UniCroN

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  230
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Good

O UniCroN

 • Ranga
  Professional license
 1. Dzisiaj wieczorem się widzimy
 2. W takim razie przepraszam @MaXyM
 3. Co nazywasz nieodpowiedzialnym zachowaniem ?? Z jakiegoś powodu na tej trawie się znalazłem. Wypraszam sobie takie teksty. Może najpierw zacznijmy z pierwszym wyścigiem i tam sobie obejrzyjmy co to jest nieodpowiedzialne zachowania. Popatrz ile miejsca mam przed i po łuku, wiedziałeś na pewno, że jestem o wiele szybszy i że już Cię będę wyprzedał, a człowiek, który wyjechał z pitu, ładnie zjechał do boku by nas przepuścić. Nie miałem jak już się ratować jak chciałeś dognieść do lini toru, bo moja maska już tam była. I zobacz jeszcze na tej kamerze z przodu, że nawet już gdy jestem z boku to dalej twój samochód idzie do linii. Wybacz uderzyłem w Ciebie będąc na trawie, ale po prostu wątpię czy ty w ogóle wiedziałeś co się za tobą dzieje.
 4. Widziałem, że obaj mamy przed sobą kogoś do wyprzedzenia, i w momencie jak do Ciebie się zbliżałem zobaczyłem, że gość zjechał do prawej strony by nas puścić. Ja chciałem z lewej strony przejechać, ale trochę miejsca tam mi nie zostawiłeś po łuku i już było za późno na hamowanie of efekty byłby identyczny.
 5. 1. unicron / unicron521 a spróbuj nie pojechać to ban hehe (Mariusz B)
 6. ten Mariusz, który po obejrzeniu "Auta" postanowił zacząć ścigać się online. Zig Zag Mcqueen, zmienił jego życie o 180 stopni. Aha i żeby nie było. - blokujemy setup - pit stop dogadamy - tylko niski abs reszta off. ( Jak się da tak oczywiście bo nawet tego nie sprawdzałem ). Na koniec miesiąca osoba, która wygrała najwięcej pkt. dostanie Selfi z Seaangelem
 7. W środowe wieczory godzina 21:30 świętujemy środek tygodnia. Kwale 5 min. Wyścig 20-25 min. W najbliższą środę 21:30 dwa wyścigi każdy 1. Clio Cup na Outlon Park Fosters 2. Falcon FG V8 Supercar na Bathurst. Zapraszam. Będzie Mariusz
 8. Wybaczcie, mam problemy z łączem. Co moment wywala mi neta, i nie jestem w stanie 5 okrążeń przejechać online.
 9. Te kary są beznadziejne i tyle. Konji zaznaczył idealnie miejsce, gdzie dostawałem kary. Również znam przepisy na tyle by wiedzieć jak można atakować tarki, a jak nie. Po prostu system gry co do kar nie jest aż tak dobry i tyle.
 10. Od kiedy wyjazd dwoma kołami to jest kara ? Czemu l-t który jedzie za mna dokładnie tym samym torem nie dostaje takich kar co ja ? Tekst "a lepiej nie wyjeżdżać" możesz sobie podarować.
 11. Czy jest szansa na wyłączenie kar w wyścigu ? Cały czas gość jedzie mi na zderzaku, i co okrążenie muszę go puszczać bo inaczej będzie kara !!
 12. Orange nie wytrzymał. Szkoda bo już się fajnie zaczęło robić.
 13. UniCroN/ unicron521 ASTON MARTIN VANTAGE GTE / Falken Team #92 UniCroN/ unicron521 ASTON MARTIN VANTAGE GTE / Falken Team #92
 14. UniCroN/ unicron521 2014 AUDI R18 E-TRON QUATTRO Jedziemy tylko klasą GTE
 15. Niestety wpisowe wpłacone i dyskwalifikacja w pierwszym wyścigu. Kwale z pełnym bakiem paliwa jechałem Następnym razem musi być lepiej.
 • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych , 1 gość (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online