tomessi

8 RUNDA | SAKITTO GP | 13.05.2018 | GODZ 20:00 (KWALIFIKACJE 19:30)

52 postów w tym temacie

sakitto-gp_orig-1024x512-632x316.png

Zapraszamy na 8 RUNDĘ "ASIA & AMERICA ENDURANCE CHAMPIONSHIP"

Tor:     SAKITTO GP

Czas wyścigu: 120 min

Niedziela 13.05.2018

GODZINA 20:00 (kwalifikacje 19:30)

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Kwalifikacje – Czas startu: 14:00, Długość sesji 30min

Wyścig – Czas startu: 15:00, Długość sesji 120min

Pora roku – Lato
Data - 28.07.2018

Tryby pogody – 2

Prognoza pogody1 –  Duże zachmurzenie

Prognoza pogody2 –    Średnie zachmurzenie

Prognoza pogody3 –   ???

Prognoza pogody4 –   ???

Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu

Trening i Kwalifikacje  Duże zachmurzenie

PRZEBIEG RUNDY

Kwalifikacje godz. 19:30 (czas trwania 30min)

Wyścig godz. 20:00 (czas trwania 120min)

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

!!!!!!UWAGA!!!!!!

PRZENOSIMY SIĘ NA NOWY SERWER DISCORDA - Zaproszenie poniżej

Discord:  https://discord.gg/awBAR4T
Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda  swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego

Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC

Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmctest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Supcio jest tor, fajnie się na nim lata :fajnie:  Szkoda tylko że skasowali ostatnią szykanę na której tyle zawsze się działo, a zamiast tego mamy jakiś co najmniej szalony kamikadze przelot "być albo nie być" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To fakt. Swietny flow. Z tym ostatnim zakretem to masz racje. Ogolnie mysle ze "bedzie sie dzialo". Bo jest relatywnie wasko i duzo miejsc gdzie mozna wypasc a przelotowa predkosc dosc duza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@TimberPL

tym razem mam bardzo duży flow aby ćwiczyć na tym torze 

dodatkowo posprawdzałem ustawienia kierownicy i jeździ się o wiele lepiej poza tym bardzo cenie sobie w samochodzie dźwięk a aston martin dobrze brzmi i jezdzi  (chociaż wersja z v12 brzmi o wiele lepiej)   

zainstalowałem program do telemetri i dosyć szczegółowych wykresów polecam go (vrHive)

aktualnie robie 1:45 ale czuje że da się jeszcze coś  z  tego wycisnąć :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dość że wąsko to jeszcze przecież w nocy będziemy jechać :) jakby był deszcz to już w ogóle kumulacja :D @Polish Trucker to ciśnij z ustawieniami, ja póki co na szybko zrobiłem 1:40:7 ale żeby coś powalczyć to trzeba poniżej 1:40 bo Lukasy i reszta będą pewnie na poziomie 1:38 latać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ty jak ćwiczysz to używasz Idealnej Lini Jazdy ?

w nocy i w deszczu było by bardzo ciekawie :drivingauto:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tor faktycznie fajny ale mi w tej wersji brakuje Hairpina, czyli nawrotu po przejeździe pod wiaduktem. Tutaj trochę za szybko jest :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Polish Trucker ja po prostu wyjeżdżam na tor i staram się jak najlepiej ustawić samochód, a idealną linie jazdy wybieram sobie taką jaką przejade najszybciej.

@Lukas to fakt, strasznie się zapiernicza na tym torze, do oryginalnej Suzuki ten tor nie ma startu. Ale i tak jest spoko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, TimberPL napisał:

@Polish Trucker ja po prostu wyjeżdżam na tor i staram się jak najlepiej ustawić samochód, a idealną linie jazdy wybieram sobie taką jaką przejade najszybciej.

chyba źłe mnie zrozumiałeś bo mi chodziło o te strzałki które wraz z prędkością się świecą na zielono lub czerwono i żółto i mówi jak jechać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy nie miałem włączonego czegoś takiego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, TimberPL napisał:

Nigdy nie miałem włączonego czegoś takiego

i tym się martwię bo gdy jeżdżę time traila to mniej więcej wiem kiedy hamować i przyspieszać ale w lidze jest wyłączona ta opcja 

i będę musiał się nauczyć tego toru na pamieć bez lini 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie używaj tego w ogóle, wyłącz to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w sumie nie jest to takie dokładne bo czasem są takie zakręty gdzie można spokojnie przelecieć szybciej a wskazuje że trzeba wolniej 

zobaczymy może zaoszczędzę na czasie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Polish Trucker z tą linia nie ma sensu nawet trenować. Po wyłączeniu będziesz musiał uczyć się toru jeszcze raz bo stracisz punkty odniesienia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@Polish Trucker z tą linia nie ma sensu nawet trenować. Po wyłączeniu będziesz musiał uczyć się toru jeszcze raz bo stracisz punkty odniesienia

Zgadzam się :)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2 hours ago, Polish Trucker said:

w sumie nie jest to takie dokładne bo czasem są takie zakręty gdzie można spokojnie przelecieć szybciej a wskazuje że trzeba wolniej 

zobaczymy może zaoszczędzę na czasie :D

Po prostu to wylacz. Pomijajac ze to lameriada, to wcale nie pomaga. na strzalki nie zareagujesz szybciej niz znajac tor. A uczyc sie toru jest latwiej obserwujac go. Oczywiscie pierwsze 10 kolek trzeba wolniej.. tzn tak zeby nie rozwalac sie na kazdym zakrecie bo wtedy nici z nauki. Po prostu jak w realu, jakbys w trakcie track-days probowal posmigac po torze prawdziwym autem. Predkosc przyjdzie sama.

BTW, moj progress na Sakito (widze ten tor po raz pierwszy w zyciu, jego realnego odpowiednika tez nigdy nie jezdzilem). Set wzialem z poprzedniego eventu:

ghLJpuR.png

Edytowane przez MaXyM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Lukas juz 1:38:5 zrobił, a jeszcze sporo czasu do wyścigu, no czekam kto zejdzie poniżej 1:38 ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fuck... nie wiem gdzie to urwac. Mi  i tak ta jazda wyglada na szalona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam to samo ;) Ja nie potrafię jeszcze złożyć idealnie wszystkich trzech sektorów, jak mi się to uda to powinienem zrobić 1:39:5 ale weź Panie to złóż w całość :-/

Póki co to walczę z przyczepnością i próbuje różnych ustawień z wysokością prześwitu, zawieszeniem i amortyzatorami, ter tor jest dosyć wyboisty i próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie. No i jeszcze kwestia prędkości, zwłaszcza na tym szalonym zjeździe na prostą start/meta bo mam wrażenie że za wolno mi jedzie. Tylko jak przyspieszę ustawieniami to znowu tracę w zakrętach nie mówiąc już o tym wspomnianym zjeździe gdzie łatwo wypaść w ten pioch i pocałować czule bande

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bedzie ciekawie przejechac ostatni zakret we dwoch obok siebie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś to zrobi to chyba trzeba będzie przyznać dodatkowe punkty za walory artystyczne ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, TimberPL napisał:

@Lukas juz 1:38:5 zrobił, a jeszcze sporo czasu do wyścigu, no czekam kto zejdzie poniżej 1:38 ;) 

Już nie musisz czekać :cool:

Kurczę fajnie się tu hotlapuje, kiedy wydaje ci się że już więcej z zakrętu nie wyciśniesz, a okazuje się że źle się za niego zabierałeś. Ciekawe tylko czy nie skończę na bandzie na T1 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już 1:38 padło? Bosze kochany :swir:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto