Lewy89

G29 Dziwny zanik mocy

6 posts in this topic

Witajcie

Uruchomiłem ponownie sprzęt, wybrałem wyzwanie które wałkowałem 2 dni... 3... 2... 1... A kierownica przestaje stawiać opór. Reset kółka, bo czasem się zdarzy że pad się uśpi I się miesza coś z kontrolerami w systemie. Włączam drugi raz i to samo więc myślę może dostałem +5 do ramion ale niestety nie wierzę że tak by to mogło działać. Przyspieszam, hamuję, skręcam I wszystko niby tak samo ale kierownica nie stawia żadnego oporu. Sprawdziłem wszystkie możliwe ustawienia FFB i niby jest różnica ale to nie jest to co powinno, a co ważne było i działało. 

No i tak walczę od kilku godzin lecz bezskutecznie więc proszę o pomoc

Objawy są takie że kierownica po załadowaniu toru traci moc, opór, przestaje być wyczuwalna. Do tego nie chce s#ka wracać do zera 0, pozycji startowej. W menu kalibracji to samo 720 obrotu i zostaje tak. Wcześniej sama zawsze wracała do punktu wyjścia. Najlepsze jest jak się przejdzie do kroku 2 w takiej pozycji, to te +/-720 bierze jako 0.

W menu głównym gry działa normalnie tzn, stawia solidny opór ale wraca do 0 po puszczeniu. Nie mam pojęcia jak to ugryźć. Resetowałem, odłaczalem, zmieniałem, sprawdzałem i nic. 

Dziękuję z góry za pomoc lub pomysły. 

FB_IMG_1510797254521.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem ustał po jakimś czasie, ale to raczej była wina softu, nie sprzętu. Od tamtego czasu kilka razy się to jeszcze stało ale od razu po spauzowaniu gry, kółko się same resetowało i można było jeździć. 

Od tygodnia nic już nie dzieje, więc myślę że można by zamknąć temat. 

Dziękuje i pozdrawiam

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now