Darekfil1

Members
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Darekfil1

 • Rank
  Semi Pro license
 • Birthday 06/17/1969

Personal Information

 • Lokalizacja
  Zabrze
 • Platformy
  PC
 • Gender
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  Darekfil1
 1. Darek Filipczak/PL/Mercedes AMG GT3/#48
 2. Darek Filipczak / Pol/ Audi RS3 LMS # 20
 3. Nadal nie działa?
 4. Czekamy z niecierpliwością na kolejną rundę.
 5. Moja żona nie wierzy że masz 60 lat i i tak się ze mnie śmieje że w moim wieku się bawię w jakieś wyścigi. Hehe
 6. Ach no to nic nie zrobię to może przynajmniej na podium bym stanął wśród seniorów albo jeszcze poćwiczę. Zobaczymy coś trzeba z tym zrobić a na razie walczymy bo frajda jest przednia. A tak poza tym to w profilu nie wszyscy wieku podają i mogło mi się pomylić. A takim staruchom jak ja to powinni zakazać do rajdówek wsiadać hehe.
 7. Ja powtórzę jeszcze raz. Niesamowita sprawa z tym Dirtem, że każdy ma tydzień czasu na przejechanie rajdu. Niesamowita sprawa i aż dziw bierze że tak mała frekwencja jest. Dla mnie to jest bardzo korzystna sytuacja z powodu braku czasu na konkretne umawianie się dzień i godzina. Ogólnie jak widać u mnie to jestem zadowolony zawsze w środku i do czołówki zawsze brakuje trochę czasu. Ale jakby tak zrobić klasyfikacje dla seniorów czyli 40 + to może byłbym na pierwszym miejscu he he. Wszystkie rajdy bez treningów większych i bez wpadek, a Grecje trenowałem trochę i w 4 OSie wypadłem i nie mogłem się pozbierać hehe. Na szczęście serwis trochę poskładał autko do kupy i dało się jechać dalej. Co dało całkiem dobre 4 miejsce jak na moje możliwości i umocnić się w klasyfikacji generalnej na 5 miejscu. następny Rajd Niemiec to chyba lekka przesada, że wszystkie Oesy w deszczu? Przecież to nie Wielka Brytania mogło być trochę bardziej zróżnicowanie ale sam deszcz ani trochę słoneczka? szkoda ale cóż powiem im żeby założyli oponki na deszcz i będziemy śmigać. Szerokości.
 8. Darekfil1/Darekfil1
 9. Witam . Ja przejechałem rajd Finlandii z marszu bez większego trenowania. Wziąłem sobie to na luzie i bez żadnych awarii i rowów wyszło mi 2 miejsce cool. Podoba mi się że można sobie przejechać rajd kiedy się chce i jest na to cały tydzień. Suuupeeer sprawa.
 10. Witam. Z powodu braku czasu chciałbym się z Wami przejechać 1 albo 2 wyścigi. Darekfil1. Acura NSX Gt3
 11. Sprzedana. Do zamknięcia.
 12. Mam do sprzedania kierownicę Logitech Driving Force GT. Używana w 100% sprawna. Cena wyjściowa 250 zł plus koszt przesyłki.
 13. Darekfil1 Livery 13
 14. Ja byłbym za gdyby to było w piątek i na defaultowych ustawieniach. Nie każdy ma dostęp do setupów albo sam nie umie zrobić.
 15. 1. Darekfil1 2. Lada 3. Lada Lukoil Sport #11
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 0 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online