RiffMajster

13.04.2018 Oulton Park International | 21.00

15 posts in this topic

Morgan-4.jpg

Zapraszamy na 2. RUNDĘ BTCC league season 2

Tor:  Oulton Park International

Czas wyścigu: 30 okrążeń

Piątek 13.04.2018

GODZINA 21:00 (trening 20:30)

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Trening – Czas startu: 12:00, Długość sesji: 30min

Kwalifikacje – Czas startu: 13:00, Długość sesji 15min

Wyścig – Czas startu: 14:00, 30 okrążeń

Pora roku – Wiosna
Data - 20.05.2017

Tryby pogody – 2

Prognoza pogody1 –  Duże zachmurzenie

Prognoza pogody2 –  Średnie zachmurzenie

Prognoza pogody3 –  Małe zachmurzenie

Prognoza pogody4 –  Duże zachmurzenie

Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu

Trening i Kwalifikacje - Mżawka

PRZEBIEG RUNDY

Trening godz. 20:30 (czas trwania 30min)

Kwalifikacje godz. 21:00 (czas trwania 15min)

Wyścig godz. 21:15 (czas trwania 45min~)

PIT STOP JEST OBOWIĄZKOWY!!!

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

Discord:  https://discord.gg/awBAR4T
Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda  swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego

Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC

Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmctest

2 people like this

Wow - Trening i Kwalifikacje - Mżawka, no to zapewne quali będzie ciekawe :cool:

Niestety jutro nie dam rady wystartować.

Powodzenia wszystkim :D

Niezły powrót do biznesu :) Quali słabiutko, nie miałem tempa na tym torze i bez treningu. P7, ale start znów zrobił swoje i po 2-4 kółkach P1 :) Potem błąd, @ata6 mnie wyprzedził, stwierdziłem zjade do boksu.. 20 kółek za nami okazuje sie ze mimo 2kar co zwalniają gdzie straciłem z 7-8sek dojechałem do ata6 i przez 5-7kółek za nim 1sek-0.5sek straty.. Niestety nie do objechania. Opony trzymały tragicznie, potem jeszcze kara..z jednej strony szkoda bo mogło być P1, z drugiej radość ze po powrocie tak dobrze ;)

Graty dla wszystkich i dzięki za wspólną jazde.

20180413222206_1.jpg

5 people like this

Kwalifikacje-jakoś mi się udało wejść na 4 pozycje.nie miałem problemów z utrzymywaniem samochodu troszke zmodyfikowałem zawieszenie dzięki czemu nie było podsterownością problemu 

Wyścig- po pierwszych okrążeniach strach mnie obleciał i bałem się wyprzedać i nie potrzebnie hamowałem spadłem kilka pozycji  lecz dzięki dobremu przemyśleniu pit stop trwał bardzo krótko samo paliwo i naprawa trwała 2 sec 

po kilku okrążeniach  i zyskałem pozycje przez to ,że inni zjeżdźali do pitu i tutaj zaczeła się fajna walka z @Slynqq  ,pózniej gdy cię wyprzedziłem zauważyłem że wpadłeś w przeszkodę i raczej trudno było odrobić straty i tak kilka hipnotyzujących okrążeń później  byłeś już daleko.doganiali mnie już 1 i 2 pozycja przepuszczałem  was  i tak kilka okrążeń do mety i koniec ukończyłem z karą +1sec. przez to że zniwelowałem podsterowność to pojawiła się nadsterowność lecz przy FWD kontry są dziecinie proste (przynajmniej dla mnie)

myślę, że wyścig był ciekawy tylko mało osób i powiedzcie mi dlaczego było nas 11 a zostało potem 8? widziałem że @tomessi ma +32 ale reszta to nie wiem 

jeżeli chodzi o mnie to zrobiłem postęp i udało mi się nie wypaść i nie będąc cały czas dublowanym :D

Dziękuje za wyścig i gratulacje dla pudła i reszty która pozostała i mam nadzieje że frekwencja się poprawi :)

Edited by Polish Trucker
4 people like this

Miałem dzisiaj trochę farta, bo mimo P1 w quali szybko straciłem dwie pozycje na starcie. Ale @borates w coś przydzwonił a potem udało się wyprzedzić Krzyśka. Na 10 okrążeń przed końcem PIT a po wyjeździe Krzysiek siedzi mi na bagażniku. Cały czas wpatrzony w lusterka cisnąłem do przodu i tu się zdarzył przykry incydent. Przy dublowaniu nie zachowałem zbytniej ostrożności jadąc za  @Slynqq  i przydzwoniłem mu w kufer. Strasznie mi głupio z tego powodu :cry: i jeszcze raz sorki @Slynqq  .

Dzięki wszystkim za wspólny wyścig.

P.S. W quali kluczowe były dwa pierwsze okrążenia kiedy nie było jeszcze wody na torze. Następne moje kółko było o 3 sek. gorsze więc dałem sobie spokój. Po kilku minutach nie było już szans na osiągnięcie dobrego czasu.

3 people like this

:23_130_2:@ata6 i @Krzysiek KXN:23_129_8: 

Na mokrych kwalifikacjach samochód kompletnie mi nie jechał więc musiałem startować z końca. Założyłem sobie w takim razie że jadę ostrożniej aby nie wypaść poza tor ale przez to wolniej. Chyba aż za bardzo bo pierwsze kółka były tragiczne, nie mogłem wejść w wyścig, po kilku kółkach się zmobilizowałem i zacząłem coś jechać powoli przebijając się do przodu. Było trochę fajnej walki z wyprzedzaniem i wylądowałem w końcu na 3 miejscu kompletnie nie zagrożony. Mogłem pojechać trochę szybciej ale byłoby ryzyko że wypadne z toru, a chyba i tak nie dorównałbym chłopakom tempem. 

Szkoda że nas tak mało :buuu: bo mimo że słabe to fajne furki i jakby nas jechało 25 osób byłoby lux. 

Dzięki wszystkim za udział i do następnego, elo :thankyou:

4 people like this

Ja wyszedłem z gry bo po 4 miechach odpoczynku od kiery znów ja podłączyłem i nie jechało mi się dobrze, zardzewiałem , ale nie to było największym problemem tylko fotel na kółkach którey cały czas mi odjeżdżał przy hamowaniu i nie chciałem zrobić rozpierduchy. Muszę na nowo sobie stanowisko przygotować. A wyniki moje to już hehe... Nie sądziłem że aż tak mi forma spadnie

2 people like this

@Mariusz B kup sobie stopki do fotela to Ci nie będzie odjeżdżał :) Gratki dla wszystkich za fajna zabawę :D

3 people like this

O 13.04.2018 o 22:44, Polish Trucker napisał:

Kwalifikacje-jakoś mi się udało wejść na 4 pozycje.nie miałem problemów z utrzymywaniem samochodu troszke zmodyfikowałem zawieszenie dzięki czemu nie było podsterownością problemu 

Wyścig- po pierwszych okrążeniach strach mnie obleciał i bałem się wyprzedać i nie potrzebnie hamowałem spadłem kilka pozycji  lecz dzięki dobremu przemyśleniu pit stop trwał bardzo krótko samo paliwo i naprawa trwała 2 sec 

po kilku okrążeniach  i zyskałem pozycje przez to ,że inni zjeżdźali do pitu i tutaj zaczeła się fajna walka z @Slynqq  ,pózniej gdy cię wyprzedziłem zauważyłem że wpadłeś w przeszkodę i raczej trudno było odrobić straty i tak kilka hipnotyzujących okrążeń później  byłeś już daleko.doganiali mnie już 1 i 2 pozycja przepuszczałem  was  i tak kilka okrążeń do mety i koniec ukończyłem z karą +1sec. przez to że zniwelowałem podsterowność to pojawiła się nadsterowność lecz przy FWD kontry są dziecinie proste (przynajmniej dla mnie)

myślę, że wyścig był ciekawy tylko mało osób i powiedzcie mi dlaczego było nas 11 a zostało potem 8? widziałem że @tomessi ma +32 ale reszta to nie wiem 

jeżeli chodzi o mnie to zrobiłem postęp i udało mi się nie wypaść i nie będąc cały czas dublowanym :D

Dziękuje za wyścig i gratulacje dla pudła i reszty która pozostała i mam nadzieje że frekwencja się poprawi :)

@Polish Trucker Kilka kółek się trzymaliśmy równo i mnie to jakoś zestresowało, za późno zacząłem hamować i odbiłem, żeby w Ciebie nie wpaść jeśli dobrze pamiętam, a później w przeszkodzę :D

O 13.04.2018 o 23:00, ata6 napisał:

Miałem dzisiaj trochę farta, bo mimo P1 w quali szybko straciłem dwie pozycje na starcie. Ale @borates w coś przydzwonił a potem udało się wyprzedzić Krzyśka. Na 10 okrążeń przed końcem PIT a po wyjeździe Krzysiek siedzi mi na bagażniku. Cały czas wpatrzony w lusterka cisnąłem do przodu i tu się zdarzył przykry incydent. Przy dublowaniu nie zachowałem zbytniej ostrożności jadąc za  @Slynqq  i przydzwoniłem mu w kufer. Strasznie mi głupio z tego powodu :cry: i jeszcze raz sorki @Slynqq  .

Dzięki wszystkim za wspólny wyścig.

P.S. W quali kluczowe były dwa pierwsze okrążenia kiedy nie było jeszcze wody na torze. Następne moje kółko było o 3 sek. gorsze więc dałem sobie spokój. Po kilku minutach nie było już szans na osiągnięcie dobrego czasu.

@ata6 nie Twoja wina, za szybko wszedłem w zakręt później panicznie po hamulcach, nie miałeś gdzie uciec a ja źle oceniłem odległość w lusterku :) to ja przepraszam 

Wyścig był bardzo fajny, emocje cały czas :D bardzo ładny początek miałem, trzymałem się ładnie a później kilka za dużych błędów by je odratować 

3 people like this

3 godziny temu, Slynqq napisał:

@Polish Trucker Kilka kółek się trzymaliśmy równo i mnie to jakoś zestresowało, za późno zacząłem hamować i odbiłem, żeby w Ciebie nie wpaść jeśli dobrze pamiętam, a później w przeszkodzę :D

kurde tam gdzie cię wyprzedzałem to jakoś nie widziałem zakrętu bo przedtem jechałem za tobą i miałem punkt odniesienia więc trochę tam zgłupiałem ale udało mi się wtedy wyprzedzić cię bez kraksy :) .

i ja również ma stresa gdy tak ktoś blisko jeździ a gdy gram na singlu to nie mam z tym problemu ;) 

1 person likes this

3 godziny temu, Polish Trucker napisał:

kurde tam gdzie cię wyprzedzałem to jakoś nie widziałem zakrętu bo przedtem jechałem za tobą i miałem punkt odniesienia więc trochę tam zgłupiałem ale udało mi się wtedy wyprzedzić cię bez kraksy :) .

i ja również ma stresa gdy tak ktoś blisko jeździ a gdy gram na singlu to nie mam z tym problemu ;) 

Jade, ktoś siedzi mi na tyłku i tak myśle, by jechać zgodnie z zasadami, nie popełnić błędu itd. i od tego myślenia błąd, poślizg i dziękuję :D

2 people like this

9 godzin temu, Slynqq napisał:

Jade, ktoś siedzi mi na tyłku i tak myśle, by jechać zgodnie z zasadami, nie popełnić błędu itd. i od tego myślenia błąd, poślizg i dziękuję :D

M2 :D

1 person likes this