Kacper

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kacper

 • Rank
  Rookie license

Personal Information

 • Platformy
  PC
 • Gender
  Mężczyzna
 1. Mam kłopot. Nie mogę wygrać, gdy w wyścigu zaczyna padać deszcz. Zazwyczaj jest to kilka okrążeń przed końcem, gdzie na 1-2 okrążeniach przed końcem, tak pada, że na slickach się nie da jechać. Zjazd do boksu po opony deszcowe byłby najlepszym wyjściem, gdy tylko zacznie padać, ale kłopot w tym, że nie wszyscy przeciwnicy zjeżdżają. Zazwyczaj 3 jedzie do końca na slikach i przez stratę na zmianę opon, nie jestem w stanie z nimi rywalizować. Pogoda wgl. nie działa ni ich opony. Jadą na skickach. Co zrobić? Da się jakoś sprawdzić przed wyścigiem pogodę?
 2. Niektóre auta wymagają NFS Shift 2, bo program pobiera model z tej gry. Np. Toyota Supra Stage 1 and Stage 4 Instrukcje jak instalować są przy każdym modelu.
 3. Pisałem coś o kupowaniu? Chce poznać wasze zdanie. Czy np. coś od playseat czy coś innego.
 4. Cześć, Podajcie swoje propozycje kokpitu pod kierownice, które dla Was jest najwygodniejsze. Taki, który byście bez wahania kupili, gdyby kosztował grosze. Uzasadnijcie (np. bo nie pałąka między nogami). Cena bez znaczenia. Taki do różnych ścigałek - rajdy jak i wyścigi. Do zastosowań domowych. Pozdro.
 5. Dzięki Deadzone removal range, to po polsku? Pobrałem najnowszą paczkę od Jacka. Po za wrzuceniem wybranego folderu do dokumentów, coś jeszcze trzeba zmienić? Mam Logitech DF GT. Z pierwszego nic nie rozumiem
 6. Witam, Który parametr może odpowiadać za to, że powyżej 160ml/h zaczyna trząść kierownicą (lewo i prawo o ~5 stopni). Nie da się tego utrzymać. Samochód nie wpada w poślizg, nie tracę nad nim kontroli, tylko trzęsie i jadę takim malutkim zygzakiem. Gdy jadę poniżej, to jest w miarę ok. Samochód: Formula A. Ustawienia jak w tym filmie , tylko zmniejszyłem "Kąt nachylenia wahacza" do 17.
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 0 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online