konji

8 RUNDA |Hockenheim GP| 22.04.2018 | GODZ 20:00 (TRENING 19:30)

28 postów w tym temacie

hockenheimring-finale-adac-gt-masters-20

Zapraszamy na 7 RUNDĘ PMC "Blancpain GT Series" league season 2

Tor:  Hockenheim GP

Czas wyścigu: 60 min (Sprint)

Niedziela 22.04.2018

GODZINA 20:00 (trening 19:30)

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Trening – Czas startu: 12:00, Długość sesji: 30min

Kwalifikacje – Czas startu: 13:00, Długość sesji 15min

Wyścig – Czas startu: 14:00, Długość sesji 60 min

Data wirtualna- 02.09.2017

Tryby pogody –  Rzeczywista (z serwera)

Trening i Kwalifikacje - Rzeczywista (z serwera) 

PRZEBIEG RUNDY

Trening godz. 19:30 (czas trwania 30min)

Kwalifikacje godz. 20:00 (czas trwania 15min)

Wyścig godz. 20:15 (czas trwania 1h)

PIT STOP JEST OBOWIĄZKOWY!!!

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

Discord:  https://discord.gg/awBAR4T
Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda  swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego

Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC

Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmctest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamiast trenować na torze to będziemy siedzieć po nocach w papierach i analizować pogodę :D 

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@tomessi a i tak się okażę że walnie bugiem lub (wisłą) i wrócimy do standardowej procedury :P 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, konji napisał:

zedytowałem bo nie mogłem skasować a nie chce robić zamieszania

Edytowane przez TimberPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@TimberPL spoko nie robisz zamieszania, jak masz jakie wątpliwości to to pisz , @konji rozrabia to niech tłumaczy co i jak ;) :cycusie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytam w takim razie inaczej bo to trochę skomplikowane: będzie padać? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź pogodę na weekend na Hocku i będziesz wiedział ;). Bo teraz pogoda jest z serwera pogodowego i nie jest ustalana wcześniej, tylko jest realistyczna jak w prognozie. Czyli tak naprawdę w niedzielę się okaże.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to nie jest tak proste.. bo PC2 ma zwalona pogode z serwera pogodowego. Miejmy nadzieje ze @konji wymysli cos zeby nie bylo calkiem manualnie ale tez zeby bylo to realistyczne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może jakiś "practice serwer" ktoś postawi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki panowie.Fajnie się jechało..... ale :).Kurde jak zwykle miałem jakiś problem , tym razem z hamulcami.Reszta samochodu ok super się trzymał toru tylko te hamulce  :)

Edytowane przez boban666

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co tu dużo mówić,problemy techniczne z grą uniemożliwiło mi odzyskanie straty a potem było jeszcze gorzej...

sorry za to gdy wyrzuciło mnie tak że utrudniłem komuś wyjazd z pitu, ale trochę spanikowałem i kamieniałem a z naprzeciwka jeszcze jechali nie chciałem ryzk

coś muszę z tym tyłem zrobić bo trace i trace na tym 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Formowanie trochę @Alfred99 przespał i we dwóch startowaliśmy pozycje dalej niż powinniśmy w zasadzie. Pierwsze okrążenie, Polish wypadł poza tor a w zasadzie troche został wypchnięty i przy powrocie uderzył we mnie co poskutkowało tym, że musiałem przepuścić cały grid. Względnie mało uszkodzeń i jakoś się dało jechać. Dojechałem do Vipera i niestety przy próbie ataku doszło do kontaktu i znowu poza torem. Zdecydowałem się na szybszy pit no i zabrałem się za odrabianie. Szło całkiem dobrze dopóki na swej drodze nie zobaczyłem zespinowanego @sawi23. Zdecydował się najprawdopodobniej w dobrej wierze wrócić na tor żeby zwolnić tarkę ale niestety ja wybrałem te samą linię na ominięcie go no i bum... 50% z przodu, dodatkowy pitstop. Kolejne odrabianie strat i w zasadzie pozycja biorąc pod uwagę wydarzenia to całkiem zadowalająca ale myślę, że mogłem walczyć o topke ;)

Gratki dla podium!

20180422201747_1.jpg

20180422201750_1.jpg

20180422212522_1.jpg

20180422212524_1.jpg

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, konji napisał:

Dojechałem do Vipera i niestety przy próbie ataku doszło do kontaktu i znowu poza torem. 

nie chciałem być chamski więc oddałem pozycje 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko spoko, mogłeś się w sumie nie zorientować nawet, że tam jestem bo dosyć wcześnie zahamowałeś a ja byłem w martwym punkcie Twoim. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, konji napisał:

Spoko spoko, mogłeś się w sumie nie zorientować nawet, że tam jestem bo dosyć wcześnie zahamowałeś a ja byłem w martwym punkcie Twoim. ;) 

przyznam się szczerze ,że nie ćwiczyłem na tym torze z punktami dohamowań (Idealna Linia) poza tym już tak mam że mam zawsze tego stracha gdy ktoś jedzie za mną lub próbuje kogoś wyprzedzić często zamiast próbować przyspieszać aby nie dać eis wyprzedzić to odpuszczam gaz aby mnie wyprzedzono (chodzi mi o walki head2head) trudno mi przełamać ten strach ale gdy na  singlu to jest na odwrót to wrogowie dostają  coś do głowy i nwm co oni próbują tym osiągnąć 

tak BTW prawda jest taka ,że wole ligę BTCC poza tym jeżdżę w karierze najczęsciej RallyCross. zawsze wolałem jednak wyścigi off roadowe lub drift  :)

Taka smutna prawda  takie wyścigi nie są moją mocną stroną,może gdyby to był RX to bym miał jakieś szansze :(

Edytowane przez Polish Trucker
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za wyścig, sporo się działo! 
Od samego początku jakoś mi nie leżał ten tor. Zdecydowanie lepiej jeździło się na softach ale w 3 sektorze tak się przegrzewały, że postawiłem na hardy. Przez to T1 i dohamowania to była ciągła walka o przyczepność i niestety zrobiłem parę błędów. Przepraszam @Alfred99 za kontakt w T2, na okrążeniu formującym tak mi ostygły opony, że ledwo trzymałem się w pierwszych zakrętach i musiałem założyć kontrę i wyniosło mnie tak szeroko.

Pierwsze pół godziny to dużo fajnej walki. Niestety w jej trakcie dostałem strzała na nawrocie. Przód trochę uszkodzony i chyba traciłem parę km/h na prostej ale stwierdziłem, że nie naprawiam bo minimalna różnica i się nie opłaca. W boksach awansowałem na 3 miejsce i była szansa je utrzymać ale nierówna jazda w ostatnich minutach przekreśliła szanse na walkę.

Edytowane przez Lukas
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To byl wyscig ktory bym chcial jak najszybciej zapomniec.

Po patchu5 BMW sie po prostu nie prowadzi. Zrobilem ponad ok 150 okr na tym torze aby przygotowac auto. Setup zdawal sie byc wyzylowany na maxa... a i tak auto sie prowadzilo jakby mialo pokrzywione zawieszenie. Co innego hotlapowanie a co innego wyscig. Tu potrzebny jest stabilny setup, dzieki ktoremu autu mozna wierzyc. A tu niedosc ze set srednio stabilny to jescze w ogole nie taki szybki.

Podczas przygotowan najszybszy czas jaki zrobilem to 1.39.8. Zwykle to byly niskie 40tki. No ale dzis w qualu 7 osob zrobilo .39 a jedna nawet 38... WTF? Na wideo ponizej zobaczycie jak mnie lyka Gadd "francuzem". Noz q.. to BMW nie ma odejscia na nawrotach, na prostych jest wolne... a na kazdym okrazeniu latam bokami...

Tak ze... wyscig zaczalem z 9 miejsca. Dodatkowe 130kg na pokladzie zupelnie zmienia charakterystyke auta. Cos co przed patchem nie mialo miejsca. Ale od razu rozgodzala walka z @Gaddtg. Cielismy sie dobre kilka okrazen. Jak juz go wyprzedzilem to on mi sie odgryzal.. i to w zakretach w ktorych bym ja nie mogl swym M6 pojechac tak jak on. Tak sie wymienialismy miejscami az w koncu sie wydawalo ze ulegl definitywnie. Ale na wyjsciu z Mercedesa mnie lekko zarzucilo a 2 zakrety pozniej lecialem spinem ktorego nie wyratowalem. Tak stalem ze 2 sek na srodku toru, w miejscu gdzie zwykle auta wyjezdzaja szeroko. A tu nadjechal @L-Torch i sie wladowal z pelna predkoscia w moje drzwi, tak ze zrobilem salto przez lewe ramie ;) No q czemu? w VR to ciekawe uczucie jak swiat zawiruje ;)

Auto zostalo polamane jeszcze bardziej i juz w ogole prosto nie chcialo jechac. Od razu zjazd do boxow, naprawa tylko 25sek i w droge. Oczywiscie spadlem na P15 ale w tej fazie wyscigu to sie nie liczy. Po drodze spotkalem Gadd'a po raz drugi. Tym razem byl o 1 lap przede mna. Dojechali mnie grupka wiec przepuscilem. Ale Gadd jakos wolniej jechal... wiec zaczalem go wyprzedzac a on sie nie dawal. Ciagle mi sie swiecila niebieska flaga. Zastanawialem sie kiedy dostane jakas kare. My sie tak bawimy w ciuciubabke a z tylu zblizalo sie za mna jakies auto... Chyba to byl L-T ale nie jestem teraz pewien. W pewnym momencie @Gaddtg zjechal do boxow a mnie pozostalo sie bronic przed napastnikiem z tylu. Tak sie krecilismy, byl juz nawet za mna na 0.3 sek.. a potem odskoczylem na 1.5 sek i nagle zniknal.. Jeslit o byl @L-Torch (bo go nie widze za mna w wynikach) to co sie stalo?
Wiem ze jeszcze spotkalem @TimberPL, ktoremu zaplikowalem pieknego switchback'a chyba w zakrecie Mercedes i tyle..

Dojechalem na P9. Nawet nie chodzi o pozycje bo ktos musi byc wolniejszy aby inni mogli byc szybsi. Ale nie wiem co z tym autem jest. Czy jest zepsute czy tylko nie siadl mu ten tor. No przemecze jeszcze te 2 wyscigi ktore zostaly.
W tabelce wynikow zrobilo sie ciasno. Po dzisiejszym wyscigu spadlem na P3. Przeskoczyl mnie @Alfred, ktory podobno mial na wyscig nie zdac ;) @Greyfox ma tylko 3 pkt straty do mnie. Po dzisiejszym wyscigu widze ze bedzie walczyl o punkty. Widac Merce po patchu dobrze jezdza.. ;)

Edytowane przez MaXyM
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MaXyM za te salta w powietrzu :23_134_5::zwyciestwo2::23_129_8:normalnie za wysokość 10 za ilość obrotów 10 i za lądowanie 10 :)  @MaXyM i @RiffMajster jeszcze raz podziękowania za fajną walkę .Riffu ten wjazd do boksu to się do teraz śmieję ale spoko jak takie cuś odwaliłem na SPA ::037:Do zaś przodownicy dobrej zabawy ! 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W następnych rundach o wiele bardziej się do tej ligi przyłoże :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, MaXyM napisał:

Po drodze spotkalem Gadd'a po raz drugi. Tym razem byl o 1 lap przede mna. Dojechali mnie grupka wiec przepuscilem. Ale Gadd jakos wolniej jechal... wiec zaczalem go wyprzedzac a on sie nie dawal. Ciagle mi sie swiecila niebieska flaga. Zastanawialem sie kiedy dostane jakas kare. My sie tak bawimy w ciuciubabke a z tylu zblizalo sie za mna jakies auto... Chyba to byl L-T ale nie jestem teraz pewien. W pewnym momencie @Gaddtg zjechal do boxow a mnie pozostalo sie bronic przed napastnikiem z tylu.

@MaXyM nie wiem czy to ta sama sytuacja, ale to chyba byłem ja nie @Gaddtg :) 

tutaj na moim onboradzie możesz zobaczyć akcje, tutaj widać Cię w lusterku wsteczny: https://youtu.be/BydPdwxtXwc?t=57m2s

chwilę albo dwie później mnie wyprzedziłeś: https://youtu.be/BydPdwxtXwc?t=57m47s

później ja Ciebie (mały kontakt na wyjściu, z który przepraszałem :)): https://youtu.be/BydPdwxtXwc?t=57m58s

w końcu stwierdziłem, że jestem wolniejszy i nie ma sensu tracić czasu na taką walkę, i tak musiałem zaliczyć pit wiec szybko zjechałem

Ogólnie wyścig całkiem fajny, zwłaszcza pierwsza połowa, fajna walka z @Lukas, jeszcze raz sorry za kontakt na nawrocie, mam nadzieje, że nie zrobiłem Ci za dużo uszkodzeń. Później bliska jazda z @MaXyM, po picie walka z @RiffMajster, naprawdę fajny wyścig choć nie lubię tego toru :)

Ostatnie wyścigi idą mi całkiem nieźle, nie wiem czy to wymiana podzespołów kompa czy może mój skill się polepszył (to chyba niemożliwe :)), szkoda, że początek sezonu był ciut gorszy :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratki @LukasDrd i reszta podium :23_129_8:

Słabo przygotowałem sobie samochód na ten wyścig, był bardzo nerwowy na dohamowaniach i tyłek tańczył jak przyspieszałem więc ciężko mi było kręcić dobre czasy i walczyć o pozycje bo nie chciałem się obrócić albo zrobić komuś kuku. Starałem się więc po prostu jechać najszybciej jak to było możliwe. Po ok 10 minutach jazdy broniłem pozycję przed Polishboi trzymając wewnętrzną, ten cały czas siedział mi na zderzaku, może liczył że zjade na zewnętrzną żeby się lepiej złożyć w zakręt, nie wiem, ale ja trzymałem swoją linie i musiałem zacząć hamować żeby się złozyć w zakręt i nie skasować chłopaków jadących przede mną. Dostałem mocnego strzała w tyłek, ale o dziwo uszkodzenia z tyłu 0 :zapytanie:obrócilo mnie i zepchnęło na bande uszkadzając przód. Auto stało się trochę wolniejsze i jeszcze bardziej nerwowe więc zjechałem do pitu. @MaXyM szczerze mówiąc nie kojarze żebyś mi coś zrobił, ja chyba gdzieś popełniłem błąd i mnie wyprzedziłeś. Mniejsza. Potem starałem się jak najszybciej jechać i skończyłem na 11 miejscu. Wniosek z wyścigu taki że auto musi być pewne jeżeli chce się pościgać. Inaczej to po prostu walka ze swoim samochodem. Postaram się lepiej przygotować auto na kolejne wyścigi. Dzięki wszystkim :thankyou:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje podsumowanie:

Wszystko zajebiście, 7 pozycja łatwo, tylko pit stop...
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@borates nie szkodzi. Każdemu się zdarza, chociaż muszę zauważyć, że była szansa na wyratowanie się po zewnętrznej. Po samym cmoknięciu w tyłek nie miałem uszkodzeń, dopiero drugie uderzenie mi zaszkodziło jak mnie postawiło bokiem, ale nie mam pojęcia czy miało to duży wpływ na czasy bo miałem zbyt nierówne tempo wczoraj ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz