tomessi

2 RUNDA | MAZDA RACEWAY LAGUNA SECA | 4.02.2018 | GODZ 20:00 (KWALIFIKACJE 19:30)

68 posts in this topic

Zapraszamy na 2 RUNDĘ "ASIA & AMERICA ENDURANCE CHAMPIONSHIP"

Tor:   MAZDA RACEWAY LAGUNA SECA

Czas wyścigu: 120 min

Niedziela 4.02.2018

GODZINA 20:00 (kwalifikacje 19:30)

USTAWIENIA SESJI (SERWERA)

Kwalifikacje – Czas startu: 14:00, Długość sesji 30min

Wyścig – Czas startu: 15:00, Długość sesji 120min

Pora roku – Wiosna
Data - 5.05.2018

Tryby pogody – 4

Prognoza pogody1 –  Bezchmurne niebo

Prognoza pogody2 –  Średnie zachmurzenie

Prognoza pogody3 –  Małe zachmurzenie

Prognoza pogody4 –  Bezchmurne niebo

Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu

Kwalifikacje - Bezchmurne niebo

PRZEBIEG RUNDY

Kwalifikacje godz. 19:30 (czas trwania 30min)

Wyścig godz. 20:00 (czas trwania 120min)

REGULAMIN

INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD

!!!!!!UWAGA!!!!!!

PRZENOSIMY SIĘ NA NOWY SERWER DISCORDA - Zaproszenie poniżej

Discord:  https://discord.gg/awBAR4T
Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda  swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego

Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC

Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmccup

Bedziemy sie jakos zglaszac do wyscigu? czy liczymy ze wszyscy pojada?

Przyjść to jak zwykle przyjdę... ale jak będzie taka frekwencja, jak ostatnio, to nie wiem, czy będę miał ochotę jechać kolejne 2h na prawie pustym torze.

Ja na pewno bede. Ale i tak zapisanych jest 13 osob *). Wiec nie oczekujscie 20 osobowego gridu.

*) ta liga to juz zapomniana przez admina. Nawet nie aktualizuje listy kierowcow

Edited by MaXyM

Nie ma co się zgłaszać.. jakoś liga słabo się cieszy z zainteresowaniem aż dziwne :( także nie liczmy na gridzie więcej niż 10 os. Dajmy jej jeszcze szanse, a później zobaczymy.

Oczywiście jestem obecny ;)

moze znacie jakies portale? ja probuje na srpl ale mimo ze poczatkowo jest zainteresowanie to rzeczywistosc jest inna

1 hour ago, Mariusz B said:

Może dać cynk na forum sms?

Zaprosilbym Iana i paru moderatorow. I doswiadczylbym ich paroma bugami, ktore oczywiscie nie sa game-breaking ;)

Ktos niedawno napisal: My opinion on this game being a bit broken on release ...

W kazdym razie nie wiem jak duza jest spolecznosc PC. Liczylem na wieksza. To jedyny pcarsowy portal ? Ah.. no i dziwi mnie ze nie da sie robic wyscigow multiplatformowych.

Edited by MaXyM

Szczerze mówiąc to w Polsce to chyba tylko my organizujemy coś "oficjalnego" jeśli mowa tylko o komputerach osobistych.. pewnie są jakieś mniejsze grupy ludzi, ale to zapewne zwykli znajomi, którzy śmigają wspólnie wieczorkami.. 

Jeśli spojrzymy po za granice naszego państwa to mamy od razu ligę AOR, która to od paru dobrych sezonów bardzo dobrze sobie radzi :) ale ich forum jest oparte nie tylko na pC, a prawie na wszystkich grach wyścigowych. 

Pozostaje pielęgnować naszą na tą chwilę najlepszą ligę GT3 i po cichu modlić się żeby jeszcze bardziej czegoś nie zje... po kolejnym patchu :0dirol:

Co do ligi AAEC dajmy jej jeszcze szanse.. jak będzie klapa to są dwie opcje liga TC lub wrócić z ligą GT3 co tydzień (jeśli w ogóle jest taka możliwość bo nie zapominajmy, że są odpalone mistrzostwa, a @konji zapewne wprowadził już terminy.. nie mam pojęcia czy można to edytować). 

Zawsze można odpalić drugą ligę GT3 na przykładzie jakiejs serii, ale np tylko jedno auto dla wszystkich :D porsche, mclaren, renault, acura ginetta :huh:

Tyle aut w grze a dalej chcesz kręcić się wokół GT3? . A co gdyby zrobić coś na zasadzie Clio Cup. Kwali 15 min do 1 wyścigu który trwa ok. 30 min i zaraz drugi wyścig pozycję odwrócone względem wyścigu pierwszego lub sama pierwsza dziesiątka się odwraca i znowu jedziemy 30min. Fajna była by liga aby powalczyć blisko :)

Śmiało zapodaj temat w dyskusji i możesz zorganizować ligę zawsze pomożemy :) 

Przerabialiśmy najróżniejsze tematy ligi aby zainteresować ludzi (odwrócony grid w R2 itp) od pC1 także nie uda się zrobić sensownej ligi gdzie na gridzie stanie 20 osób.. Zawsze z poczatku było może 15 osób, a później poniżej 10 osób. Także trochę ręce opadają.. ale chyba taki los pC1 i pC2 też będzie.

p.s. Tym bardziej odwrócony grid w R2 to wówczas jest lekki burdelik ponieważ pC2 nie umożliwia takiego ustawienia serwera.. nie wiem jak z dedykiem, ale wątpię. 

Z AC to jest już w ogóle inna bajka.. Gra raczej ma się dobrze, a to dlatego, że zapewne posiada dobrze rozwinięte ust serwera (online). 

Ale AC na naszym forum się chyba raczej nie przyjęło :huh: 

Chłopaki z ligi ACL (Assetto Corsa) robią sezon za sezonem.. zapisanych ludzi prawie 100. Pidział serwerów na 3 grupy. 

A u nas ledwo ponad 20 osób, ale i tak się cieszymy.. takie dyskusje jak teraz było milion razy.. czy to mesenger.. forum.. ts3.. a rezultat zero.

Nie mam pojęcia czemu brak ludzi do ścigania w pC.. może za dużo gier wyścigowych na rynku..? 

A może liczne błędy tej gry powoduje że ludzie wolą wybrać sprawdzony produkt? Ja osobiście się zastanawiam. Jeżeli po patchu 4 dalej będzie nas wszystkich jakieś dziwne moce dotykały to spróbuję innego sima. I właśnie zastanawiam się nad AC bo widzę że sporo osób w to gra więc coś musi być na rzeczy.

Może też tak być, że ludzie mają serdecznie dość tej gry pod względem błędów.. w sumie da się grać, ale jednak niby skończony produkt za który płacimy raczej niemałe pieniądze okazuje się produktem wadliwym... niedokończonym :0dirol: kto może i tak stara się bronić tej produkcji, ale pytam się ile można..? I chyba większość już dawno sobie odpowiedziała na to pytanie.. Po prostu mocno kuleje online (inne simy radzą sobie o wiele lepiej pod tym względem), a dziś to bardzo ważny tryb rozgrywki/zabawy :) Jeszcze co do pC chyba nie wystarczy zrobić, wyścigów dzień-noc, zmiennej pogody, powiedzmy fajny content itp.. chyba potrzeba jeszcze czegoś.. Gdzieś już to pisałem pC2 obrało trochę inną drogę i tyle w temacie. Idę się napić kawy.. 

AC to świetny tytuł jak coś polecam gram już od kilku lat  :) 

@tomessi Terminy są wprowadzone w OC w którym i tak nie jeździmy (no chyba, że po patchu go naprawią) także pod tym względem nie widzę problemu.

Ok w takim razie mamy pierwszą pewną alternatywę na wszelki wypadek ;) 

Poczekajmy do poniedziałku i decydujmy.

Ja nie jadę bo to prawie to samo co GT3 tylko ciut dłużej. Jak jechaliśmy DTMa dwa krótkie wyścigi z odwracaniem kolejności było elegancko i dużo się działo.

Dla mnie nie ma większego znaczenia czym jeździmy (choć rzeczywiście GTE jest bardzo podobne do GT3) najważniejsze żeby się fajnie pościgać i żeby była z tego zabawa. Mnie tam już nawet nie obchodzi ile dostanę punktów do generalki i które miejsce zajmę. Mógłbym nawet dojeżdżać do mety na 15 miejscu jeżeli na starcie byłoby nas 25 osób i przez cały wyścig miałbym z kim walczyć na torze. Szkoda byłoby gdyby ta ekipa co tu jest padła, może spróbujmy coś podziałać żeby jednak się wzmocnić ludźmi, zaproponować bardziej różniące się od siebie wyścigi pod względem samochodów, tras, długości i formy wyścigu.

4 people like this

Jesli GTE jest tak podobne do GT3, a w GT3 ludzie sa zdolni jechac co tydzien, wlacznie z dluzszymi wyscigami, to czemu nie chca w GTE? Przeciez jesli nei bedzie GTE a zamian za to zageszcza sie terminy GT3 to dla uczestnikow to bedzie to samo. NO chyba ze to zageszczenie spowoduje ze spadnie frekwencja w GT3.

Liczę, że po GT3 będzie jakaś inna klasa z dwudziestu paru do wyboru.

Ja jestem otwarty na wszystkie klasy :D GT3 po prostu jest bezpieczne posiada ABS i TCS.. i nie ukrywajmy to najlepiej zrobiona klasa w pC1 i pC2. Co do inni klas (a jest ich sporo) ludzie różnie się wypowiadają.. ile ludzi tyle opinii.