KulmanPL

Members
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About KulmanPL

 • Rank
  Amateur license
 • Birthday November 5

Personal Information

 • Lokalizacja
  East Side Poland
 • Platformy
  PS4
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

440 profile views
 1. Regulamin Grupy: 1. Do ligi może zapisać się każdy kto posiada grę F1 2016 na konsolę Sony PlayStation 4 oraz ma wykupioną usługę PlayStation Plus. 2. Przed każdym wyścigiem odbywa się trening oraz kwalifikację. 3. Jeździmy 50%, zgodnie z kalendarzem. Co dwa tygodnie (dokładny termin oraz godzina w trakcie ustalania). 4. Najważniejsze jest fair play. Nie powodujemy kolizji z przesadnym umiarem itd. 5. Celem ligi jest dobra zabawa oraz dobre ściganie. Zostały zastosowane takie asysty aby wydobyć z bolidów jak najwięcej i zapewnić zaciętą walkę na torze. Nie zależy nam na tym aby przy każdym wyjściu z zakrętu uczestnicy wpadali w poślizg lub kręcili tak zwane bączki. 6. Asysty i ustawienia wyścigu: - Wspomaganie hamulca: WYŁ - ABS: WYŁ - Kontrola trakcji: ŚREDNI - Dynamiczna linia wyścigowa: WYŁ - Skrzynia biegów: DOWOLNA - Wspomaganie w boksach: WYŁ - Osiągi samochodu: RÓWNE - Reguła parku zamkniętego: WŁ - Kolizje: WŁ - Uszkodzenia pojazdu: WŁ - Samochód bezpieczeństwa: WŁ - Ograniczenia ścinania zakrętów: RYGORYSTYCZNE - Okrążenia formujące: WŁ - Rozpoczęcie wyścigu: MANUALNE Byłby ktoś zainteresowany ?. Byłem na chwilę w jednej z lig f1 2016 na ps4, ale jazda na wyłączonej trakcji jest zupełnie bez sensu i jak jeździ się komicznie tak samo to wygląda..
 2. Skrzynia automat ?. Raczej TYLKO maual..
 3. Proszę o wypisanie mnie z ligi. Póki nie będę miał kierownicy to jakakolwiek jazda na padzie jest bez sensu. Sory za problem i Pozdrawiam.
 4. Nie lepiej byłoby jechać autami z serii GT3 ?. I co to za liga skoro "chłopaki" są już po 1 wyścigu ?.
 5. I jaka to będzie klasa wyścigowa ?.
 6. Cena jak na polskie warunki zaporowa.
 7. To nie moje jednak tak zrobię u siebie i wyślę zdjęcie swojego stanowiska jak już będzie gotowe. Mam nadzieję, że wyrobie się do nowo planowanej ligi na PS4
 8. http://tomas-tuning.com/fotele-i-pasy-fotele-kubelkowe-rozkladane-fotel-kubelkowy-racing-czarny-prawy-o_l_179_574.html ja myślałem nad takim fotelem plus stojak
 9. 1. Kaczyvr6 2. Florek831013 3. sylwester_89 4. sebaws 5. siwy317 6. KulmanPL
 10. To może zróbcie zapisy na F1 2017
 11. z powodu czego ?. Monitor śniegiem zasypało ?. Może okno trzeba było zamknąć...
 12. Jak patrzę i widzę całe to zamieszanie z tymi kierownicami i ustawieniami do każdego samochodu to odechciewa mi się zakupu jej coraz bardziej i denerwowania się, że coś nie tak, że znowu trzeba coś przestawiać. Mam PS4, dlatego że nie lubię komputerów, instalacji, patche, sracze i inne sterowniki i tak dalej coś nie działa. Tutaj wkładam płytę i tyle. Proste i wygodne. Może gdybym tego dotknął to miałbym inne zdanie ale na razie idzie w stronę zrażania się.
 13. F1 jeszcze nie mam ale jak będę miał to dołączę do ligi. Do końca przyszłego tygodnia powinienem mieć. Zaproszenie na PSN wysłane.
 14. Witam. Mam do sprzedania grę na PlayStation 4 jaką jest FIFA 16 w stanie idealnym. Cena 60 zł + przesyłka.
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 0 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online