Mr.X

Members
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Mr.X

 • Rank
  Amateur license

Personal Information

 • Platformy
  PC
 • Gender
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  Mr.X
 1. @MaXyM Zdarzyło mi się to samo, co Tobie w ósmej minucie jakoś na początku, tylko straciłem w ten sposób oponę i mnóstwo czasu najpierw na próbę dojechania do mety z flakiem a później na wymianę jak już zupełnie mi spadła z felgi D: Gratulacje i czekam na następny sezon
 2. Mr.X / Mr.X
 3. Ja mam +2, bo nie trenuję, a w tym tygodniu też jechałem po jakichś dwóch piwach :P
 4. Ja też mam ustawiony ręczny na przycisku pod prawym kciukiem (mam Logitech Driving Force GT), ale widziałem, że ktoś radził, żeby zmienić na przycisk po środku kierownicy (jeśli taki jest :P), to się nie będzie zmieniać jego pozycja w czasie kręcenia kierownicą. Muszę wypróbować tę opcję.
 5. Rzutem na taśmę udało mi się dołączyć, siadłem wczoraj koło 18 i wszystko z marszu przejechałem nawet z niezłym rezultatem, ale kilka razy udało mi się pozwiedzać pobocza, no i dwa razy spadłem z tego samego klifu
 6. Ja w karierze nie miałem żadnego problemu dotychczas - poza tym, że AI potrafi wjechać dość losowo w tyłek i zakończyć wyścig :P Ale to też zdarzyło mi się ze dwa razy. A iRacing? Kiedyś trochę jeździłem i się zastanawiałem nad powrotem.
 7. Sądzę, że może to być raczej spowodowane ilością osób, w BTCC się ścigało chyba znacznie mniej niż tutaj To ja bym wolał Asseto chyba, wydaje mi się, że więcej osób już ma, no i ogólnie opinie o tej grze są dużo lepsze.
 8. Opinie, które widziałem o RaceRoom są raczej mało przychylne, ludzie narzekają, że bardzo słaby model jazdy jest.
 9. Będę Mr.X, Aston Martin Vantage GTE
 10. No to chyba wszystko wyjaśnia. Ja się bawię w wyścigi od jakiegoś lipca :P
 11. Bez VR i z jednym monitorem jest bardzo duży kąt martwy, szczególnie po prawej stronie samochodu - klatka zasłania większość tego, co widać przez okno, a wskaźniki zbliżenia przestają się w pewnym momencie pokazywać.
 12. Ja niestety mam w środy próby zespołu, w domu będę pewnie koło 22 :/
 13. W sumie spojrzałem na regulamin CRC, ale nie na tam nic o wyprzedzaniu. Generalnie raczej zazwyczaj z tego co mi wiadomo kierowca wyprzedzany traci prawo do linii w momencie, kiedy przednie koła samochodu wyprzedzającego znajdą się na wysokości kierowcy wyprzedzanego - tak jak na przykład jest zdefiniowane w punkcie 25.4.3 regulaminu National Autosport Assocation: https://www.windingroad.com/articles/blogs/the-road-racers-guide-to-passing-etiquette/ Chociaż oczywiście mam świadomość, że odbicie w prawo nie było za łatwe przy takiej różnicy prędkości.
 14. @SeaAngel Sorry, już na strasznych ogryzgach jechałem i nawet na prostej mi było trudno linię trzymać. @GreyFox0311 No jak dla mnie to na tym filmiku wygląda, jakbyś to Ty odbił w moim kierunku po tym, jak już Cię prawie minąłem. nie to żebyś nie miał toru po prawej też.
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 11 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online