Mariusz Bee

Forumowe Mistrzostwa Dirt Rally na PC

71 postów w tym temacie

A więc zaczynamy mistrzostwa w dirta rally :kierowca: poniżej link do dołączenia do mistrzostw ,mistrzostwa startują dziś o 11:00 klasa aut to WRC 2010 , serwis co drugi OS.

link do dołączenia to mistrzostw  https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/144937/pcars-com-pl-pc

Zapraszam do zabawy :D 

Kalendarz 

gr.png  30/04/2018 09:00 - 06/05/2018 21:00  Rajd Grecji 

de.png  06/05/2018 21:30 - 13/05/2018 21:00  Rajd Niemiec

fi.png  13/05/2018 21:15 - 20/05/2018 21:00  Rajd Finlandii

gb.png20/05/2018 21:15 - 27/05/2018 21:00  Rajd Wielkiej Brytanii 

pl.png  27/05/2018 21:15 - 03/06/2018 21:00  Rajd Polski (Fantasy ;)  połączanie Os z Niemiec, Wali i Finlandii)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

No i wczoraj sprobowalem... szczerze to ciagle wahalem: przygotowywac sie do Nurba czy do DR. Na koniec mnie tak pokusilo DR ze postanowilem sprobowac przejechac bez wiekszych przygotowan. Mialem przerwe chyba ze 2 lata a w miedzyczasie zmienilem tak elementy kompa jak i kierownice. Wiec skonfigurowalem sobie co trzeba w ciagu 2 shakedownu, potem przejechalem 2 etapy Grecji nie zwracajac uwagi na to czy sa w mistrzostwach. No i wystartowalem.

Pierwszy OS ze strata prawie 9sek do @LukasDrd. Drugi chyba +6sek. Wiedzialem ze nie jestem przygotowany tak ze zaden stres. Co wiecej to mi dawalo P2. OS3 wygralem z 5 sek przewaga co mnie rozochocilo i mimo ze na OS4 te 5 sek stracilem, to po OS5 juz mialem tylko 8 sek straty do lidera. No a na OS6 sie stala ciekawa sytuacja. LukasDrd chyba wywalil 2 razy bo nagle moja przewaga byla 35 sek.

Na poczatku sobie mowilem, ze pojade na luzie, moze tylko pare odcinkow, a pozostale pozniej. Ale tak mi dobrze szlo ze chcialem kontynuowac. Dalsze etapy jechalem juz na wiekszym luzie. Mimo to nie ustrzeglem sie malych bledow. Ostatnie 2 etapy w tym nocny juz tylko ze strata do Lukasa nie wieksza niz 2 sek kazdy. Co dalo mi na koniec P1 z przewaga 14sek.

Nastepna eliminacja w DE. Juz sie nie moge doczekac ;)

BTW dobrze miec setupy z przed lat.

Edytowane przez MaXyM
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zapewne też pojadę na żywioł czyli bez przygotowania. Zawsze jeździłem Hyundai teraz c chyba pocisne Fiesta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez miaem ok roku przerwy od Dirt Rally po tym jak wymienilem kierownice z TX na CSW 2.5 gra nietrzyma mi ustawien kierownicy . Przy kazdym uruchomieniu gry musze wszystko mapowac kalibrowac itp. Troche mnie to irytowalo ale widzac nowa lige zainstalowalem gre ustawilem kierownice i bez treningu wyruszylem na 1 OS.

@MaXyM zgadles na 6 os wywalilem w drzewo przebijajac opone i chwile po tym dachowanie . Ponad polowa os na przebitej oponie 

OS 2 

Os 8 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odcinek 1 zakret 2 wypalem w las :) auto rozwalone a do servisu daleko. Udalo sie naprawic po 2 etapie co dalo mi zwyciestwo na 3 odcinku gdzie zmiejszylem strate do 24 sekund. Odcinek nr 4 i znowu wypadek i kolejna strata. Odcinek 5 kolejna wygrana lecz nic to niezmienilo bo strata tak duza ze o dobrym wyniku moglem zapomniec. Na kolejnych odcinkach los mi niesprzyjal trzy telefony z pracy wiec skonczylem w dole klifu na 9 odcinku :) .

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dużo czasu wolnego w tym tygodniu to aż sam spróbowałem po ponad rocznej przerwie ;) W tym tygodniu złożyłem nowego kompa, więc czysta instalacja poszła i straciłem wszystkie ustawienia i postępy, przez co nie dało się w naprawiać auta na 100% między odcinkami mimo niewielkich uszkodzeń. Pół godziny rozgrzewki i jazda, byle bezpiecznie do mety. Coś tam się udało przejechać, parę razy postawiło mnie bokiem, poprzycierałem skały ale udało się dojechać bez większych przygód :) Nawroty to jakaś porażka w moim wykonaniu, zero wyczucia po długiej przerwie

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Lukas ale zapomniales sie pochwalic ze nie tylko dojechales ale na P1. gdzie ta "porazka i zero wyczucia"?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Brak wyczucia na nawrotach oczywiście, ze dwa, może trzy płynnie pokonałem. A P1 jak na razie jest bo bez poważnych błędów się udało, chociaż parę razy na farcie nie zleciałem z urwiska ;) LukasDrd miał tempo na ponad minutę przewagi gdyby nie przygody

Edytowane przez Lukas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też się zapisałem.. także spróbuje swoich sił :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i w pi...u wylądował do ostatniego OS szło jako tako z perspektywa na miejsce o może dwa oczka wyżej ale nocny OS mnie zniszczył i jakoś 40sec kar złapałem hehe.. No i zaszczytne ostatnie miejsce jak narazie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie przejmuj się , właśnie będę jechał także już nie będziesz ostatni :D

Edytowane przez boban666

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z powtarzanych OS chyba tylko dwa mi się udało czas poprawić hehe... Reszta w plecy.

Ale pojechałem bez treningu i bez setupa. No i nowym dla mnie autem bo zawsze i20 a teraz Fiesta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i widzisz nie jesteś ostani.Moja rama samochodu dotoczyła się do mety :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 32:49.167
2 32:51.182
3 33:05.532
4 34:00.897
5 34:41.280
6 35:46.227
7 36:19.874
8 36:35.325
9 38:28.406

Tak wygląda na tą chwilę klasyfikacja Rajdu Grecji.

W pierwszym poście dodałem kalendarz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzutem na taśmę udało mi się dołączyć, siadłem wczoraj koło 18 i wszystko z marszu przejechałem nawet z niezłym rezultatem, ale kilka razy udało mi się pozwiedzać pobocza, no i dwa razy spadłem z tego samego klifu :D 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rajdu grecjii nie przejechałem ponieważ zapomniałem ,że nie ma restartów :D

rajd Niemiec.ford fiesta bardzo fajny w sterowaniu niestety pech chciał auto było w 25% sprawne przez liczne uszkodzenia ale ciekawy rajd tylko mogłeś nie powtarzać tych samych tylko dać trasy odwrócone :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jakoś nie przepadam za rajdem Niemiec. Te asfalty zachęcają do wdepnięcia a później kończy się na drzewie ;) Dodatkowo wszędzie te kamienie przez które przebiłem oponę dwa razy i wyłapałem kary i nawet dobre tempo nic nie dało. Dobrze, że chociaż samochód się nie rozleciał :D

Edytowane przez Lukas
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi sie calkiem dobrze jechalo na seryjnym setupie, male bledy, tempo powoli wraca:cool: w paru miejscach mialem dosyc duzo sczescia 

Onboard z ss7 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może mi pomożecie, jestem w nowy w dircie i nie mam pojęcia jak włączyć hud na ekranie... zmieniłem FOV i teraz nie widzę nawet na jakim biegu jadę i czasami zdarza się zredukować do nawrotu ciut za bardzo ;)

Wszystkie opcje w grze dotyczące hud'a niby włączone a i tak nie działa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstepna klasyfikacja Rajdu Niemiec  :kierowca:

Pos. Name Time
1 30:46.236
2 32:30.801
3 33:03.683
4 33:11.952
5 33:35.982
6 34:07.711
7 35:49.395

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde ale mi narobiliście smaka filmikami z rajdów, chyba zakupię tego Dirta i też się poganiam ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ekstra zabawa, ja też zakupiłem jak liga wystartowała, mam przegrane całe 20 godzin ;) a zabawa jest przednia, fajna odskocznia od toru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest Dirt 4? Bo na Steamie widzę jeszcze Dirt Rally. Kurnasz 215 zyla :fuj:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto