KaczyVR6

Members
 • Content count

  1,618
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

672 Excellent

2 Followers

About KaczyVR6

 • Rank
  Vr6 Power
 • Birthday 09/05/1982

Personal Information

 • Lokalizacja
  LA
 • Platformy
  PC
 • Gender
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  Kaczyvr6

Recent Profile Visitors

1,227 profile views
 1. Witam wszystkich. Dawno mnie tu nie było Zakupiłem w końcu kompa i z checią dołączył bym do was, ale jestem zielony w tą grę, co muszę dokupić żeby z wami polatać? I jak możecie dać mi jakieś ustawienia pod FFB do T500 i wogóle jakieś rady co i jak. Z góry dzieki. W poniedziałek odbieram sprzęt i z checią wieczorem bym coś pojeździł.
 2. Przeczyściłem wszystko w środku (kurzu po tych paru latach sie nazbierało) i odpukać grałem z dwie godziny w Dirt4 , ani razu się nie wyłączyła a nie oszczędzałem jej. Zobaczymy co to dalej będzie, ale jestem dobrej myśli.
 3. Tak. Jak zaczeła świrować podlączylem pod apke i okazało się że mialem stary soft chyba 43 i wgrałem nowy 47 i problem nie znikł.
 4. Rozkręcałem i czyściłem wszystko co sie dało, wiatrak śmiga dobrze, a problem pojawia się nawet zaraz po uruchomieniu...hmm podejrzewam że chyba nadchodzi jej koniec.Dzieki Mariusz , coś jeszcze pokombinuje, zmierze prąd na silniku, napisze też do Thrustmastera. Na jednym z forum doczytałem że Thrustmaster daje dożywotnią gwarancje, ale coś nie chce mi się w to wierzyć. Tak też myślałem, że wszyscy na discordzie , ja go skasowałem, dla mnie to morderca formu .
 5. Widzę , że to forum chyba umarło...bo odpowiedzi tak dużo że nie wiem którą wybrać....
 6. Na wstępie witam wszystkich...trochę czasu mnie tu nie było Problem jak w temacie czyli przy szybkiej kontrze kiera sie wyłącza, musze ją odłączyć od prądu i konsoli na 1 min i po ponownym podłączeniu wszystko działa. I jeszcze jedna rzecz dziwna sie dzieje...kiera stała z pół roku nie ruszana i teraz przy uruchamianiu jak sie kalibruje robi to jakoś inaczej jak kiedyś...wcześniej obracała sie szybko w lewo do opory i odrazu do prawej i szybko na środek, teraz przy każdym obrocie zatrzymuje sie na około 3 sekundy.... Soft wgrany jest najnowszy. Jak ktoś się z tym spotkał proszę o pomoc. Dzieki
 7. U mnie właśnie z czasem też krucho....
 8. @Mariusz B Ja bym polatał w Dirta, jak zrobicie łaczone mistrzostwa z ps4 to sie pisze....
 9. Czyli rozumiem, że jesteś taki Kozak i jeździsz na wszystkie GP?
 10. Tak Mariusz masz racje...w pracy byłem z głowy pisałem chodziło mi o "Martwą strefe kierowania" Czułość kierownicy:50 Tłumienie kontrolera: 30 FFB: immersyjny Korekta: 65 Moc: 35 Ton: 37 FX: 25 Menu siły sprężyny : 0,29 To moje ustawienia.
 11. Czułość - 0 lub 1 FFb - nie surowy ,tam masz dwie inne opcje nie pamiętam jakie, wybierz jedną z nich. Tłumienie -0 Korekta - od 30 -75 Ton- od 20 -80 Fx - od 20 - 65 Próbuj , te ustawienia są pod T500 ale to Thrustmaster i powinno pasować,powodzenia.
 12. To były kiedyś Formuły i Driverzy....
 13. Dlatego nie nowe bo ja mam to starsze Murano
 14. 20 cali ,rocznik 2007 wersja Europejska.
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 0 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online