Oby nas było w niedziele więcej niż kilka osób to będzie supcio wyścig :)

EDIT: Proponuję dla urozmaicenia wyścigu żeby @Lukas startował z ostatniej pozycji :D

Edytowane przez TimberPL
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

na Spoon trzeba uważać bo wydaje się łagodny ale potem przy końcu się zacieśnia i łatwo wypaść 

btw gdy zmieniłem na kąt obrotu 200 kierownicy to udało mi się takie coś zrobić.normalnie nie można tego zrobić ale gdy da sie na duzą czułosc i mały promień to takie coś wyjdzie 

P.S o kurde ta maska samochodu poleciała w tłum, mam nadzieje ,że nikt nie zginął tak jak wtedy w Le Mans :/

Edytowane przez Polish Trucker
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

5 godzin temu, TimberPL napisał:

No i ten ostatni zjazd na prostą start/meta - komu się uda cały wyścig tam nie wypaść ten szczęśliwy ;) Oby nas było w niedziele więcej niż kilka osób to będzie supcio wyścig :)

tam trzeba cisnąć na full gazie na 5 biegu więc strach jest 

EDIT: dodatkowo gdy spanikujesz na tym zakręcie i dasz po hamulcu to wylecisz prosto w ten piach i po ciebie 

Edytowane przez Polish Trucker

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwróciliście uwagę na wjazd do pitów? Chyba nie obejdzie się bez info na discordzie o zjeździe mając kogoś za sobą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj rzeczywiście słabo wjazd do pitów wygląda. Trzeba będzie mówić na discordzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co widziałem na YT to ludzie wjeżdżają do pitu nie tam gdzie jest tablica ze strzałką a kawałek dalej gdzie pitlane sie łączy z torem. Próbował ktoś tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kary sędziowie za to nie przydzielą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomimo małej frekwencji nie było źle 

jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru czyli chevrolet w tym wyscigu miałbym szanse gdyby nie to ,że chciałem pokonać szybciej jeden zakręt i to spowodowało ,że musiałem przepuszczac 3 razy stawkę ale i tak bawiłem sie sweitnie szczególnie z tych saveów które wyglądały miej więcej tak 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyniki wyścigu:
(15min kwalifikacje, 45min wyścig).

20180513205258_1.jpg

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Fajnie sie scigalo z Lukasem. Mial spora przewage na prostych przed linia startowa. Ale poza tym git.
Juz na poczatku popelnil on maly blad na T2, dzieki czemu moglem go wyprzedzic. Jednak okr pozniej atakowal mnie T1 a ja go zamknalem (chyba - powtorki nie widzialem). Czulem jednak ze oddac pozycje jest fair. Dalej tak jechalismy dluzsza chwile ja za Lukasem, potem on popelnil blad i znowu ja dlugo jechalem z 1-2 sek odstepem. Czasami widzialem jak sie meczny za mna nie mieszczac sie w szybkich zakretach ;) No ale ja mialem podobny problem jadac za nim. Na koniec z wlasnej winy zahaczylem kerby w T16 i nie wyratowalem sie. Przydzwonilem.. moglem jechac od razu do pitow ale zrobilem jeszcze jedno okr zeby sprawdzic czy da sie jechac. Niestety duzo tam stracilem i po pitach wyjechalem 10 sek za Timberem. Zblizalem sie b. szybko. po 3 lapach bylem juz ok 5 sek za nim ale braklo czasu.

Ogolnie fajny krotki wyscig. Tor tez fajny - szkoda ze nie pojechalismy planowanego wyscigu. Ale w 6 faktycznie nie ma sensu.
Zastanawiam sie czy i kolejne wyscigi nie beda mialy podobnej frekwencji. :( Bo tendencja jest wyraznie spadkowa. Wiadomo ze kazdy ma swoje zycie. Ale musicie pamietac ze rezygnujac z wyscigu psujecie zabawe innym. IMO jak ktos sie zapisal to powinien jezdzic. Mamy 22+ zapisanych a na wyscig stawia sie tylko 6 :( smutne.

Edytowane przez MaXyM
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda że nie udało się dziś normalnego wyścigu pojechać bo było nas za mało :buuu: A tor do ścigania w 20 osób supcio, fajny flow można na nim złapać. Starałem się gonić Lukasa i Maxyma ale byli o 1-2 sek szybsi na kółku więc tak sobie jechałem najszybciej jak mogłem ścigając się z jakimś typem który do nas dołączył. Wielka szkoda że nas tak mało bo tym fajniejsze będą wyścigi im więcej nas się będzie ścigać

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda tej frekwencji. Walcząc tylko z jedną osobą było fajnie, a co dopiero gdyby wszyscy się zjawili na starcie :(

@MaXyM przed zakrętem zrównaliśmy się, nie zostawiłeś mi tam miejsca i już nic nie mogłem zrobić, ale na szczęście bez żadnych uszkodzeń ;) Przez to że taka prędkość wystarczyło lekkie dotknięcie żeby mnie obróciło 

Naprawdę ciężko się utrzymać za kimś na tym torze, czasem niewiele brakowało i musiałem się ratować parę razy przed spinem 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Lukas od poczatku wyscigu widzialem twoje auto dosc powaznie pokiereszowane. Porozbijane szyby, pogiete blachy, odstajaca maska, swiatla stopu ci nie swiecily. Rozumiem ze to tak tylko u mnie? Stalo sie cos w qualu co by moglo byc przeniesione do wyscigu? Czy inni tez to widzieli czy tylko ja?

BTW @Lukas zdradzisz ustawienie ktore ci dawalo taka predkosc na prostych? ja nakich wingach jechales? ja musialem na przodzie miec 2 zeby sie miescic na pelnym bucie w t16

BTW2 Ladnie sie pozbierales po spinie na T9. Na styk ze mna... chyba byles pewien ze tam pojade do kerbow ale obracales sie w momencie jak cie mijalem. Prezycyjna robota ;)

Edytowane przez MaXyM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz