Slynqq

Freetrack, czy ktoś robił, próbował?

11 posts in this topic

Witam, jak w temacie, robił ktoś z was freetrack do project cars? Wiadomo, pole widzenia jest ograniczone na jednym monitorze FHD. A taki freetrack pozwolił by rozglądać się swobodnie by widzieć lusterka. Czekam na wasze komentarze :)

PS: Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) Najlepszych czasów i dużo zdrowia.

Na allegro możesz kupić gotowce ,albo na czapkę albo na słuchawki , koszt to około 100 zł więc nie jest to jakąś chora cena zwłaszcza że jest to komplet z kamerką ;). http://allegro.pl/freetrack-clip-120-z-ps3-eye-alternatywa-trackir-i6895074955.html?reco_id=b536d48a-ef9e-11e7-afe5-246e96321b20

http://allegro.pl/freetrack-clip-120-z-ps3-eye-alternatywa-trackir-i6895074955.html?reco_id=b536d48a-ef9e-11e7-afe5-246e96321b20

Kup sobie w końcu komputer :P i się ciesz że możesz podpiąć wszystko :cycusie:

1 person likes this

Ja mam trackira. W PC1 spoko, w PC2 mi nie działa. Podobno powinien działać.

Już by był....ale koła 20 cali do wozu narazie priorytet :upup:

A co ty gwiazda hop hopa hehe..
1 person likes this

a czy jest to wygodne? czy lepiej sobie kupić monitor większy niż te 24cale, w sensie właśnie do ligi, wygodnie by było się tym rozglądać?

Edited by Slynqq

Do symulacji lotniczych to jest rewelacja, a w samolocie się rozglądasz na wszystkie strony. W samochodzie to się przydaje przy wyprzedzaniach no i na starcie. Na początku trochę mi przeszkadzało, że w trakcie normalnej jazdy mi obraz lata. Ale po ustawieniu odpowiedniej czułości tzn. stabilny obraz + ew spojrzenia lewo prawo było dobrze. Większy monitor wydaje mi się, że nie ma podejścia, no chyba że trzy monitory.

1 person likes this

Używałem FreeTracka własnej roboty we wszelkioch symulotorach lotniczych, w Assetto Corsie ale i również w PC2. Zdaje się że trzeba go uruchomić za pośrednictwem Opentracka.  Moją wersję zrobiłem jako 4 Point Cap, czyli cztery odblaski umiejscowione nie na jakieś czapce tylko na lekkiej starej oprawce okularów + domontowane druciany stelaż na odblaski. Odbiornikiem była kamerka A4 Tech z diodami ultrafioletowymi PK 333    50 zł.  O ile w samolotach to był fenomenalny gadżet to w samochodówkach już nie koniecznie. Rozglądanie zaburza świadomość kierunku jazdy. Zdecydowanie polecam kupić jakiś monitor UltraWide na którym pole widzenia jest bardzo satysfakcjonujące

1 person likes this