Yarek

Members
 • Content count

  426
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

226 Excellent

About Yarek

 • Rank
  Super license

Personal Information

 • Lokalizacja
  Polska
 • Platformy
  PC
 • Gender
  Mężczyzna
 1. No ale kogo polska Ekstraklapa tu interesuje? Podpowiem: #nikogo
 2. Ja miałem klasyczny disconnect. Nie wiem jak reszta. Ale przez ten zakręt to się z nerwów zagotowałem.
 3. @RiffMajster Coś ewidentnie jest nie tak z tym zakrętem. Co kilka okrążeń łapałem na wyjściu z niego spina. Bez szans na ratunek. Bez ostrzeżenia. Jakbym na lodowisko wpadł nagle. Myślałem, że balans hamulców mam nie teges ale był ok.
 4. Yarek ASTON MARTIN VANTAGE GTE
 5. Kabelki co idą z bazy do wieńca pewnie uszkodzone.
 6. Ja czekam. Ale na Sim Racing System w RaceRoom. Na czykl dnia i nocy w iR. Nawet RF2 ostatnio przechodzi ewolucję, się promuje i zachęca. Project Cars2 dla mnie jest spalone. Dla zabawy i z nudów mogę to odpalić. Na trenowanie i jazdę w lidze szkoda mi nerwów i czasu.
 7. Na PS4 nic się nie zmieniło z karami. Wyścig na konsoli właśnie jechałem. Widocznie na PC jeszcze bardziej zepsute to jest.
 8. Na pewno jest co najmniej 5 sekund, jak nie więcej, by zacząć zwalniać. Nie zawsze można bezpiecznie od razu nogę z gazu zdejmować. Nie zapomnę ile razy w PC1 widziałem kolizje bo kara i komputer prowadzi.
 9. Z tym zwalnianiem to trzeba czekać aż komunikat zniknie. Ale mamy pewien czas by odbyć karę. Nie ma sensu na krętym torze robić to na prostej. Jeśli za 2 do 5 sekund jest zakręt to tam można oddać co się "zyskało". Wcześniej hamować, wolniej wyjść z zakrętu. Mniejsza strata. Co nie zmienia faktu, że kary w PC2 są zepsute. W piątek dostałem nakaz oddania pozycji. Zawodnik przede mną zaspinował i poleciał LMP1 w piach na Imoli. Przy burzowej pogodzie. Nie ściąłem zakrętu ale od razu włączyła się żółta flaga. Oczywiście durne PC2 od razu zidiociało do reszty. Musiałem się kompletnie zatrzymać i modlić by kolega zdążył się wykopać z piachu bo inaczej DSQ. Kto to projektował? Wystarczyło popatrzeć jak to robi iR i bezczelnie skopiować. Ale nie. To też musieli spaprać.
 10. Pokaż mnie pan, panie Admin, gdzie tam u mnie jest przekleństwo? Paluszek świerzbi w poniedziałek, czy się niedoczytało?
 11. Wystarczy Starter Pack na 10 euro( jest McLaren GT3 i 9 innych fajnych aut + 5 torów) i European Track Pack(18 torów) za 15 euro na początek. I już można się bawić. Auta można kupować osobno i testować za darmo przed zakupem. Albo w packu wszystkie 18 GT3 auta kupić jak ktoś chce. Online stabilny i fajnie się ściga.
 12. Zapraszam do RaceRoom. Mniej wrukwiania się. Więcej ścigania.
 13. Help Helena Cup-Lotus 98T Brands Hatch

  until
  Parametry trzeciego wyścigu Lotusem. Jedziemy 6 stycznia 2018 roku. Kwalifikacje zaczną się o 21:15. Poprzedzone godziną treningu.
 14. Parametry trzeciego wyścigu Lotusem. Jedziemy 6 stycznia 2018 roku. Kwalifikacje zaczną się o 21:15. Poprzedzone godziną treningu.
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 0 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online