krzochalski

Members
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About krzochalski

 • Rank
  Semi Pro license
 • Birthday 01/01/1970
 1. Może ktoś z nowo przybyłych się skusi?
 2. Z bólem serca ale jednak muszę chwilowo zawiesić starty w lidze. W związku z tym odsprzedam potrzebującym kierownicę. Jest to kierka Thrustmaster 430. Jest kompatybilna z PS3 i PC. Mam ją od nowości i jeździłem na niej około miesiąca, nie zdążyłem nawet za dobrze wyrobić pedałów. Cena: 150PLN http://www.thrustmaster.com/products/ferrari-f430-force-feedback-racing-wheel
 3. Karton na drugą kierkę jest w szafie ale ten już się nie zmieścił
 4. Sprzedaję tylko dlatego, że mam mieć psa i karton na kierę mi za dużo miejsca zajmuje
 5. Do sprzedania za symboliczną stówkę kierownica MOMO Red. Jest to limitowana edycja wykonana z aluminium obszytego skórą. Wadą jest tylko fakt, że raz upadł mi zasilacz i musiałem użyć kleju do naprawy. Mechanicznie jest sprawna, Force Feedback działa bez zarzutu, szczególnie z configami od Jack Spade.
 6. DRS bez ograniczeń, jestem za
 7. Reinstalacja sterowników, mi się tak czasem z ffb w pcars robi
 8. Screen z dziś.
 9. Jakbyście byli zainteresowani to udostępniam mini roadmapę dla apki w formie historyjek użytkownika. Jakby czegoś brakowało albo macie jakieś pomysły na rozwój to będę wdzięczny za podzielenie :). https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YZjIHu7-LWpY7iLinlKb5w6HjqII-MvjVb5Oov_bPxA/edit?usp=sharing Na zielono zaznaczone są rzeczy, które są już wdrożone.
 10. Wczoraj pracowałem nad panelem admina, można już dodać społeczność oraz ligę. Dziś wieczorem dodam możliwość zalogowanemu userowi zapisać się na ligę.
 11. Zająłem się jakiś czas temu tworzeniem apki do zarządzania ligami simracingowymi (normalne wyścigi też by się dało ogarnąć). Ja się czegoś nowego nauczę i może ktoś na tym skorzysta. Miałem wcześniej demo - prototyp, ale serwis na którym oparłem logikę po stronie serwera zrobił się dość drogi więc postanowiłem, że napiszę całość aplikacji sam. Gdzieś w okolicach września chciałbym Wam pokazać pre-alphę tego, co zrobiłem. Jakby dobrze poszło i pomoglibyście mi z pomysłami to może od nowego roku mielibyśmy całkiem spoko system do rozgrywania lig, który będzie sam przeliczał punkty za wyścigi, tworzył klasyfikację kierowców, zespołów, samochodów i robił jeszcze inne rzeczy. Dla nerdów: Apka będzie działać w oparciu o RESTowe API więc nie powinno być problemu z jakąś integracją z forum. Stack jakiego używam w tej chwili to Node.js (feathersjs framwork), MongoDB i kliencka apka w angularze. Znalazłem w internetach apkę, która poprzez REST pobiera dane wyścigu z pozycjami kierowców w formacie JSON ( https://cars-rest-api.com/ ). Jak dobrze pójdzie to spróbuję to zintegrować to z tym, co mam teraz Mam jeszcze kod starej apki prototypu. Jakbyście byli zainteresowani to w przyszłym tygodniu mogę ją odpalić z przykładowymi danymi i pokazać screeny. To jak już mam czyjąś uwagę, to zapytam 1. Wolicie, żeby użytkownik sam rejestrował się w systemie na konkretne ligi poprzez swoje konto w apce. Czy przydzielimy adminów, którzy będą się tym zajmowali na podstawie zgłoszeń na forum? 2. Opieram theme apki o framework Bootstrap 3, możecie zagłosować na wariant kolorystyczny apki wybierając jeden z wariantów na ( https://bootswatch.com/ ). Moimi faworytami są Paper i Darkly.
 12. Na youtube jest filmik z instrukcją demontażu łopatek od t500. https://www.youtube.com/watch?v=FSGqIFmZnyI
 13. Coś słabszego, bez tych cudów
 14. Nie da się tego na wordpress postawić obok forum?
 15. Polecam od siebie silicon valley
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 0 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online