Mariusz Bee

Mistrzostwa Forumowe Dirt Rally

Chcecie mistrzostwa w Dirt Rally   13 members have voted

1. 1. Mistrzostwa Forumowe Dirt Rally

Please sign in or register to vote in this poll.

24 posts in this topic

Czy chcecie rozgrywać mistrzostwa forumowe w grę Dirt Rally, gra jest świetna i można się oderwać od "puszek" ;)  :cycusie: :drivingauto:.  Forma prosta jeden rajd na tydzień. Czyli robimy np. Rajd Finlandi 8 OS i mamy tydzień na przejechanie. Kolejny tydzień i kolejny rajd. Możliwość sejva co drugi OS. Itd.

2 people like this

Je wstępnie tak. Dirt Rally jest mega i nie trzeba będzie trzymać się określonej godziny tylko każdy kiedy będzie mieć czas to pojedzie. 

2 people like this

Nie mam tej gry więc musiałbym zakupić i trochę pojeździć żeby ją poznać.

Mam tylko pytanie: czy do tej gry potrzebny jest jakiś drążek do hamulca ręcznego? Bo ja nic takiego nie posiadam, a bez ręcznego chyba nie da się w rajdach jeździć

Możesz ustawić na przycisk w kierownicy albo na łopatce zmiany biegów. Ja tak robię bo akurat rally śmigam na automatycznej skrzynce

Witam :)

Jak najbardziej popieram pomysł i chętnie pojeżdżę w Rally. 

2 people like this

Juz dlugo nie smigalem w DR. Chyba z 1.5 roku. 
Bedzie zalezalo od terminow rozgrywek. Tak ze na razie 50/50 wiec ne wybralem zadnej z opcji.

Edited by MaXyM
1 person likes this

19 godzin temu, KaczyVR6 napisał:

@Mariusz B Ja bym polatał w Dirta, jak zrobicie łaczone mistrzostwa z ps4 to sie pisze....:D

@KaczyVR6 no niestety ale ja się tym nie zajmę bo poprzednie multiplatform było trochę dużo roboty z zliczaniem wyników a tyle czasu nie mam , ale jak chcesz to możesz poprowadzić przecież ligę dirta na ps4 a potem połączymy wyniki na forum. 

Widzę że jest już 8 osób, i kilka potencjalnych zainteresowanych ale nie głosowali więc przy odrobinie szczęścia będzie około 11/12 osób dla mnie to wystarczająca ilość by już sobie zrobić forumowe ściganko w dirta... Więc tworzę tematy i pierwszy rajd :D :drivingauto:

Forma będzie prosta i jak najprostsza ;)  , 8 OS na Rajd i wzorem z WRC polecimy 4:4 czyli 4 OS i potem powtórka tych samych 4 OS (ale w innych warunkach, choć nie zawsze ;) )  Rajd będzie trwał tydzień , strefa serwisowa co 2 OS, Tak się zastanawiam czy dać możliwość restartu OS? co wy na to?  Jeżeli chcecie więcej OS np 5:5 to dajcie znać również. Rajd bym chciał wystartować od Najbliżej niedzieli lub poniedziałku 30/04... Jak macie jakieś propozycje to napiszcie w tym temacie... :kierowca:

1 person likes this

gry jeszcze nie mam i nie jeździłem, chętnie zobaczę z czym to się je :D

2 people like this

Ja żeby nie mącić odpadam. Nie mam gry, latem nie będę miał czasu na granie a poza tym wolę jednak wyścigi bezpośrednie ;) Dobrej zabawy

1 godzinę temu, Mariusz B napisał:

@KaczyVR6 no niestety ale ja się tym nie zajmę bo poprzednie multiplatform było trochę dużo roboty z zliczaniem wyników a tyle czasu nie mam , ale jak chcesz to możesz poprowadzić przecież ligę dirta na ps4 a potem połączymy wyniki na forum. 

U mnie właśnie z czasem też krucho....:buuu:

@TimberPL może to mało edukacyjne ale... zasysaj sobie wersję z torrent sprawdź z czym się to je i może złapiesz bakcyla ;)  ... czasu nie trzeba wiele na to żeby się pościgać... ja tam sobie radzę raczej słabo ale lubie ta grę bo daje emocje... a 8 czy 10 OS do przejechania w tygodniu to może koło 1 godziny razem do kupy ;) więc godzinę gry na 7 dni rozłożysz to panie wystarczy poświecić 10 min na dzień ;) 

23 godzin temu, KaczyVR6 napisał:

U mnie właśnie z czasem też krucho....:buuu:

Podpinam się do wypowiedzi, gdyż też posiadam wersję na PS4 

Jeśli ktoś będzie chętny to zorganizuję ligę - wieczorami mam troszkę czasu :) 

2 people like this

Koledzy z ligi,mam pytanie. Czy nie było by ciekawiej (więcej emocji i zabawy) gdyby było tak jak teraz,czyli jeden rajd tygodniowo,ale nie na zasadzie,że mogę jechać przez 7 dni. Byłby wyznaczony jeden dzień i konkretna godzina rozpoczęcia. Na ukończenie rajdu tylko 60 minut. Nie myślę o większej ilości rajdów tygodniowo,bo nie każdy ma czas. Jak komuś coś wypadnie to trudno,zdarza się. Jeśli to trafi na jeden z wielu rajdów,to można walczyć w następnych.Pomyśl o tym Mariusz,a inni niech napiszą co o tym myślą. Pozdrawiam mistrzów kierownicy ,albo klawiatury...:)

@jarrino Wiem ze to co proponujesz podnosi adrenalinę ,ale ja mam mało czasu na granie i dla mnie generalnie dopiero odpowiadają godziny po 22 na takie spotkania a raczej mało prawdopodobne że każdemu przypasuje o takiej późnej porze latać OSy. A tak każdy gdzieś tam tą chwilkę znajdzie żeby przejechać Rajd. Pomysł fajny ale chyba ciężki do zrealizowania. 

Zobaczymy jak się reszta wypowie, może się zrobi pod lige na takiej zaproponowanej przez Ciebie formie ;0