UniCroN

Members
 • Content count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About UniCroN

 • Rank
  Professional license
 1. Tak jak wczoraj był testowy, to wydaje mi się, że bardzo w porządku to wygląda z obowiązkowym pit stopem. Więc uważam, że ma powodu by zrobić wyścig bez niego. Gorzej, że po wyjeździe z pit stopu gra weszła do menu Ale ścigałem się tak naprawdę z ulicy bo dopiero w piątek przyjechało mi nowe mocowanie kierownicy do biurka także fajna zabawa była przez te kilka okrążeń.
 2. Krzysiek Stanisz / Audi RS 5 DTM 2016 / #17
 3. Krzysztof Stanisz/POL/ Audi R8 LMS/ #44
 4. Krzysztof Stanisz / POL / Audi RS3 LMS #21
 5. Czy ktoś, prowadzi gdzieś jakąś tabelę wyników ?
 6. Dzisiaj wieczorem się widzimy
 7. W takim razie przepraszam @MaXyM
 8. Co nazywasz nieodpowiedzialnym zachowaniem ?? Z jakiegoś powodu na tej trawie się znalazłem. Wypraszam sobie takie teksty. Może najpierw zacznijmy z pierwszym wyścigiem i tam sobie obejrzyjmy co to jest nieodpowiedzialne zachowania. Popatrz ile miejsca mam przed i po łuku, wiedziałeś na pewno, że jestem o wiele szybszy i że już Cię będę wyprzedał, a człowiek, który wyjechał z pitu, ładnie zjechał do boku by nas przepuścić. Nie miałem jak już się ratować jak chciałeś dognieść do lini toru, bo moja maska już tam była. I zobacz jeszcze na tej kamerze z przodu, że nawet już gdy jestem z boku to dalej twój samochód idzie do linii. Wybacz uderzyłem w Ciebie będąc na trawie, ale po prostu wątpię czy ty w ogóle wiedziałeś co się za tobą dzieje.
 9. Widziałem, że obaj mamy przed sobą kogoś do wyprzedzenia, i w momencie jak do Ciebie się zbliżałem zobaczyłem, że gość zjechał do prawej strony by nas puścić. Ja chciałem z lewej strony przejechać, ale trochę miejsca tam mi nie zostawiłeś po łuku i już było za późno na hamowanie of efekty byłby identyczny.
 10. 1. unicron / unicron521 a spróbuj nie pojechać to ban hehe (Mariusz B)
 11. ten Mariusz, który po obejrzeniu "Auta" postanowił zacząć ścigać się online. Zig Zag Mcqueen, zmienił jego życie o 180 stopni. Aha i żeby nie było. - blokujemy setup - pit stop dogadamy - tylko niski abs reszta off. ( Jak się da tak oczywiście bo nawet tego nie sprawdzałem ). Na koniec miesiąca osoba, która wygrała najwięcej pkt. dostanie Selfi z Seaangelem
 12. W środowe wieczory godzina 21:30 świętujemy środek tygodnia. Kwale 5 min. Wyścig 20-25 min. W najbliższą środę 21:30 dwa wyścigi każdy 1. Clio Cup na Outlon Park Fosters 2. Falcon FG V8 Supercar na Bathurst. Zapraszam. Będzie Mariusz
 13. Wybaczcie, mam problemy z łączem. Co moment wywala mi neta, i nie jestem w stanie 5 okrążeń przejechać online.
 14. Te kary są beznadziejne i tyle. Konji zaznaczył idealnie miejsce, gdzie dostawałem kary. Również znam przepisy na tyle by wiedzieć jak można atakować tarki, a jak nie. Po prostu system gry co do kar nie jest aż tak dobry i tyle.
 15. Od kiedy wyjazd dwoma kołami to jest kara ? Czemu l-t który jedzie za mna dokładnie tym samym torem nie dostaje takich kar co ja ? Tekst "a lepiej nie wyjeżdżać" możesz sobie podarować.
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 33 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online