Krzysiek KXN

Dyskusja Ogólna

44 posts in this topic

W tym temacie prowadzimy rozmowy na temat ligi.  

Możecie proponować zmiany, pisać swoją opinię. Miłego!

:clap::clap: AVE Krzychu  ;) w końcu . Jeszcze kalendarz wyścigowy i będzie cacy :) 

Jak się ma Mercedes do Renowek? Bo widzę, że wszyscy renówki. Pamiętam z online, że na prostych mnie wyprzedzały. Ale na zakrętach przeciwnie. Mam wogole jakieś szanse Mercedesem?

Wysłane z Xperia XZ

To jeszcze raz ja proponuję termin czwartek, godzinowo tak rozplanować żeby wyścig zaczynał się o 22

1 person likes this

Merc w mojej opinii prowadzi się trochę trudniej. Renówka jest bardziej przewidywalny

Merc w mojej opinii prowadzi się trochę trudniej. Renówka jest bardziej przewidywalny

A co chodzi o osiągi? Nie wiem czy to kwestia setupu. Ale na prostych ciężko nim.

Wysłane z Xperia XZ

Dla mnie na top speed są podobne chodzi o to że reno jest jak by stabilniejsze w zakrętach.

Cześć Wszystkim, postanowiłem się przyłączyć choć ledwo nabyłem PC2 i na razie konfiguruję i próbuję.

Zapewne odegram rolę statysty :) ale miło będzie z Wami pojeździć

Edited by ata6
1 person likes this

40 minut temu, ata6 napisał:

Cześć Wszystkim, postanowiłem się przyłączyć choć ledwo nabyłem PC2 i na razie konfiguruję i próbuję.

Zapewne odegram rolę statysty :)

a widzę konkurencja mi rośnie :) 

16 godzin temu, ata6 napisał:

Zapewne odegram rolę statysty :) ale miło będzie z Wami pojeździć

Cześć Adam :)

Zapewne będzie lepiej :)

1 person likes this

Panowie w związku z tym że KXZ zalatany jest (prywatne sprawy) i nie ma czasu nawet na siusiu ;) nie mówiąc o prowadzeniu ligi, Więc szukamy kogoś kto by się zajął prowadzeniem ligi BTCC (dostanie modka na forum ta osoba)  to kto chętny poprowadzić lige BTCC :D :drivingauto:

1 person likes this

Dokładnie. Byłbym bardzo wdzięczny aby ktoś mnie zastąpił do czasu az sobie wszystko ogarne bo teraz nawet w wyscigach nie startuje:(

:2puchar::0dance3: ciesze sie jak male dziecko xD w nowym rigu najlepsze wrażenia daje walka z kimś. Boratesowi zalazilem za skórę i pod łokieć bez szacunku xD momentami na centymetry pod tyłek siadałem ;D Strategia na wczesny pit stop nic nie dała ale za to regularne dobre tempo przyniosło rezultaty. Turingi to świetna klasa!

3 people like this

Nawet jak na tak szybką organizacje to nie było was tak mało.. za tydzień jestem jeśli będzie wyścig.. wczoraj człowiek już nie dał rady bo byłem po nockach. 

2 people like this

Konji mówiłem że to świetna klasa do wyścigów.

Tomessi ja też byłem ale po 11 kółkach wyszedłem bo na padzie nie dałem radę się utrzymać na prostej hehe... W poprzedniej btcc miałem dobre ustawienia pada i się fajnie jechało ale że robiłem reinstal czysty pcars to poszły się walić i nie pamiętam jak je ustawiłem. Teraz jest rzeźnia.

Panowie nie dało by rady przełożyć jakoś rundy 30.03 , kurde święta idą i zjedzie się do mnie pół Polski , choć pewnie nie tylko do mnie :D

2 minuty temu, boban666 napisał:

Panowie nie dało by rady przełożyć jakoś rundy 30.03 , kurde święta idą i zjedzie się do mnie pół Polski , choć pewnie nie tylko do mnie :D

coś w tym jest, jeśli więcej osób o to poprosi to można by pomyśleć 

Nie ma żadnego wyścigu podczas okresu świątecznego.

1 person likes this

Nie ma żadnego wyścigu podczas okresu świątecznego.

Coś tak czułem ale nie chciałem sam o tym decydować :v
1 person likes this

Tak jak będzie wyglądał teraz kalendarz ?? Przesuwamy wszystkie rundy o tydzień czy BH Indy wypada z kalendarza ?