UniCroN

Members
 • Content count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About UniCroN

 • Rank
  Professional license
 1. Krzysztof Stanisz/POL/ Audi R8 LMS/ #44
 2. Krzysztof Stanisz / POL / Audi RS3 LMS #21
 3. Czy ktoś, prowadzi gdzieś jakąś tabelę wyników ?
 4. Dzisiaj wieczorem się widzimy
 5. W takim razie przepraszam @MaXyM
 6. Co nazywasz nieodpowiedzialnym zachowaniem ?? Z jakiegoś powodu na tej trawie się znalazłem. Wypraszam sobie takie teksty. Może najpierw zacznijmy z pierwszym wyścigiem i tam sobie obejrzyjmy co to jest nieodpowiedzialne zachowania. Popatrz ile miejsca mam przed i po łuku, wiedziałeś na pewno, że jestem o wiele szybszy i że już Cię będę wyprzedał, a człowiek, który wyjechał z pitu, ładnie zjechał do boku by nas przepuścić. Nie miałem jak już się ratować jak chciałeś dognieść do lini toru, bo moja maska już tam była. I zobacz jeszcze na tej kamerze z przodu, że nawet już gdy jestem z boku to dalej twój samochód idzie do linii. Wybacz uderzyłem w Ciebie będąc na trawie, ale po prostu wątpię czy ty w ogóle wiedziałeś co się za tobą dzieje.
 7. Widziałem, że obaj mamy przed sobą kogoś do wyprzedzenia, i w momencie jak do Ciebie się zbliżałem zobaczyłem, że gość zjechał do prawej strony by nas puścić. Ja chciałem z lewej strony przejechać, ale trochę miejsca tam mi nie zostawiłeś po łuku i już było za późno na hamowanie of efekty byłby identyczny.
 8. 1. unicron / unicron521 a spróbuj nie pojechać to ban hehe (Mariusz B)
 9. ten Mariusz, który po obejrzeniu "Auta" postanowił zacząć ścigać się online. Zig Zag Mcqueen, zmienił jego życie o 180 stopni. Aha i żeby nie było. - blokujemy setup - pit stop dogadamy - tylko niski abs reszta off. ( Jak się da tak oczywiście bo nawet tego nie sprawdzałem ). Na koniec miesiąca osoba, która wygrała najwięcej pkt. dostanie Selfi z Seaangelem
 10. W środowe wieczory godzina 21:30 świętujemy środek tygodnia. Kwale 5 min. Wyścig 20-25 min. W najbliższą środę 21:30 dwa wyścigi każdy 1. Clio Cup na Outlon Park Fosters 2. Falcon FG V8 Supercar na Bathurst. Zapraszam. Będzie Mariusz
 11. Wybaczcie, mam problemy z łączem. Co moment wywala mi neta, i nie jestem w stanie 5 okrążeń przejechać online.
 12. Te kary są beznadziejne i tyle. Konji zaznaczył idealnie miejsce, gdzie dostawałem kary. Również znam przepisy na tyle by wiedzieć jak można atakować tarki, a jak nie. Po prostu system gry co do kar nie jest aż tak dobry i tyle.
 13. Od kiedy wyjazd dwoma kołami to jest kara ? Czemu l-t który jedzie za mna dokładnie tym samym torem nie dostaje takich kar co ja ? Tekst "a lepiej nie wyjeżdżać" możesz sobie podarować.
 14. Czy jest szansa na wyłączenie kar w wyścigu ? Cały czas gość jedzie mi na zderzaku, i co okrążenie muszę go puszczać bo inaczej będzie kara !!
 15. Orange nie wytrzymał. Szkoda bo już się fajnie zaczęło robić.
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 2 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online