konji

1 RUNDA |Zolder| 14.01.2018 | GODZ 20:00 (TRENING 19:30)

79 postów w tym temacie

6 minut temu, Yarek napisał:

Zapraszam do RaceRoom. Mniej wrukwiania się. Więcej ścigania. :D

Duzo trzeba zaplacic zeby uruchomic jakies sensowne gt3 na europejskich torach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Źle się dzisiaj jechało, w kwalifikacjach nie było najgorzej ale w wyścigu brak przyczepności i walka z samochodem na każdym zakręcie :/  W 4 zakręcie stawiało mnie bokiem a raz wydzwoniłem w ścianę i trzeba było naprawiać. Szkoda, bo była szansa na 3 miejsce, może następnym razem będzie lepiej.

@L-Torch Na początku tak cię lagowało że nie dało się jechać. Będąc ~2 sek. za tobą na dohamowaniach nie widziałem zakrętów bo nasze samochody przenikały się. Po 10 okr było już lepiej

Nie włączyłem kompa przez 3 dni, może zasysal jakiś update. Ale to o tyle dziwne, że do Ciebie miałem pinga 50.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Zaczynam na poważnie brać pod uwagę możliwość przeniesienia się na inną grę do czasu kiedy pc2 stanie sie grywalne.

A stanie się? Goście nie są w stanie ogarnąć zapisywania ani odczytywania setupow :D

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, konji napisał:

Zaczynam na poważnie brać pod uwagę możliwość przeniesienia się na inną grę do czasu kiedy pc2 stanie sie grywalne.

W pełni popieram, jestem za.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Godzinę temu, konji napisał:

Duzo trzeba zaplacic zeby uruchomic jakies sensowne gt3 na europejskich torach?

Wystarczy Starter Pack na 10 euro( jest McLaren GT3 i 9 innych fajnych aut + 5 torów)  i European Track Pack(18 torów)  za 15 euro na początek. I już można się bawić. Auta można kupować osobno i testować za darmo przed zakupem. Albo w packu wszystkie 18 GT3 auta kupić jak ktoś chce. Online stabilny i fajnie się  ściga. 

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A więc tak to było.. sami zobaczcie,oceńcie.. 

1:35 - Incydent @tomessi vs @konji            : (
3:40 walka @SeaAngel, @Gaddtg, @borates
4:20 - KXN i @EVR Morvic (Miałem kare musiałem zwolnić na 4 sek)
6:58 - @L-Torch teleport XDDD 
7:04 - @Mr.X& @Baltazar i G-A-D-D & @AjsHDP
8:08 - Fatalny błąd Boratesa - Ucierpiał SeaAngel i Konji        :(
8:23 - Czy tam powinna być kolizja?? 
8:53 - L-Torch powraca x2 lags XD 
9:03 - @Lukas & G-A-D-D @EERY
9:22-12:20  - SeaAngel vs Iceman /Lukas vs L-Torch - <3
13:14- G-A-D-D gra w inną gre a tu jedzie?XD
14:31 - BUG czy normal?
15:30 - L-Torch postrach drogi powraca XDD
16:05 - Konji vs  @TimberPL
17:55-20:00 - Lukas, Alfred Konji,G-A-D-D, @GreyFox0311, Mr.X @Alfred99
18:50- Borates walczy z tymi co go dublują (Mocny <3) - czy to nie było zbyt niebezpieczne tak na przyszłość? Borates był dublowany a wjechał z impetem w ten zakręt
20:43 - Mr.X vs G-A-D-D i starcie z Konjim (Mr.X)
21:50 - L-Torch & Lukas
23:25-27:00 - Iceman vs Baltazar (+Tomessi vs SeaAngel)
27:35-29:42 - KXN pościg     

+BUG LATAJĄCE AUTA I BUCZĄCY SILNIK (Rozchodzi się o tego buga+ znikające configi itd..)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odniosę się tylko do fragmentów, gdzie zostałem ujęty.

8:23 - przepraszam, bo chyba lekko już ruszałem i zahaczyłem Konjiego. Powiem zupełnie szczerze, że po tym jak od jakiegoś czasu praktycznie co wyścig ktoś mi wjeżdża w dupę, a większym wyzwaniem aby dojechać nie jest CRC tylko walka ze znikającym setupem, flashującymi się samochodami, disconnectami i crashami z dupy itd. itp. etc. aso... to zaczynam mieć autentycznie wyjebane na ten mały szczegół, czy poprawnie włączam się do ruchu (czy też nie), jak we mnie ktoś przyjebie. Normalnie nie używam wulgaryzmów na forum, ale dla podkreślenia mojego rozgoryczenia tym razem pozwoliłem sobie zrobić wyjątek.

25:00 - aż żal patrzeć, jak mnie odcięło. Już wcześniej na pit-stopie miałem dodatkową minutę postoju, bo zamieniałem porty USB od kierownicy. Tutaj już sobie odpuściłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się że za szybko zmieniasz kamerki na innych graczy :) ogol ie zajebiste wyścig straciłem w boxie muszę włączyć automatyczne sprzęgło bo mi zgasło i zanim odpaliłem to wieki :) pikna walka z Ice i mr x stwierdziłem że równa jazda i zamykanie zakrętów mnie uratuje i udało się ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam wszystkich za moje akcje, zwłaszcza @SeaAngel i @konji za akcję z 8:08, za dużo emocji i za mało opanowania, pierwsze koty za płoty, następnym razem będzie lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Yarek napisał:

Zapraszam do RaceRoom. Mniej wrukwiania się. Więcej ścigania. :D

Opinie, które widziałem o RaceRoom są raczej mało przychylne, ludzie narzekają, że bardzo słaby model jazdy jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie ja rozumiem frustracje  i inne rzeczy ale nie przeklinamy na forum , warny rozdane :diabelek:. Można sobie zrobić to w bardziej kulturalny sposób jak ku*wa, poje*ana itd każdy i tak będzie wiedział o co chodzi .

Co do błędów w grze to mam takie dziwne wrażenie ze chyba najwięcej problemów jest z klasą GT3, bo w lidze BTCC raczej takich problemów nie było, i bardziej się skupialiśmy na jeździe jak na innych sprawach. Więc mam propozycję dla was , zróbcie w niedzielę tetowy wyscig Turningami w 18/20 osób i zobaczymy czy będzie ten sam problem co z GT3. Jeżeli problemów nie będzie to albo zmienić klasę na Turningi (imo zajefajna klasa) w oczekiwaniu na Patcha albo na czas oczekiwania zmienić na RaceRooma (kiedyś tak zrobiliśmy) tylko czy każdemu się będzie chciało wydać trochę grosza? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W przyszły weekend jedziemy gte endurance. Zobaczymy czy coś to da.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Mariusz B napisał:

Co do błędów w grze to mam takie dziwne wrażenie ze chyba najwięcej problemów jest z klasą GT3, bo w lidze BTCC raczej takich problemów nie było, i bardziej się skupialiśmy na jeździe jak na innych sprawach. Więc mam propozycję dla was , zróbcie w niedzielę tetowy wyscig Turningami w 18/20 osób i zobaczymy czy będzie ten sam problem co z GT3.

Sądzę, że może to być raczej spowodowane ilością osób, w BTCC się ścigało chyba znacznie mniej niż tutaj

2 minuty temu, Mariusz B napisał:

Więc mam propozycję dla was , zróbcie w niedzielę tetowy wyscig Turningami w 18/20 osób i zobaczymy czy będzie ten sam problem co z GT3. Jeżeli problemów nie będzie to albo zmienić klasę na Turningi (imo zajefajna klasa) w oczekiwaniu na Patcha albo na czas oczekiwania zmienić na RaceRooma (kiedyś tak zrobiliśmy) tylko czy każdemu się będzie chciało wydać trochę grosza? 

To ja bym wolał Asseto chyba, wydaje mi się, że więcej osób już ma, no i ogólnie opinie o tej grze są dużo lepsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, Mr.X napisał:

Opinie, które widziałem o RaceRoom są raczej mało przychylne, ludzie narzekają, że bardzo słaby model jazdy jest.

to raczej te opinie z dupy wzięte ,bo RaceRoom ma świetna fizykę a dzwięki aut to mięso w czystej postaci, największą wadą jest system sprzedaży aut i torów ale to też zależy jak dal kogo ,czasem są promocje gdzie za niewielkie pieniążki można sobie sporo kupić (ale i tak jest tego mniej jak w pcars2). A tobie zamiast słuchać opinii polecam spróbować bo część (bardzo mała) zawartości jest za darmo .... Zassaj i pojeździj, każde auto przed zakupem możesz za darmoszkę przetestować. RaceRoom co prawda zawartością jest trochę w tyle za pcars2 i nie ma dynamicznej pory dnia oraz pogody, ale jak się to przełknie to daje frajdę , a po przejściu gry na 64 bit działa jeszcze lepiej, Graficznie nie straszy . Imo nie jest źle.

RaceRoom i Project Cars 1/2 to sa tak naprawdę dwie jedyne gry gdzie spec aut GT3 jest zgodna z FIA ;) 

7 minut temu, konji napisał:

W przyszły weekend jedziemy gte endurance. Zobaczymy czy coś to da.

@konji GTE to prawie to samo co GT3, więc na tym polu różnic wielkich bym się nie spodziewał, ale kto wie...

@Mr.X To że mniej gra w R3E niż w Asetto nie znaczy że jest gorsze ;) . I fakt w Btcc jeździło mniej osób ale były wyścigi gdzie ich było np 10 osób i chyba wszystkie kończyły, co nie jest takie oczywiste w GT3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miota mną jak szatan :cry:

RaceRoom jest kozak.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm albo zróbmy tak. 

Pojedźmy w ta niedzielę to gte. Jak będzie mało osób to przeniesiemy btcc na niedzielę zamiast piątku (zapisy będą jeszcze dziś na btcc)

A gt3 zostawmy na ten dzień z planowanym terminem i zobaczymy jak to będzie na monzy. Ktoś mówił że do 2tyg ma być patch??

@Baltazar to raczej było tak na szybko była 2 w nocy ; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tamtym tygodniu dodali build do testów back to back więc istnieje szansa, że w tym tygodniu pójdą buildy do akceptacji a w przyszłym wyjdzie. Oczywiście jeśli wszystko skończy się pomyślnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minutes ago, konji said:

W tamtym tygodniu dodali build do testów back to back więc istnieje szansa, że w tym tygodniu pójdą buildy do akceptacji a w przyszłym wyjdzie. Oczywiście jeśli wszystko skończy się pomyślnie.

Gdzie to jest napisane? Niech dają patch, bo z ps4 ludzie mają po dziurki w nosie ciągłych przygód z grą... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli to jest zwiastun nowego patcha :)? Oby. Czekam mocno  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SMS zdaje sobie sprawę ze zje*ali  "troszeczkę" i jak nie naprawią tego dość szybko to ludzie się odwrócą od gry, A trzeba powiedzieć że nadal osoby kupują tą grę , jak się zrobi shitstorm to za dobrze dla ich finansów nie wróży, a i przy potencjalnie trzeciej części ,też Ci co kupili to juz nie koniecznie sięgną po ten tytuł.  Dali śnieg, Rally Crosy i inne bzdury a nikt w to i tak praktycznie nie śmiga, ja chyba raz w śniegu poleciałem i Raz rallycrossa, i po co to było w grę dawać? Zapewne część tych ficzerów odpowiada za problemy, bo pcars 1 już był w miarę grywalny online, wystarczyło tylko pcars2 dopracować ,dodać więcej aut i torów i poprawić jeszcze kod sieciowy i tyle, a zachciało im się wincej i wincej wszystkiego, Szkoda że jeszcze nie zrobili WRC i Dakaru ;) 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet "kariera" w tej grze jest popsuta (zje...a) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat co do kariery to ja nie mam się czego przyczepić bo po patchach już nie mam kar z tyłka wziętych i wszystko działa tak jak powinno, no może poza Si które potrafi walić w tyłek ,ale pomijając to , to jest w moim odczuciu bardzo dobrze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Gaddtg napisał:

Nawet "kariera" w tej grze jest popsuta (zje...a) 

Ja w karierze nie miałem żadnego problemu dotychczas - poza tym, że AI potrafi wjechać dość losowo w tyłek i zakończyć wyścig :P Ale to też zdarzyło mi się ze dwa razy.

3 godziny temu, Mariusz B napisał:

RaceRoom i Project Cars 1/2 to sa tak naprawdę dwie jedyne gry gdzie spec aut GT3 jest zgodna z FIA ;) 

A iRacing? Kiedyś trochę jeździłem i się zastanawiałem nad powrotem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz