Hubinic

Members
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Hubinic

 • Rank
  Amateur license

Personal Information

 • Lokalizacja
  Pomorze
 • Platformy
  PC
 • Gender
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  hubinic
 1. Ja na razie odpuszczam sobie Project Cars 2, mój gtx 960M na niskich ledwo wyciąga 60 klatek, a przy takiej grafice w ogóle nie potrafię czerpać przyjemności z gry. Tak więc na tym jak i przyszłych wyścigach mnie nie będzie, najprawdopodobniej, aż do momentu aż kupię sobie nowy komputer.
 2. Kurcze w niedzielę wyjeżdżam na tydzień do Włoszech, wracam 29 o dziesiątej, więc teoretycznie mógłbym wziąć udział, ale mam tylko 3 dni na trening i ustawienie auta. Ciężko będzie...
 3. Ja rok temu kupiłem logitecha g29 za 1300 razem z shifterem (sprzęt nowy) i jestem bardzo zadowolony. Może i dla was to sprzęt średni (jeśli nie słaby) ale dla mnie, kiedy śmigam se na niej "niedzielnie" jest super.
 4. Ja przepraszam, że wyszedłem tak bez pożegnania w trakcie wyścigu. Tego dnia (jak zawsze) i tak dojechał tym ostatni, a akurat przyszli do nas goście więc postanowiłem, że nie ma sensu jechać dalej.
 5. Nie pomaga, z resztą wyłączone miałem cały czas.
 6. Mam pytanie i w sumie to nie wiem gdzie je napisać, więc dam tutaj. Mianowicie nie wiem czemu w autach z manualną skrzynią do startu normalnie trzeba użyć sprzęgła, ale w trakcie jazdy mogę zmienić np. z pierwszego na drugie przełożenie bez użycia sprzęgła bez żadnych konsekwencji - brak uszkodzeń, bieg normalnie wchodzi. Wy też tak macie? Może da się coś z tym zrobić?
 7. Miejscami tor strasznie ciasny, mam nadzieję że obejdzie się bez kolizji i że nikogo za bardzo nie przetrzymam. Jeszcze pracuję nad setupem, ale myślę że 1.19 (jeśli nie lepiej) wyciągnę.
 8. Bardzo dziękuję za dobre słowa i przepraszam za wszystkie incydenty, które spowodowałem. To był mój pierwszy taki poważny wyścig i tylko zastanawiałem się jak bardzo będę ostatni :), przez te dwie godziny sporo się nauczyłem i do następnego wyścigu stawię się bardziej przygotowany. PS. W trakcie wyścigu natrafiłem na pewne problemy techniczne mn. wyładował mi się pad do którego mialem przypisane menu ICM, oraz niestety mój komp nie wyciągał, nawet przy ustawieniach niskich, 60 klatek co było bardzo drażniące i rozpraszające.
 9. Rozumiem, że moje zdanie może się dla was liczyć "tak średnio", ale dla mnie to też za późno.
 10. Hubinic / Hubinic 2016 FERRARI 488 GTE
 11. Zapoznałem już się z zasadami i tak, myślę, że w sobotę mógłbym wpaść na mały trening
 12. Dzień dobry, mam pytanie: czy mogę dołączyć w trakcie trwania sezonu? (mam 14 lat, posiadam logitecha g29 oraz pr2 i chętnie pościgałbym się w jakiejś zorganizowanej paczce, a nie z randomami )
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 9 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online